Hillsborough Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir ABD Yüksek Öğrenim Than You Think Closer olduğunu ... rüya ulaşmak! Tampa Bay, Florida Hillsborough Community College Eğitim!

Hillsborough Community College (HCC) Tampa, Florida ve Hillsborough County çevreleyen canlı sahil şehrinde bulunan beş kampüsleri ile akredite, devlet üniversitesidir. Tampa Bay bölgesi muhteşem deniz yaşamı, SPOR konumlar, dünya çapında kültürel mekanları ve büyük alışveriş ve yemek ev sahipliği yapmaktadır. Sen kamp, ​​yürüyüş, binicilik, bisiklet, balıkçılık, tüplü dalış, yelken, kürek, kano ve dahil olmak üzere açık hava etkinlikleri, geniş bir yelpazede bulacaksınız. Tampa gibi Busch Gardens, Florida Akvaryumu Lowry Park Hayvanat Bahçesi ve Bilim ve Endüstri Müzesi gibi konumlar sahiptir. Böyle Walt Disney World, Universal Stüdyoları ve SeaWorld'e gibi popüler Florida tema parkları sadece kısa bir mesafededir. Biz yıl boyunca güneşli, canlı bir kültürel sahne, dünyanın en iyi plajlarından bazıları, her türlü spor ve mükemmel yüksek eğitim imkânlarından yararlanmalarını.

Sizi bize katılmaya davet ediyoruz ... Tampa Bay, Florida iyi bir hayat tadını çıkarın!

Üniversite Transferi Programı: HCC başlayın! Herhangi bir yere git!

HCC ABD'de bir 4 yıllık lisans derecesini elde hayal uluslararası öğrenciler için başlamak için harika bir yerdir. Bizimle üniversitenin ilk iki yılını tamamlamak sırasında tüm üniversite seçeneklerini keşfetmek için yardımcı olur. Eğer bir seçici 4 yıllık üniversite eğitimi istiyorsanız, liberal-sanat kurumu, ulusal sıralarda üniversite veya bir Ivy League okulu, HCC oraya yardımcı olur!

Neden HCC seç?

dört yıllık bir üniversiteye kesintisiz transferi Ekonomik ders ve esnek taksit ödeme planları Böyle Walt Disney World, Universal Studios ve SeaWorld gibi yakın popüler tema parkları, küçük sınıflar ve seçkin öğretim ile kişiselleştirilmiş, kaliteli eğitim, Yoğun İngilizce programları üniversite düzeyinde derslerde başarı için hazırlanmalarına yardımcı olmak 60 yılı aşkın ülkeden gelen uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere bir kültürel açıdan farklı topluluk, Desteğiniz, esenlik ve başarı adanmış Uluslararası Eğitim Bir Merkezi

Hawks Landing on-Campus Konut

yaşamak için bir yer seçmek, HCC adresinden çalışmaları başlamadan önce yapacak en önemli kararlardan biridir, ama en zor biri olmak zorunda değil!

daireler İniş şahinler büyük bir değer, elverişli bir konuma ve en önemlisi, eğlenceli bir yaşam ve öğrenme ortamı sunuyoruz! konut kompleksi sadece birkaç blok ötede alışveriş ve restoran ve Raymond James Stadyumu, Tampa Bay Buccaneers'de ev ve Steinbrenner Field 2009 Beyzbol World Series Champions, New York Yankees bahar eğitim ev yürüme mesafesindedir. Dale Mabry Kampüsü, öğrenci daireler Landing Hawks mükemmel olanaklara sahip tam donanımlı 1, 2 ve 4-yatak odası / banyo birimleri sunuyoruz bitişiğindedir.

ücretsiz internet ve kablo TV ile özel, geniş yatak odası Özel banyo Paylaşılan lüks mutfak, mobilyalı oturma odası Tam boy yıkama / kurutma Resort tarzı yüzme havuzu ve plaj voleybol sahası State-of-the-art fitness center yazıcılar ve çalışma istasyonları ile bilgisayar laboratuarı Video oyun odası ve sosyal faaliyetler

Öğrenci hayatı

Kampüs katılımı kolej deneyimi en iyi şekilde harika bir yoldur! Öğrenciler kampüs faaliyetleri ve organizasyonlara katılarak kariyer ve eğitim olanakları artırabilir. HCC her kampüste kültürel ve özel etkinlikler yoluyla ufuklarını genişletmek için öğrenciler için fırsatlar sunar, üniversite hayatında yer almak ve yeni arkadaşlar!

Hcc atletizm programı erkekler ve kadın basketbol, ​​erkek beyzbol, ve kadın voleybol, voleybol ve tenis gibi üniversitelerarası SPOR, yoluyla üniversite deneyimini zenginleştirmek için ilave bir fırsat uluslararası öğrencilere sağlar. HCC ekipleri ulusal sıralanır ve çeşitli şampiyonluklar kazandı.

Uluslararası Eğitim Merkezi: evden Eviniz!

HCC anda, bizim kültürel ve uluslararası çeşitlilik gurur duyuyoruz ve biz uluslararası eğitimin önemine yürekten inanıyoruz. Biz Uluslararası Eğitim Merkezimiz aracılığıyla, uluslararası öğrenciler ve bizim yerli öğrenciler için özel uluslararası programlar ve hizmetler sunar. Merkez giderek birbirine ve değişen dünya için hazırlar bir öğrenme ortamı oluşturur.

60'dan fazla ulusu temsil eden uluslararası öğrenciler, için, Merkez baştan sona, HSK katılırken bireysel ihtiyaçlarını desteklemek için çeşitli hizmetler sağladığını göreceksiniz! Bu kabul, vize, yönlendirme, akademisyenler, konut rehberlik içeren ve dört yıllık kolej veya üniversite transfer.

Bugün Uygula!

Uluslararası öğrenciler Güz (Ağustos), Bahar (Ocak), ya da Yaz (Mayıs) Yarıyıl için başvuruda bulunabilirler. Biz Hillsborough Community College sizi bekliyoruz! Daha fazla bilgi istemek için, bilgi isteme formunu doldurun, size doğrudan cevap vereceğiz.

Konumlar

Tampa

Hillsborough Community College - Center for International Education (Dale Mabry Campus)

Address
P.O. Box 31127
Tampa, Florida

31127 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1-813-253-7009

Programlar

Ders
Fen bilimleri önlisans