Resmi açıklamayı okuyun

Bir ABD Yüksek Öğrenim Than You Think Closer olduğunu ... rüya ulaşmak! Tampa Bay, Florida Hillsborough Community College Eğitim!

Hillsborough Community College (HCC) Tampa, Florida ve Hillsborough County çevreleyen canlı sahil şehrinde bulunan beş kampüsleri ile akredite, devlet üniversitesidir. Tampa Bay bölgesi muhteşem deniz yaşamı, SPOR konumlar, dünya çapında kültürel mekanları ve büyük alışveriş ve yemek ev sahipliği yapmaktadır. Sen kamp, ​​yürüyüş, binicilik, bisiklet, balıkçılık, tüplü dalış, yelken, kürek, kano ve dahil olmak üzere açık hava etkinlikleri, geniş bir yelpazede bulacaksınız. Tampa gibi Busch Gardens, Florida Akvaryumu Lowry Park Hayvanat Bahçesi ve Bilim ve Endüstri Müzesi gibi konumlar sahiptir. Böyle Walt Disney World, Universal Stüdyoları ve SeaWorld'e gibi popüler Florida tema parkları sadece kısa bir mesafededir. Biz yıl boyunca güneşli, canlı bir kültürel sahne, dünyanın en iyi plajlarından bazıları, her türlü spor ve mükemmel yüksek eğitim imkânlarından yararlanmalarını.

Sizi bize katılmaya davet ediyoruz ... Tampa Bay, Florida iyi bir hayat tadını çıkarın!

Üniversite Transferi Programı: HCC başlayın! Herhangi bir yere git!

HCC ABD'de bir 4 yıllık lisans derecesini elde hayal uluslararası öğrenciler için başlamak için harika bir yerdir. Bizimle üniversitenin ilk iki yılını tamamlamak sırasında tüm üniversite seçeneklerini keşfetmek için yardımcı olur. Eğer bir seçici 4 yıllık üniversite eğitimi istiyorsanız, liberal-sanat kurumu, ulusal sıralarda üniversite veya bir Ivy League okulu, HCC oraya yardımcı olur!

Neden HCC seç?

dört yıllık bir üniversiteye kesintisiz transferi Ekonomik ders ve esnek taksit ödeme planları Böyle Walt Disney World, Universal Studios ve SeaWorld gibi yakın popüler tema parkları, küçük sınıflar ve seçkin öğretim ile kişiselleştirilmiş, kaliteli eğitim, Yoğun İngilizce programları üniversite düzeyinde derslerde başarı için hazırlanmalarına yardımcı olmak 60 yılı aşkın ülkeden gelen uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere bir kültürel açıdan farklı topluluk, Desteğiniz, esenlik ve başarı adanmış Uluslararası Eğitim Bir Merkezi

Hawks Landing on-Campus Konut

yaşamak için bir yer seçmek, HCC adresinden çalışmaları başlamadan önce yapacak en önemli kararlardan biridir, ama en zor biri olmak zorunda değil!

daireler İniş şahinler büyük bir değer, elverişli bir konuma ve en önemlisi, eğlenceli bir yaşam ve öğrenme ortamı sunuyoruz! konut kompleksi sadece birkaç blok ötede alışveriş ve restoran ve Raymond James Stadyumu, Tampa Bay Buccaneers'de ev ve Steinbrenner Field 2009 Beyzbol World Series Champions, New York Yankees bahar eğitim ev yürüme mesafesindedir. Dale Mabry Kampüsü, öğrenci daireler Landing Hawks mükemmel olanaklara sahip tam donanımlı 1, 2 ve 4-yatak odası / banyo birimleri sunuyoruz bitişiğindedir.

ücretsiz internet ve kablo TV ile özel, geniş yatak odası Özel banyo Paylaşılan lüks mutfak, mobilyalı oturma odası Tam boy yıkama / kurutma Resort tarzı yüzme havuzu ve plaj voleybol sahası State-of-the-art fitness center yazıcılar ve çalışma istasyonları ile bilgisayar laboratuarı Video oyun odası ve sosyal faaliyetler

Öğrenci hayatı

Kampüs katılımı kolej deneyimi en iyi şekilde harika bir yoldur! Öğrenciler kampüs faaliyetleri ve organizasyonlara katılarak kariyer ve eğitim olanakları artırabilir. HCC her kampüste kültürel ve özel etkinlikler yoluyla ufuklarını genişletmek için öğrenciler için fırsatlar sunar, üniversite hayatında yer almak ve yeni arkadaşlar!

Hcc atletizm programı erkekler ve kadın basketbol, ​​erkek beyzbol, ve kadın voleybol, voleybol ve tenis gibi üniversitelerarası SPOR, yoluyla üniversite deneyimini zenginleştirmek için ilave bir fırsat uluslararası öğrencilere sağlar. HCC ekipleri ulusal sıralanır ve çeşitli şampiyonluklar kazandı.

Uluslararası Eğitim Merkezi: evden Eviniz!

HCC anda, bizim kültürel ve uluslararası çeşitlilik gurur duyuyoruz ve biz uluslararası eğitimin önemine yürekten inanıyoruz. Biz Uluslararası Eğitim Merkezimiz aracılığıyla, uluslararası öğrenciler ve bizim yerli öğrenciler için özel uluslararası programlar ve hizmetler sunar. Merkez giderek birbirine ve değişen dünya için hazırlar bir öğrenme ortamı oluşturur.

60'dan fazla ulusu temsil eden uluslararası öğrenciler, için, Merkez baştan sona, HSK katılırken bireysel ihtiyaçlarını desteklemek için çeşitli hizmetler sağladığını göreceksiniz! Bu kabul, vize, yönlendirme, akademisyenler, konut rehberlik içeren ve dört yıllık kolej veya üniversite transfer.

Bugün Uygula!

Uluslararası öğrenciler Güz (Ağustos), Bahar (Ocak), ya da Yaz (Mayıs) Yarıyıl için başvuruda bulunabilirler. Biz Hillsborough Community College sizi bekliyoruz! Daha fazla bilgi istemek için, bilgi isteme formunu doldurun, size doğrudan cevap vereceğiz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Hillsborough Community College

Ağır Ceza İşaret Dili Yorumlama Programı yorumcunun rolü ve beceri geliştirme bilgisi işaret dili tercüme mesleği için öğrencileri hazırlamak için işaret dili becerileri, ... [+]

1986 yılından bu yana İşaret Dili Yorumlama eğitimde mükemmelliği sağlayan

'Geleceğiniz İçin Bir Kapı' 1986'dan başlayarak, HCC, İki Yıllık İşaret Dili Yorumlama Programı'nda bir Associate in Science geliştirerek sağır ve işitme engelli bireylerin yerel ve devlet tercüman hizmetlerini geliştirmedeki liderlik rolünü üstlendi.

Profesyonel tercümanlar da dahil olmak üzere durumlarda, çeşitli sağır ve işitme bireyler arasında bir bağlantı sağlamak ancak bunlarla sınırlı değildir: eğitim, dini, tıbbi ve ruhsal sağlık ayarlarına.

Ağır Ceza İşaret Dili Yorumlama Programı yorumcunun rolü ve beceri geliştirme bilgisi işaret dili tercüme mesleği için öğrencileri hazırlamak için işaret dili becerileri, sağır kültürünün bir anlayış ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Fen bilimleri önlisans

Hillsborough Community College

... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu program bilgisayar programcısı yardımcısı, genç programcı, üst düzey programcı, veri yöneticisi, programcı analisti ve orta sınıf bilgisayar uzmanı alanındaki işler iç ... [+]

Bu program bilgisayar programcısı yardımcısı, genç programcı, üst düzey programcı, veri yöneticisi, programcı analisti ve orta sınıf bilgisayar uzmanı alanındaki işler için hazırlar.

Genel Eğitim Gereksinimleri ENC 1101 İngilizce Kompozisyon I - 3 cr. ENC 1102 İngilizce Kompozisyon II veya Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. Matematik Genel Eğitim (transfer) - 3 cr. Beşeri Genel Eğitim - 3 cr. Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. Program Zorunlu Dersler CGS 1000 * Bilgisayara Giriş ve Teknoloji - 3 cr. CGS 1761 Bilgisayar İşletim Sistemleri - 3 cr. CGS 2301 Yönetim Bilgi. Sistemleri - 3 cr. CGS 2541 Veri Tabanı Tasarımı - 3 cr. CIS 2321 Sistem Analizi - 3 cr. COP 1000 Programlama Mantığı - 3 cr. COP "C" 1220 Programlama - 3 cr. COP XML 1812 Giriş - 3 cr. COP 1332 Visual BASIC, Beginning - 3 cr. 3 cr - C ++ COP 2224 Programlama. C # COP 2360 Programlama - 3 cr. COP 2800 JAVA Programlama - 3 cr. COP 2805 JAVA, İleri - 3 cr. COP 2939 Bilgisayar Programlama Bitirme - 3 cr. UNIX CTS 1106 Giriş - 3 cr. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

AS.ADCT derecesi bina tasarımı ve inşaat sektöründe istihdam herhangi bir bölgeye özgü değildir. programları, teknik ders içeriği üç farklı seviyede herhangi birinde lisa ... [+]

AS.ADCT derecesi bina tasarımı ve inşaat sektöründe istihdam herhangi bir bölgeye özgü değildir. programları, teknik ders içeriği üç farklı seviyede herhangi birinde lisanslı bir yüklenici olmak için Florida'daki kriterlerinin Devlet karşılar.

Bir öğrenci Devlet Müteahhitler lisans sınavına önce aranan lisans düzeyinde iş deneyimi de gereklidir. Mezunlar ayrıca arazi ölçme şirketlerinde ekip üyeleri olarak, malzeme test teknisyen olarak, mimari ve mühendislik firmaları CAD teknikeri olarak istihdam veya yerel, İlçe ve Devlet hükümet için müfettiş olarak oylandı.

AS.ADCT Teknik Ders İçeriği ve Dizi

derslerin önerilen sıra aşağıda listelenmiştir. sınıfların zamanlama yeni bir öğrenci ya Güz veya Bahar döneminde kayıt ve iki yıl içinde kendi AS seviye derecesini tamamlamak için izin verir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu program masaüstü yayıncı, üretim tasarımcısı, elektronik yayıncı, illüstratör, multimedya uzmanı, multimedya sunum geliştirici, arayüz tasarımcısı, bilgisayar grafik t ... [+]

Bu program masaüstü yayıncı, üretim tasarımcısı, elektronik yayıncı, illüstratör, multimedya uzmanı, multimedya sunum geliştirici, arayüz tasarımcısı, bilgisayar grafik tasarımcısı ve proje yöneticisi olarak işler için hazırlar.

Genel Eğitim Gereksinimleri

NOT: Aşağıdaki genel eğitim gereksinimleri Oyun Tasarımı ve Geliştirme ve Multimedya Geliştirici için geçerlidir.

ENC 1101 İngilizce Kompozisyon I - 3 cr. ENC 1102 İngilizce Kompozisyon II veya Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. Matematik Genel Eğitim (transfer) - 3 cr. Beşeri Genel Eğitim - 3 cr. Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr.

NOT: Oyun Tasarımı ve Geliştirme Programı zorunlu dersler veya ders Dijital Medya / Multimedya Teknoloji derecesini tamamlamak için gerekli Multimedya Geliştirici programı birini seçin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Tren bir web tasarımcısı, webmaster, e-ticaret geliştirici veya intranet mimar olmak. ... [+]

Tren bir web tasarımcısı, webmaster, e-ticaret geliştirici veya intranet mimar olmak.

AS - Seçenek 1 - Web Tasarımcısı Bu program web tasarımcısı, site tasarımcısı, ve internet mimar olarak internet ile ilgili işler için hazırlar.

AS - Seçenek 2 - Web Developer Bu program webmaster, web geliştiricisi, site geliştirici ve internet programcısı olarak internet ile ilgili işler için hazırlar.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

İş becerileri pazarlama ve halkla ilişkiler ile yatırımlar ve bankacılık geniş kariyer olanakları ile, birçok kapıları açabilirsiniz. Hcc iş programları başarılı bir gele ... [+]

İş becerileri pazarlama ve halkla ilişkiler ile yatırımlar ve bankacılık geniş kariyer olanakları ile, birçok kapıları açabilirsiniz. Hcc iş programları başarılı bir gelecek için size konumlandırma, etkili bir iş çalışan temellerini öğretmek.

Genel Eğitim Gereksinimleri ANT 2000 giriş Antropolojiye ..... 3 cr. ENC Ben ................ 3 cr 1101 İngilizce Kompozisyon. MGF Matematik 1106 Konular ................ 3 cr.

Aşağıdaki 6 krediyi seçmek:

1800 ............ 3 cr için ENL 2012 Britanya Edebiyatı. ENL 2022 İngiliz Edebiyatı: 1800 ..... 3 cr Günümüze. HUM 2210 Dünya Beşeri Bilimler: Erken Modern Dönemde .... 3 cr Prehistorik. HUM 2230 Dünya Beşeri: Çağdaş Erken Modern ... 3 cr. HUM 2410 Asya Beşeri Bilimler .................... 3 cr. HUM 2420 Afrika Beşeri Bilimler ................. 3 cr. HUM 2461 Latin Amerika Beşeri .... 3 cr. 1650 ........ 3 cr için LIT 2110 Dünya Edebiyatı. LIT 2120 Dünya Edebiyatı: 1650 ...... 3 cr Günümüze. Din için REL 2300 giriş .......... 3 cr. Program Zorunlu Dersler Yabancı Dil ............................. 4 cr. ACG 2021 Finansal Muhasebe ........ 3 cr. ECO Makro 2013 İlkeleri ...... 3 cr. Maliye 2001 İlkeleri .......... 3 cr FIN. FIN 2051 Uluslararası Finansal Yönetim ...... 3 cr. İş ...... 3 cr için GEB 1011 giriş. GEB 1214 İş İletişimi ve Teknoloji ...... 3 cr. GEB 2350 Giriş Uluslararası Business Essentials ...... 3 cr. GEB 2351 Uluslararası İş Uygulamaları Bürosu ...... 3 cr. GEB 2370 Giriş Uluslararası Business Politika Konuları .... 3 cr. MAN Yönetim 1021 İlkeleri ...... 3 cr. MAN İşletme 2604 Kültürlerarası İlişkiler ..... 3 cr. Pazarlama Mart... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

İşletme ve Yönetim bilimi derecesi ortak yönetimi veya iş, sanayi ve hükümet denetim pozisyonları üstlenmeye hazırlar. Bu muhasebe, bilgisayar kullanımı, yönetim ve pazar ... [+]

İşletme ve Yönetim bilimi derecesi ortak yönetimi veya iş, sanayi ve hükümet denetim pozisyonları üstlenmeye hazırlar. Bu muhasebe, bilgisayar kullanımı, yönetim ve pazarlama da dahil olmak üzere işletme fonksiyonları geniş bir yelpazede temel becerileri sağlar.

NOT: Güz Dönemi 2000 başlayarak, bu programın tüm mezunları Üniversiteler, Toplum Kolejleri ve Okul Bölgeleri Arasında Kural 6A-10.024, Artikülasyon sağlanması uyarınca belirlenmiş üniversite programında bir işletme lisans derecesi içine ifade eder.

Genel Eğitim Gereksinimleri ENC Ben .......... 3 cr 1101 * İngilizce Kompozisyon. MAC 1105 * Koleji Cebir ................... 3 cr. STA 2023 İlköğretim İstatistikleri ............. 3 cr. Makro ECO 2013 İlkeleri ...... ..3 cr. Beşeri Genel Eğitim * ............. 3 cr. Program Zorunlu Dersler ACG 2021 Finansal Muhasebe ............ 3 cr. ACG 2071 Yönetim Muhasebesi .......... 3 cr. BUL 2241 İş Hukuku I ......... 3 cr. CGS 1000 * Bilgisayara Giriş ve Teknoloji ........ 3 cr için. ECO Mikroekonominin 2023 İlkeleri ....... 3 cr. İşletme GEB 1011 * Giriş ..... 3 cr. GEB 1214 İş İletişimi ve Teknoloji ...... 3 cr. İş ve Sosyal Bilimler .... 4 cr MAC 2233 Matematik. MAN Yönetim 1021 İlkeleri .......... 3 cr. Pazarlama Mart 1011 İlkeleri ........ 3 cr. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı konaklama sektöründe yöneticilik pozisyonlarında istihdam için hazırlar ve / veya daha önceden veya halen bu mesleklerde çalışan kiş ... [+]

Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı konaklama sektöründe yöneticilik pozisyonlarında istihdam için hazırlar ve / veya daha önceden veya halen bu mesleklerde çalışan kişiler için ek eğitim sağlamak.

Otelcilik sektöründe otel, motel, yatak ve kahvaltı, tatil, kulübü, marina ve diğer konaklama kuruluşlarını kapsar.

program içeriği müşteri hizmetleri, yönetim ve denetim gelişme, yönetim teorisinin, misafirperverlik tutum, misafir deneyimi, karar verme, organizasyon, iletişim, insan ilişkileri, liderlik eğitimi, personel eğitimi, güvenlik, sağlık, gıda ve içecek yönetimi bilgi ve beceri eğitimleri kapsamaktadır , satış, otel muhasebesi, temizlik, enerji yönetimi, bakım ve mühendislik, pazarlama, mülkiyet, tatil ve kongre yönetimi ve yürürlükteki yerel, eyalet ve federal yasalar ve varlık yönetimi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Veritabanı Teknolojisi programı veritabanı tasarımı, programlama ve yönetim genel bir yaklaşım ile öğrencilere sağlar. ... [+]

Veritabanı Teknolojisi programı veritabanı tasarımı, programlama ve yönetim genel bir yaklaşım ile öğrencilere sağlar.

Genel Eğitim Gereksinimleri ENC 1101 İngilizce Kompozisyon I - 3 cr. ENC 1102 İngilizce Kompozisyon II - 3 cr. Matematik Genel Eğitim (transfer) - 3 cr. Beşeri Genel Eğitim - 3 cr. Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. Program Zorunlu Dersler CGS 1000 * Bilgisayara Giriş ve Teknoloji - 3 cr. CGS 1103 Proje Yönetimi - 3 cr. CGS 2301 Yönetim Bilişim Sistemleri - 3 cr. CGS 2541 Veri Tabanı Tasarımı - 3 cr. CIS 2321 Sistem Analizi - 3 cr. Ağ Güvenliği CNT 1401 Giriş - 3 cr. COP 1000 Programlama Mantığı - 3 cr. Ağ CTS 1305 Giriş - 3 cr. CTS 2440 Veritabanı Programlama, SQL - 3 cr. CTS 2441 Veritabanı Yönetimi I - 3 cr. CTS 2442 Veritabanı Yönetimi II - 3 cr. CTS 2445 Veritabanı Programlama İleri - 3 cr. CTS 2939 Veritabanı Teknolojisi Bitirme - 3 cr. Bilgisayar Bilimi Seçmeli Dersler - 9 cr. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Danışmanlık ve İnsan Hizmetleri programı öğrencileri danışmanlık ve insan hizmetleri, sosyal hizmet ve rehabilitasyon alanlarında çalışmaya hazırlar. Mezunlar her yaştan ... [+]

Halk Lives Fark Yaratmak

HCC onun Dale Mabry Kampüsü'nde Danışmanlık ve İnsan Hizmetleri ASdegree sunmaktadır.

Danışmanlık ve İnsan Hizmetleri programı öğrencileri danışmanlık ve insan hizmetleri, sosyal hizmet ve rehabilitasyon alanlarında çalışmaya hazırlar. Mezunlar her yaştan müşterilerine hizmet toplum kuruluşları geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

programın mezunları Sertifikalı İnsan Servis Uzmanları olmak için akademik gereksinimlerini karşılamak.

Mezunlar ruh sağlığı kliniklerinde, yarım evler, uyuşturucu tedavi merkezleri, ceza adalet programlar, aile içi şiddet kurumları, çocuk tesisleri, yaşlı bakım programları iş bulmak ve kuruluşlarının diğer türleri.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu program, bilgisayar destek uzmanı, yardım masası uzmanı, mikrobilgisayar uzmanı, yazılım uzmanı ve bilgi sistemleri uzmanı alanında işler için hazırlar. ... [+]

Bu program, bilgisayar destek uzmanı, yardım masası uzmanı, mikrobilgisayar uzmanı, yazılım uzmanı ve bilgi sistemleri uzmanı alanında işler için hazırlar.

CGS 1500, OST 1831 yeterlilik gösterebilen öğrenciler ve OST 1832 onaylı üç kredi saat seçilen seçmeli ders yerine kullanabilirsiniz.

Program Zorunlu Dersler

Yıl

İlk dönem

Bilgisayara CGS 1000 Giriş - 3 cr. ENC 1101 İngilizce Kompozisyon I - 3 cr. Fen veya Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. Matematik Genel Eğitim - 3 cr.

İkinci dönem

CET 1172C Bilgisayar Yükseltme ve Onarım - 3 cr. CET 1174C İleri Bilgisayar Onarım - 3 cr. 3 cr - İnternet CGS 1555 giriş. CGS 1577 Sunumlar Sistemleri - 3 cr. ENC 1102 İngilizce Kompozisyon II veya Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu program bir bilgisayar teknisyeni olarak bir giriş seviyesi konumunda istihdam için öğrencileri hazırlamak olacaktır. ders çalışma, mikro, mini, ve mainframe bilgisaya ... [+]

Bu program bir bilgisayar teknisyeni olarak bir giriş seviyesi konumunda istihdam için öğrencileri hazırlamak olacaktır. ders çalışma, mikro, mini, ve mainframe bilgisayarlarda donanım ve yazılım tanı ve tamir üzerinde duruluyor.

Minimal ilave özel eğitim ile öğrenciler bir alan ya da in-house dükkanı teknisyeni olabilir.

Genel Eğitim Gereksinimleri ENC 1101 İngilizce Kompozisyon I - 3 cr. ENC 1102 İngilizce Kompozisyon II - 3 cr. MAC 1105 Koleji Cebir - 3 cr. SPC 1608 Kamu Konuşma - 3 cr. PHY 1053 Genel Fizik I - 3 cr. PHY 1053L Genel Fizik I Laboratuvarı - 1 cr. PHI 1600 Etik - 3 cr. Sosyal Bilimler Genel Eğitim - 3 cr. Program Zorunlu Dersler CET 1112C * Temel Dijital Sistemler - 3 cr. Mikroişlemci CET 1123C Giriş - 3 cr. CET 2113C Sayısal Sistemler Analizi - 3 cr. CET 2152C İleri Mikroişlemciler - 3 cr. CET 2335C Mikrobilgisayar Sistemleri - 3 cr. CET 2939 Bilgisayar Mühendisliği Teknolojisi Bitirme - 3 cr. TAR 2053 Giriş Bilgisayar Destekli Tasarım ve Çizim için - 3 cr. EET 1036C * Temel AC ve DC - 3 cr. EET 1037C Devre Analizi - 3 cr. EET 1083C * Elektronik Yönlendirme - 3 cr. EET 1141C Solid State Cihazlar - 3 cr. EET 1142C Solid State Devreleri - 3 cr. EET 2155C Doğrusal Entegre Devreler - 3 cr. MAC 1114 Trigonometri - 3 cr. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu program bir muhasebeci olarak veya analiz, değerlendirme, teori ve tasarım gerektiren gelişmiş profesyonel muhasebe mesleklerde bir Muhasebeci Yardımcılığı olarak bir ... [+]

Bu program bir muhasebeci olarak veya analiz, değerlendirme, teori ve tasarım gerektiren gelişmiş profesyonel muhasebe mesleklerde bir Muhasebeci Yardımcılığı olarak bir pozisyon için öğrenciler hazırlayacaktır.

ders çalışma, temel muhasebe fonksiyonları yanı sıra finans, iş hukuku ve genel iş konuları da dahil olmak üzere iş çeşitli alanlarda, ortak becerilere odaklanır.

Genel Eğitim Gereksinimleri ENC Ben ............ 3 cr 1101 İngilizce Kompozisyon. MGF 1119 Tanıtım Matematik Uygulamaları (non-devret) ya da Matematik Genel w / Eğitim (transfer) 3 cr ................................ 2012 Genel Psikoloji ............... 3 cr PSY. SYG 2000 Sosyolojiye Giriş ........ 3 cr. Beşeri Genel Eğitim ................. 3 cr. Program Zorunlu Dersler ACG 2021 * Finansal Muhasebe .............. 3 cr. ACG 2071 Yönetim Muhasebesi .............. 3 cr. ACG 2100 Orta Muhasebe I ........... 3 cr. ACG 2110 Orta Muhasebe II ........... 3 cr. ACG Ben ........................ 3 cr 2340 Maliyet Muhasebesi. ACG 2350 Maliyet Muhasebesi II ........................ 3 cr. Muhasebe ACG 2450 Mikro ....... 3 cr. CGS 1000 Bilgisayara Giriş ve Teknoloji ........ 3 cr. CGS 2301 Yönetim Bilişim Sistemleri ....... 3 cr. COP 1000 Programlama Mantığı ........................... 3 cr. ECO Mikroekonominin 2023 İlkeleri ............. 3 cr. Maliye 2001 İlkeleri .............................. 3 cr FIN. MAN Yönetimi 1021 İlkeleri ..................... 3 cr. OST 1335 İş İletişimi ................... 3 cr. SPC 1006 Konuşma İyileştirme ........................... 1 cr. VERGİ 2000 Federal Vergi Muhasebe I ........................ 3 cr. VERGİ 2010 Federal Vergi Muhasebe II ....................... 3 cr. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu programın amacı, yüksek teknoloji sektöründe ilk istihdam için hazırlamaktır. ... [+]

Bu programın amacı, yüksek teknoloji sektöründe ilk istihdam için hazırlamaktır. AS mezunu mezun olduktan sonra görebilirsiniz bazı meslek iş başlıkları şunlardır:

Mühendislik Teknolog Endüstri Mühendisliği Teknisyeni Endüstriyel Bakım Mekanik Mühendislik Yardım üretim Teknisyeni Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) operatörü Kalite Güvence Teknisyeni Bilgisayar Sayısal Kontrol (CNC) İşletmeciler Ekipman / Otomasyon Bakım Hidrolik / Akışkan Gücü Teknik Elektrik Mühendisliği Teknolojisi Teknisyeni Makine Mühendisliği Teknolojisi Teknisyeni Uzay Teknolojisi Teknisyeni Aktarılabilirlik ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu transfer parça muhasebe, ekonomi, finans, sigorta, pazarlama ve yönetim gibi alanlarda uzmanlaşmış, iş dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. ... [+]

Bu transfer parça muhasebe, ekonomi, finans, sigorta, pazarlama ve yönetim gibi alanlarda uzmanlaşmış, iş dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. Kariyer, satış, muhasebeci, iş müzakereci ve iş sahibi olarak neredeyse her iş ve sanayi çeşitli yöneticilik pozisyonlarında yer alıyor.

NOT 1: Liste bir kılavuzdur. Bu devir parça için genel eğitim ve tavsiye edilen dersler / seçmeli için bir danışman ya da danışman danışın ya da HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

NOT 2: † IDS 2891, Bağlantılar mezuniyet için gereklidir.

NOT 3: Üniversiteye transferi için devlet tarafından önerilen ortak Ön Koşul yıldız (*) ile işaretlenmiştir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sosyal Bilimler Ön Lisans

Hillsborough Community College

... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Biz dans binbaşı ve non-binbaşı için dans dersleri sunuyoruz. Biz Dance bale ve modern dans, kompozisyon, dans müziği, özel konular kursları, dans doğaçlama, dans klima, ... [+]

HCC Dans Programı'na hoş geldiniz.

Biz dans sanatını ve burs entegre etmeye kararlıyız. Fakülte ve öğrenciler bir topluluk, performans, yaratıcılık, entelektüel merak ve savunuculuk arasındaki dövme bağlantıları oluşturur. Dans dersleri alan, zaman ve enerji kullanarak hareketli vücudun birçok olanakları keşfetmek için tasarlanmıştır. Program, bireysel öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Biz dans binbaşı ve non-binbaşı için dans dersleri sunuyoruz. Biz Dance bale ve modern dans, kompozisyon, dans müziği, özel konular kursları, dans doğaçlama, dans klima, dans topluluğunun ve Giriş dört seviyeleri sunar.

Kurslar ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu transfer parça bir junior Yabancı Dilde büyük veya küçük bir ile dört yıllık bir lisans 'eğitimini tamamlamak için bir Florida kamu üniversiteye geçiş planı öğrenciler ... [+]

Bu transfer parça bir junior Yabancı Dilde büyük veya küçük bir ile dört yıllık bir lisans 'eğitimini tamamlamak için bir Florida kamu üniversiteye geçiş planı öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yabancı Dil transferi parça, konuşma, okuma, yazma ve kültür, dinleme yeterlikleri oluşturur. Öğrenciler temel dil düzeyinde başlar ve orta seviyede devam etmektedir. Bu, normal olarak, bir 4 Dönem dizisidir. orta düzeyde yeterlilik Yabancı Dilde majör veya minör ile bir lisans 'lisans programına girmek için gereklidir. Gerekli dil temel derslerin yanı sıra, öğrencilerin daha da kültürel, sosyal ve tarihsel bilgilerini geliştirmek seçmeli disiplinler arası ders seçmek için bir fırsat olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu transfer parça Beşeri dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. ... [+]

Dale Mabry Kampüsü'nde Beşeri Bilimler Bölümü Sanat Takdir dersleri vermektedir, Desen I, Film, Beşeri Giriş: Rönesans, Beşeri Prehistorik: Günümüze Rönesans, Onur Beşeri, Afrika Beşeri, Müzik Giriş, Felsefeye Giriş, Onur Giriş Felsefe, İlköğretim Mantık, Etik, Din Giriş ve Sahne Sanatları giriş.

NOT 1: Bu liste bir kılavuzdur. Bu devir parça için genel eğitim ve tavsiye edilen dersler / seçmeli için bir danışman ya da danışman danışın ya da HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

NOT 2: † IDS 2891, Bağlantılar mezuniyet için gereklidir.

NOT 3: Öğrenciler biyolojik bilim en az bir kurs ve fizik bilimindeki bir ders seçmeniz gerekir. en azından bir bilim CORE seçenek olmalıdır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu transfer parça bilgisayar ve bilişim bilimleri dört yıllık diploması ve iş ya da ilgili alanlarda çalışmak isteyen öğrenciler içindir. ... [+]

Bu transfer parça bilgisayar ve bilişim bilimleri dört yıllık diploması ve iş ya da ilgili alanlarda çalışmak isteyen öğrenciler içindir. Kariyer finans analistleri, aktüerler, istatistikçiler, ekonomistler ve tasarımı test ve iş ve endüstri, yönetim, operasyon ve iş planlaması çeşitli kesimlerinde bilgisayar programlarının uygulanmasında pozisyonları içerir.

NOT 1: Liste bir kılavuzdur. Bu devir parça için genel eğitim ve tavsiye edilen dersler / seçmeli için bir danışman ya da danışman danışın ya da HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

NOT 2: † IDS 2891, Bağlantılar mezuniyet için gereklidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu transfer parça bilgisayar ve bilişim mühendislik bilimlerinde dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. Kariyer planlama ve yeni bilgisayar sistemlerinin geliş ... [+]

Bu transfer parça bilgisayar ve bilişim mühendislik bilimlerinde dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. Kariyer planlama ve yeni bilgisayar sistemlerinin geliştirilmesi, bilgisayar programlama, yazılım geliştirme, sistem analisti ve teknik yazı da dahil olmak üzere teknik doğası, vardır.

NOT 1: Liste bir kılavuzdur. Bu devir parça için genel eğitim ve tavsiye edilen dersler / seçmeli için bir danışman ya da danışman danışın ya da HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

NOT 2: † IDS 2891, Bağlantılar mezuniyet için gereklidir.

NOT 3: Ön şartlar Yıldız (*) ile işaretlenmiş aşağıda ders (ler) için gereklidir. Uygun önkoşul kaydolmak için danışmanınızın. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

AA.BCN derecesi Yapı İnşaat Yönetimi çalışmanın üzerine odaklanmıştır. Bu planlama, zamanlama ve inşaat projelerini inşa geniş bir yelpazede denetimine ayrılmış bir çalış ... [+]

AA.BCN derecesi Yapı İnşaat Yönetimi çalışmanın üzerine odaklanmıştır. Bu planlama, zamanlama ve inşaat projelerini inşa geniş bir yelpazede denetimine ayrılmış bir çalışma son derece uzmanlaşmış bir alandır. İnşaat yemlik tasarım çizimleri ve teknik özellikleri izleyin ve projenin doğru ve zamanında tamamlanması için sorumludur. işin kapsamı planlaması için yazılım CADD yazılımına ek olarak kullanılır.

Bir örnek ders dizisi aşağıda listelenmiştir. Sanat Programları Tüm Associate bir üst bölümü Kolej veya Üniversite ve lisans derecesi elde etmek katılmayı planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Aktarım gereksinimleri Kolejler arasında değişmektedir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Dale Mabry Kampüsü Farklı Populasyonlarında Öğretim, Eğitim Giriş kurslar sunuyor ve Tanıtım Eğitim Teknolojisine. Öğrenci Eğitim / Öğretmen Hazırlama Sanatta bir Associa ... [+]

Dale Mabry Kampüsü Farklı Populasyonlarında Öğretim, Eğitim Giriş kurslar sunuyor ve Tanıtım Eğitim Teknolojisine.

Öğrenci Eğitim / Öğretmen Hazırlama Sanatta bir Associate elde etmek isteyen (AA) derecesi majör amaçlanan üst bölümü için ortak program önkoşulları dayalı seçmeli seçmelidir.

Bu transfer parça eğitimde dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx de HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın

Sınıf öğretmenleri olmayı planlayan öğrenciler, standart lise diploması veya GED olması gerekir.

NOT 1: Liste bir kılavuzdur. Bu devir parça için genel eğitim ve tavsiye edilen dersler / seçmeli için bir danışman ya da danışman danışın ya da HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Grafik Tasarım AA grafik tasarım ya da ticari sanatlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler için bir ön önemli olduğunu. ... [+]

Bir çoğunlukla görsel ve görüntü bilinçli kültür olarak, etkin bir görüntülerinin görsel dilini okuma yeteneği çok önemli bir sosyal beceri haline gelmiştir. Walter Benjamin tefsir, "Görüntüleri yorumlamak edemez olanlar geleceğin okuma yazma bilmeyen olacak".

Bunu akılda tutarak, Hillsborough Community College Görsel Sanatlar Bölümü, aynı zamanda görsel sözlüğü temellerini komuta mümkün olurken, tanır ve görüntüleri tarihsel ve çağdaş bağlamlar hem de, ellerinde güç anlayan eğitimli öğrenci vücut yetiştirilmesi kararlıdır kendi amaçları ve araçlarına.

Grafik Tasarım AA grafik tasarım ya da ticari sanatlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler için bir ön önemli olduğunu. Kariyer afiş, dergi, çizgi roman, web sayfaları, gazeteler ve diğer medya formatları için grafik oluşturma içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu transfer parça kitle iletişim, gazetecilik, reklamcılık, halkla ilişkiler, eğitim ve telekomünikasyon dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. ... [+]

, Onur Kamu Dale Mabry Konuşma Bölümü Halkla Konuşma Konuşma Geliştirme ve üç saatlik kurslarda bir saatlik dersleri vermektedir konuşan Kişilerarası İletişim, Kitle İletişim Giriş ve Kitle İletişimi için yazma.

Bu transfer parça kitle iletişim, gazetecilik, reklamcılık, halkla ilişkiler, eğitim ve telekomünikasyon dört yıllık diploması isteyen öğrenciler içindir. Kariyer çeşitli medya, yayıncılık, kurumsal iletişim, kamu agen-leri sözcüsü, yazma dahil bu tür reklam ve halkla ilişkiler alanlarında, görüntü ve görsel-işitsel üretim ve satış ve siyasi lobici içinde yazılı kopya gibi çeşitli işler.

NOT 1: Liste bir kılavuzdur. Bu devir parça için genel eğitim ve tavsiye edilen dersler / seçmeli için bir danışman ya da coun Arsava danışın veya HCC web sitesinde uygun danışmanlık kılavuzuna bakın (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Mimarlık Sanat Programı Associate lisanslı Mimarlar olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. AA.ARC programın teknik ders içeriği Mimarlık Çalışmanın ilk iki yıl içi ... [+]

Mimarlık Sanat Programı Associate lisanslı Mimarlar olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. AA.ARC programın teknik ders içeriği Mimarlık Çalışmanın ilk iki yıl için Florida'daki gereksinimleri Devlet eşleşir.

AA.ARC lisans öğrencileri tamamladıktan sonra bir üst bölümü Kolej veya Üniversite kabul için başvurmalıdır. Üst bölümü başvuru süreci değişir; Her kurumda gerekli özel dersler için programın akademik danışmanlık kılavuzuna bakın.

Çoğu genel not ortalaması değerlendirilmesini, not ortalaması ARC düzeyinde dersler ve üst bölümü kurumunda bir portföye ya da gerçek bir pin-up sürecinde sunulan öğrencinin çalışmalarının bir inceleme yer alıyor. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Dale Mabry Kampüsü'nde Sosyal Bilimler Bölümü Early American History kurslar sunar; Onur Early American History; Modern Amerikan Tarihi; Onur Modern Amerikan Tarihi; ABD ... [+]

Dale Mabry Kampüsü'nde Sosyal Bilimler Bölümü Early American History kurslar sunar; Onur Early American History; Modern Amerikan Tarihi; Onur Modern Amerikan Tarihi; ABD Askeri Tarih; Florida Tarihi; Batı Dünyası / Yeniçağ Avrupa Kökenleri; Onur Batı Dünyası; Batı Dünyası: Modern Avrupa; Onur Batı Dünyası: Modern Avrupa.

Geçmiş Transferi Parça

Bu transfer parça geçmişi, beşeri bilimler, eğitim, ön hukuk, siyaset bilimi, müze çalışmaları, gazetecilik, kütüphanecilik, arkeoloji / klasikleri veya uluslararası çalışmalar programları gibi alanlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler içindir . Bu transfer parça geniş öğrencilerin kendi çıkarlarına büyük hitap izin vermek için tasarlanmıştır, ancak öğrenciler HCC onların ilk dönem kendi programı çıkarlarını tartışmak için bir tam zamanlı geçmişi öğretim üyesi ile görüşmek üzere teşvik edilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu ön-büyük drama ya da tiyatro dört yıllık lisans devam etmek isteyen öğrenciler içindir. Kariyer yapmak, öğretim, yazma ve yönetmenlik içerir. ... [+]

Ybor City Campus Tiyatro Bölümü

Hillsborough Community College Ybor City Campus tiyatro bölümü tiyatroda kariyer isteyen öğrenciler için rekabetçi bir program sunuyor. HCC Ybor City dört yıllık bir tiyatro programına aktarmak için öğrencileri hazırlamak amacıyla hareket üzerinde durularak, oyunculuk ve sahne tasarımı eğitimi vermektedir. Program ayrıca, öğrencilerin toplum içinde seçmelere ve tiyatro, film ve televizyon oyunculuk alanında kariyer için hazırlamak çalışma bilgi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Seçmeler

Performans seçmeleri Bahar öğrenci üretimi için Güz öğrenci üretimi ve geç sonbaharda erken sonbaharda gerçekleşecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Sanat AA Güzel Sanatlar, Sanat Eğitimi ve Sanat Tarihi gibi alanlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler için bir ön önemli olduğunu. ... [+]

Bir çoğunlukla görsel ve görüntü bilinçli kültür olarak, etkin bir görüntülerinin görsel dilini okuma yeteneği çok önemli bir sosyal beceri haline gelmiştir. Walter Benjamin tefsir, "Görüntüleri yorumlamak edemez olanlar geleceğin okuma yazma bilmeyen olacak".

Bunu akılda tutarak, Hillsborough Community College Görsel Sanatlar Bölümü, aynı zamanda görsel sözlüğü temellerini komuta mümkün olurken, tanır ve görüntüleri tarihsel ve çağdaş bağlamlar hem de, ellerinde güç anlayan eğitimli öğrenci vücut yetiştirilmesi kararlıdır kendi amaçları ve araçlarına.

Sanat AA Güzel Sanatlar, Sanat Eğitimi ve Sanat Tarihi gibi alanlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler için bir ön önemli olduğunu. izlemek stüdyo beceri ve stüdyo yöntemleri hazırlık kursları offeres. Başlıca çalışmaları, tasarım, dijital medya, çizim, resim, fotoğraf, baskı, heykel bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Bu eller, beceri tabanlı bir program televizyon, radyo ve internet alanında kariyer için hazırlar. TV haber bültenleri, canlı spor kapsama üretmek öğrenin, eğlence, ticar ... [+]

Bu eller, beceri tabanlı bir program televizyon, radyo ve internet alanında kariyer için hazırlar. TV haber bültenleri, canlı spor kapsama üretmek öğrenin, eğlence, ticari ve tanıtım video gösterir. Öğrenciler, profesyonel video kameralar, non-lineer video düzenleme ekipman ve profesyonel ses düzenleme yazılımı kullanarak üst seviye kameraman ve saha muhabiri eğitim alırlar. Üreten barındırma ve kolejin radyoda yayın değerli deneyim kazanırlar.

Kurs fotoğraf makinesi üzerinde yetenek olmak isteyenler için veya perde arkasında gerçek yaşam eğitimi vurguluyor. radyo, televizyon, film veya multimedya şirketleri ile iki staj süresince öğrenciler endüstri profesyonelleri ile gerçek bir deneyim ve zaman olsun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hillsborough Community College International Students