George Washington University, Summer & Non-Degree Programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Benzersiz bir fırsat için yazınızı GW ile geçirin:

  • üst düzey bir üniversiteden akademik kredi kazanmak
  • mükemmel öğretim üyesinden öğrenmek
  • George Washington Üniversitesi (GW) ve Washington DC'deki olağanüstü eğitim ve kültür kaynaklarının avantajlarından yararlanın

Yaz boyunca çeşitli kampüs içi dersler sunmanın yanı sıra yurtdışında öğrenim fırsatları, derin enstitü kursları, esnek çevrimiçi ve akşam sınıfları ve ziyaret eden uluslararası ve lise öğrencileri için programlar sunuyoruz.

Yaz Programı Olanakları

Uluslararası Yaz

Misafir uluslararası öğrencileri Amerika Birleşik Devletleri'nin siyasi, entelektüel ve kültürel etkinliklerindeki otantik Amerikan üniversite deneyimine katılmaya davet ediyoruz.

Üniversite öncesi

Lise öğrencilerinin üst düzey bir araştırma üniversitesinde akademik çıkarlarını keşfetmeleri için benzersiz bir fırsat, zorlu kredi ve kredi dışı programlar uzmanlar tarafından öğretilir ve Washington, DC'nin entelektüel ve kültürel kaynakları tarafından zenginleştirilir.

Öğrencilerimizin GW'de yaz hakkında söylediği şey

"Profesörüm bana çok yardımcı oldu. Hayatımın geri kalanında benimle birlikte taşıyacağım çok büyük fikirler kazanmıştım. "

"Program, mesleki kariyer menfaatlerinin nereye yalan söylediğini anlamama yardımcı oldu ve geleceğe yönelik seçimlerimi tamamen etkiledi."

"Yazımı kesinlikle vurguladı ve daha da önemlisi, gelecekte ne yapmak istediğimi biliyorum" dedi.

Konumlar

Washington

Address
2100 Foxhall Road, N.W.
Academic Building, Ste. 115

Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 202-994-6360