Resmi açıklamayı okuyun

Hasat İngilizce Enstitüsü

Hasat Enstitüsü, uluslararası yüksek kalite standartlarında bir ikinci dil olarak İngilizce öğretimi için kabul edilir. 1999 yılından bu yana, Enstitü bize Amerika Birleşik Devletleri Eğitim Bölümü yüksek kimlik elde etmek için izin gelişmiş yöntemler kullanılarak olmuştur.

Öğrenciler Hasat Institute hakkında söylediklerine bakın

MİSYON

"Hasat Enstitüsü bilgi ve becerileri sağlayarak dil yetkin olmak, İngiliz Dili, Amerikan kültürü ve yaşam biçimi öğrencilere entegre temel hedef olarak vardır."

VİZYON

çeken ve iletişim ve kültür yoluyla birliği destekleyen bir merkez olmak. Küresel vatandaşlık ve farklı ülkelerden gelen insanların anlayışı kuvvetlendirmiştir.

DEĞERLER

Eğitim - Saygı - Etik - Yaratıcılık - Sabit Güncelleniyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Harvest English Institute

Bugün insanlar konuşmak gezegen, seyahat, çalışma ve İngilizce olarak iş yapmak karşısında. "Günlük programı için İngilizce Bizim kısa, ama yoğun kendilerini geliştirmek ... [+]

Dinlenme İngilizce Kursu

Bugün insanlar konuşmak gezegen, seyahat, çalışma ve İngilizce olarak iş yapmak karşısında. Günlük program için kısa, ama yoğun İngilizce kendini geliştirmek isteyenler içindir. sınıflar veya daha az haftada 17 saat sürebilir zaman bir öğrenci vizesi gerekmemektedir. akıcı İngilizce konuşan size hayatınızın en iyi şekilde yardımcı olabilir. İngilizcenizi geliştirin - bir Amerikalı gibi konuşmayı öğrenin!

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Newark Uzun dal Orlando
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Harvest English Institute

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir kolej veya üniversitede okuyan düşünüyorsunuz? TOEFL® alarak Kuzey Amerika'da okumak isteyen herhangi bir ABD dışındaki eğitim öğrenci ... [+]

toefl hazırlık

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir kolej veya üniversitede okuyan düşünüyorsunuz? TOEFL ® alarak Kuzey Amerika'da eğitim almak isteyen her ABD dışındaki eğitimli bir öğrenci için gerekli bir adımdır. Ayrıca giderek dünyadaki diğer eğitim kurumları, hem de istenen veya zorunlu iş yeterlilik gereklidir.

TOEFL ® Yabancı Dil olarak İngilizce Testi için bir kısaltmadır. Bu kolej ve üniversitelerde İngilizce iletişim yeteneğinizi ölçer ve 130'dan fazla ülkede 7.000 + bölgelerdeki tarafından kabul edilir. Bu, dünyanın en çok kabul gören İngilizce dil testidir.

TOEF ® L sınav, iletişim için geçerli olan dört dil becerileri, test edilir. Bu, dinleme, konuşma ve yazma, okuma vardır. TOEFL ® iki versiyonu var; internet tabanlı (IBT) ve kağıt bazlı. Bu gün, TOEFL çoğu ® merkezleri internet tabanlı birini kullanın. Eğer merkezlerinin herhangi birinden alabilir ve sadece tamamlamak için birkaç saat gerektirdiğinden testi uygundur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark Uzun dal Orlando
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Harvest English Institute

IEP - Yoğun İngilizce Programı - altı seviyelere bölünmüştür ve dil birden fazla maruz kalma ile İngilizce unutulmaz kılan, sayısız fırsat onu uygulamaya ve kelime yoğun ... [+]

Yoğun İngilizce Kursu

IEP - Yoğun İngilizce Programı - altı seviyelere bölünmüştür ve dil birden fazla maruz kalma ile İngilizce unutulmaz kılan, sayısız fırsat onu uygulamaya ve kelime yoğun bir geri dönüşüm için.

Yerli ve yerli olmayan aksan geniş bir yelpazesi var, dünyanın dört bir yanından konuşmacılar, çeşitli bir dizi ile İngilizce iletişim kurmak hazırlar.

Kültürel akıcılık bir vurgu günlük hayatlarında karşılaşacakları sosyal, seyahat ve iş durumları gezinmek için öğrencilere olanak sağlar.

Seçmeli dersler

• Yazı yazıyor

Bu ders öğrencilerin daha fazla akademik çalışma için hazırlık yazma becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Bizim öğretmenler öğrencinin güvenini artırmak için yararlı teknikler, ipuçlarını ve tavsiyede bulunacaktır. öğrenci ilerleme olarak, onlar oluşturmak ve güvenlik ve yaratıcılık ile metni anlamak için güven kazanacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark Uzun dal Orlando
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku