Hillsboro Aero Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz çok, To Fly A Dream Up With büyüdü.

Hillsboro Aero Akademisi dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için olağanüstü profesyonel uçak ve helikopter pilot eğitim kursları sunmaktadır nedeni budur. 37 yıldır, öğrencilerin kariyer gerçekleri içine hayalleri açmak için uçuş okulun deneyim ve küresel bir üne kullandık.

Biz Amerika Birleşik Devletleri ve mezunlarımızın en büyük helikopter ve uçak uçuş okullarından biri dünya çapında operatörler için uçan ediyoruz.

Hillsboro de Kariyer Başlangıç ​​için on neden

 1. DENEYİM HUSUSLAR
  Biz 75 ülkede profesyonel pilotların eğitim tecrübesi 37 yıl var. FAA onaylı FAR Bölüm 141 ve Bölüm 61 pilot eğitim programları kariyerinize içine yükselen gönderin.

 2. GERÇEK DÜNYA UÇUŞ ORTAMLARI
  gerçek dünyada uçan kariyer için hazırlamak değişen ortamları ve Pacific Northwest zorlu hava-Özgün uçuş ortamları karşı karşıya demektir.

 3. SİZİN GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZDİR
  Okulumuz güvenliğiniz adanmış ve biz International Business Havacılık Konseyi IS-BAO akreditasyonu ile birinci bölümü 141 ilköğretim uçuş okulu (akademi) konum. Bizim için Emniyet uçan bir yol daha olduğunu, bu bizim müfredat ve öğrencinin eğitim her bir kilit parçasının bir parçası.

 4. Dostluk ve TOPLUM
  Eğer Hillsboro seçtiğinizde, bireysel başarı umurunda bir uçuş okulu seçmek ve tüm dünyada çeşitli misyonlar uçan 75 üzerinde ülkeden pilotların küresel ağa katılmak.

 5. HAVAYOLU ve HELİKOPTER OPERATÖR BAĞLANTILARI
  37 yıllık deneyim, profesyonel pilotlar eğitim ile, sizin kariyerinizde o ilk adımı atmalıdır yardımcı olmak için yüksek kaliteli pilotlar ve bağlantıları oluşturmak için bir üne sahiptir. mezunları için Ağımız yayılan dünya ve öğrencilerimiz için kapıları açık olur.

 6. ÖĞRENCİLER İÇİN ULUSLARARASI VİZELER
  Hepimiz size eğitmek ve kariyerinizde sonraki adımı atmadan önce ABD'de bir pilot iş fırsatı verir F-1 vizesi dahil olmak üzere Dünya ve teklif öğrenci vize programlarının, yerinden tecrübe eğitim pilotlar var.

 7. KOLEJİ EĞİTİM PROGRAMLARI
  Eğer havacılık eğitimi ilerletmek, böylece Biz Portland Community College ve Embry Riddle Havacılık Üniversitesi Portland Kampüsü ile pilotlar için iki ve dört yıllık lisans programları sunmaktadır.

 8. VA-ONAYLI UÇUŞ OKULU
  ABD askeri gazileri uçuş okulu-seçme uçuş eğitim lisans programları ve diğer seçenekler arasından kendi GI Bill faydaları kullanabilirsiniz.

 9. Öde
  Biz size eğitim başlamadan önce hesabınıza para yatırmanız gerekmez demektir uçuş eğitimi için gitmek gibi öğrencilerimizin ödemek için izin verir. Öğrenciler sadece her dersin bitiminde denge ödemek zorundadır.

 10. NO SATIŞ VERGİSİ
  Kampüslerimizin tüm bulunduğu Oregon eyaletinde tahsil hiçbir satış vergisi vardır. Bu hemen hemen her durumda ücret bu ekstra vergi ödemeden uçuş eğitimi önemli tasarruflar kadar ekleyebilirsiniz.

Misyonumuz Bir Kariyer Into Fly Your Dream Turn mi

Eğer Hillsboro Aero Academy seçtiğinizde, deneyim 37 yıllık desteklediği FAA onaylı helikopter ya da uçak pilotu eğitimi almak. Mezun olduktan sonra, size başarı ilgilenen pilotlar küresel bir ağa bağlısınız.

Akreditasyon

Biz akredite uçuş okulu sensin. Bu Hillsboro Aero Akademi'nin akredite okul, Havacının Yeterlik Merkezi'ni demektir Kariyer Okulları ve Kolejleri Akreditasyon Komisyonu tarafından yüksek standartlara düzenlenen ve biz bizim eğitim hakkında yaptığınız iddiaları yedeklemek zorunda olduğu. Biz FAR Bölüm 141 eğitim yönetmek için FAA onaylı konum ve biz de iş Uçak Operatörler akreditasyon Uluslararası Standart var.

Konumlar

Hillsboro

Hillsboro

Address
3565 NE Cornell Rd.

OR 97124 Hillsboro, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri

Troutdale

Address
911 NW Graham Rd.

97060 Troutdale, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri

Prineville

Address
4400 SW Airport Rd.

97754 Prineville, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri