Globe Institute of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz eğitim deneyimi sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bizim özellikleri, avantajları ve Teknoloji Küre Enstitüsü tarafından sağlanan eğitimin yararları bazı bilmek istiyorum:

İlgili İş, Sağlık ve Teknoloji programları ihtiyaçlarınızı ve potansiyelini maç

New York'ta bizim sertifika programları ve lisans programları iş yönetimi ve bilgi teknolojisi alanlarında fromthe geniş bir bilgi tabanı üzerine inşa edilmiştir. Büyüleyecek ve size ilham kaynağı olacak, dinamik, akredite programsthat vardır.

Finansal asistan

Herkes arzu eğitim ve ihtiyaç edinmelidir. Birlikte, Teknoloji Globe Institute gelecek için planlarını gerçekleştirmek görmek istiyor. Biz qualify.Our mali yardım ekibi daha iyi bir deneyim için en iyi seçenekleri belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır öğrencilere mali yardım sunabilir.

Değerli kariyer advisement hizmetleri

Herkes arzu eğitim ve ihtiyaç edinmelidir. Birlikte, Teknoloji Globe Institute gelecek için planlarını gerçekleştirmek görmek istiyor. Biz qualify.Our mali yardım ekibi daha iyi bir deneyim için en iyi seçenekleri belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır öğrencilere mali yardım sunabilir.

Teknoloji Küre Enstitüsü yüksek öğretim sunan lisans, iştirak, işletme ve bilgi teknolojisi sertifika programları akredite uzman bir kurumdur.

Teknoloji Globe Enstitüsü'nün misyonu geleneksel yükseköğretimde yeterince temsil edilmiş olanlar da dahil olmak üzere farklı kökenden gelen öğrencilere bir eğitim sağlamak ve başarılı bir kariyer girişi, gelişmesi ve ilerlemesi için gerekli pazar hazır becerilerini hazırlamaktır.

Teknoloji Küre Enstitüsü adanmış akademik ve idari personel ve öncü teknoloji ile desteklenen karşılıklı saygı ve hoşgörüyü vurgulayan bir öğrenci merkezli öğrenme ortamı teşvik ederek misyonunu başarmak için çaba göstermektedir.

Gol Destekleyici

Çeşitli arka planlar, yetenek ve yaş bireylerin özel ihtiyaçlarını giderir ve kolej konumu çeşitliliğini yansıtan bir öğrenci merkezli öğrenme ortamı sağlamak için Toplum ve kariyer başarı için temel sağlar topluluk duygusu güçlü ve çok kültürlülük, çoğulculuk, çeşitlilik ve eğitim için bir takdir ve saygı aşılamak Bir dinamik genel eğitim programı sunarak öğrencilerin zihinsel, sosyal ve kişisel gelişimini artırmak için Ders ve akademik üniversite düzeyinde çalışmalar için hazırlıklı olmayan öğrenciler benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için destek hizmetleri bir dizi teklif etmek , Kişisel zenginleşme için fırsatlar sağlamak üzere tasarlanmış geniş kapsamlı öğrenci hizmetleri sağlamak, öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirmek ve içinde yaşadığımız dünyanın hoşgörü ve anlayışı teşvik etmek Açık kabul politikası ve uygun fiyatlı eğitimi sürdürmek ve eğitim fırsat sosyal ve finansal engellerin en aza indirmek için Alamayan topluluklar ile bağlarını geliştirmesi ve esnek zamanlama ve dağıtım sistemleri geliştirerek programları ve hizmetlerine erişim sağlamak için Düşünce ve tartışma entelektüel soruşturma ve çeşitlilik için elverişli akademik özgürlüğün bir atmosfer teşvik etmek Kredi ve kredisiz sürekli eğitim kursları için bireysel dersler sunarak kariyer hareketlilik ve kişisel zenginleşme için fırsatlar sağlamak Korumak değerlendirme uygulamalarını kullanmak ve öğrenci başarısı, öğretim, program kalitesi, kaynakların ve hizmetlerin standartlarını geliştirmek ve hangi personelin mesleki büyüme ve gelişmeyi desteklemek College finansal bütünlüğünü sağlamak için stratejik planlama ve sonuçları değerlendirme kullanmak için uygun önceliklendirme ve kaynak tahsisi sağlamak için

Konumlar

New York

Globe Institute Of Technology

Address
500 7th Avenue New York
NY 10018

10018 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 212-349-4330

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin