Resmi açıklamayı okuyun

TARİHİ Hancock International College İkinci Dil Olarak İngilizce hızlı büyüyen talimat girmek isteyen öğrenciler için uygun fiyatlarla kaliteli eğitim sağlamak için kurulmuştur. bazı okullar yalnızca teorik kavramları öğretmek ederken, hem öğrenciler hem de Üniversiteler İngilizce dil bugün uygulamalı elemanlarının bilgi talep ediyoruz. Hancock International College, ilk 2011 yılında California, Irvine kapılarını açtı. HIC ESL gelişmiş hoparlörler için yeni başlayanlar için Yoğun İngilizce kursları sunan İngilizce Öğrenciler tüm düzeyleri için Yoğun ESL kursları gelişimini teşvik etmiştir. MİSYON Hancock International College misyonu birçok farklı dil ve kültürel geçmişleri temsil eden uluslararası öğrenciler için İkinci Dil olarak İngilizce kapsamlı bir eğitim programı sunmaktır. Programımızın temelleri, okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi talimat vardır. Biz de Amerikan kültürü ve tarihine uluslararası öğrencilere poz sağlamak. NEDEN HIC? Amacınız Amerika Birleşik Devletleri'nde bir Amerikan üniversiteye veya kariyerinizde profesyonel başarı elde etmek olsun, HIC en IESL Programı Amerikan kültürünün büyük bir anlayış elde ederken, İngiliz Dili ile yeterliliklerini artırmak için tasarlanmıştır.

yabancı bir ülkede olmanın uluslararası öğrenciler için çok korkutucu olabilir. HIC öğrenciler mümkün olan en iyi eğitimi alabilmesi için küçük ve samimi sınıfları sağlar.

HIC öğrenciler için yıl boyunca birçok etkinlikler düzenlemektedir. Tatil partileri (yani Cadılar Bayramı, Şükran, Noel, vb.) HIC ayrıca her düzeyde tüm öğrencilerin kendilerini zevk ve onlar kendi sınıfında alınan bilgi ve eğitim yararlanabilirler çeyrek kültürel alan gezisi sonunda övünür. Kültürel geziler mevsime göre değişebilir.

HIC ABD'de en iyi iklime sahip güney Kaliforniya'da bulunur. Uluslararası öğrenciler için, bu büyük bir fırsattır; Aktarmak hazır kez ve California eyaletinin dışına kamu ve özel üniversitelerin yüzlerce arasından seçim yapabilirsiniz. Öğrencilerin HIC IESL Programı tamamladıktan sonra, Hancock International College daha kolay transfer yapma birçok üniversite ile ilişkileri teşvik etmiştir.

Hancock International College Ticari gelen JL43 Entertainment on Vimeo.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Hancock International College

Bu akademik ya da profesyonel İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için Yoğun İngilizce kursları bir dizi. Bu kurslar öğrencilerin okuma-anlama, dinleme, konuşm ... [+]

Hancock International College Yoğun ESL (IESL) Programın 6 seviyeleri sunuyor. şöyle seviyeleri:

IESL 100 (Başlangıç): Bu dersin amacı öğrencilere temel dinleme ve günlük yaşam için konuşma becerileri kazandırmak yardımcı olmaktır; Temel İngilizce kelime ve okuma-yazma becerilerini geliştirmek ve temel dilbilgisi ve yazma becerilerini geliştirmek. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.

IESL 101 (Başlangıç ​​Yüksek): Bu dersin amacı öğrencilere temel dinleme ve günlük yaşam için konuşma becerilerini kazanmaya devam yardımcı olmaktır; Temel İngilizce kelime ve okuma-yazma becerilerini geliştirmeye devam ve temel dilbilgisi geliştirme ve paragrafları üretmek için gerekli becerileri yazmaya devam. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Hancock International College

Hancock International College Yolu Programı öğrencilere HIC en IESL Programı tamamlandıktan sonra bir ABD kolej veya üniversiteye girmek için şansı sunuyor! ... [+]

Hancock International College yolu programı Öğrencilere HIC en IESL Programı tamamlandıktan sonra bir ABD kolej veya üniversiteye girmek için şansı sunuyor!

Öğrencilerin ortak okulların birine uyguladıktan sonra, yüksekokul ya da üniversite onlar kabul için hak olup olmadığını belirleyecektir. Öğrenci kabul için gereksinimlerini karşılar ama İngilizce gerekli düzeyde yoksa, öğrenci kolej veya üniversite Koşullu Kabul alacak. Bu başarıyla HIC 'ın IESL Programı tamamladıktan sonra öğrenci sınıfları başlatmak mümkün olacak demektir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hancock International College