High Point University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Olağanüstü olmak için seçin!

Olağanüstü olmak bir seçimdir. Bu, akademik bilgiyi pratik Yaşam Becerileri ile birleştirmekle ilgilidir. Dengede yaşamak, yaşamak ve yaşamak hakkındadır.
HPU'ya inandığımız bu.

Yaşam becerileri

Derecen, sana iş getiren şey değil. Sana iş bulacaksın. HPU bir yaşam hızlandırıcısıdır - sıkıştırma zamanı ve sadece dört yıl içinde bir ömür boyu deneyim biriktirmenizi sağlar. Profesyonel kariyerinize kampüse gelir gelmez başlıyorsunuz. Gerçek dünyaya hazır mezun olursun. Ve gerçek dünya seni istiyor.

HPU Ruhu

High Point University 16 Bölüm I ekipleri ve Büyük Güney Konferansı'nda yarışıyor. Dinamik, şampiyonluk seviyesindeki Club Sports ve Intramural Spor takımlarımıza yüzlerce öğrenci de katılıyor. Oyuncu değil misin? "Mor Saltanat" olarak bilinen öğrenci liderliğindeki tezahürat ekibiyle tüm etkinliklerde kürek bölümüne katılın.

Takım hedefleri

High Point University 100'den fazla öğrenci hayatı kampüsü organizasyonları ve kulüp ve iç spor dallarında yarışan 600'den fazla öğrenciyle, sadece sizin etrafınızdaki dünyayı sorgulamanız istenmeyecek - aktif bir vatandaş olacağınız tahmin ediliyor.

İnanılmaz Yurtlar

Niche.com, High Point University 2018'de Amerika'da 1. En İyi Yurtlar ile ve iyi bir sebeple sıraladı. HPU'da kampüs hayatı, öğrencileri hem sınıfta hem de konutlarında güçlü bir benlik hissi yaratmalarına yardımcı olarak öğrencilere güç verir.

Değerlere Dayalı Öğrenme

High Point University , John Templeton Vakfı'nda, Amerika'da Karakter Gelişimini Teşvik Eden 100 Kolej listesinde yer almaktadır. Mezun olduğumuz DNA'mızda, genç insanların iyi karakterli, sağlam ahlaki karar verme mekanizmasına dayanarak öğrendiklerini öğreniyoruz.

Büyüme zihniyeti

Büyüme zihniyeti güçlendiriyor. Yetenekleriniz ve yetenekleriniz, zor işlerle, yeni stratejiler öğrenerek ve başkalarından yardım ve giriş yoluyla geliştirilebilir. High Point University , mükemmeliyet değil ilerlemeye değer vermeyi öğrenmenize yardımcı olmak için bu zihniyete kucak açar.

Küresel eğitim

Bugün, işverenler sadece bir dereceden fazlasını arıyorlar; Farklı kültürlere, özel becerilere ve küresel pazarın bilgisine aşina olan çok yönlü bireyler istiyorlar. High Point University öğrencileri, yurt dışında 61 eğitim programında yurt dışında birkaç hafta veya tüm dönem için 29'dan fazla ülkeye seyahat etmektedir.

Çizgileri Dışında Düşün

Deneyimsel Öğrenme, High Point University her bir anadalın akademik saatlerinin% 25'ini oluşturur. Öğrenciler sınıfta eğitim görürler, fakat aynı zamanda sınıfın dışında da laboratuarlar, stüdyolar, kariyer gölgelikleri, stajlar, yurtdışında eğitim, araştırma yürütürler ve kendi disiplinleri içinde gerçek dünya deneyimi kazanırlar.

Sen buraya aitsin

Yeni yolculuğun seni arıyor. Birlikte, siz ve HPU, yaşam hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bizi ayıran nedir? HPU'da, insanlarla ilgilenen ilham verici bir ortamda olağanüstü bir eğitim görüyorsunuz.

Konumlar

Yüksek nokta

High Point University

Telefon
(800) 345-6993