Resmi açıklamayı okuyun

INTO Hofstra University Hoş Geldiniz

New York şehrinin tüm avantajlarından sadece birkaç dakika uzakta yaşarken güzel manzaralı bir kampüste öğrenin. Akademik ve mesleki hedeflerinize adanmış sektör lideri fakültemiz ile çalışın. Pathway programınızın ilk gününde derecenize doğru çalışmaya başlayın.

13: 1 öğrenci-fakülte oranı ile Hofstra, araştırma, sınıf dışı öğrenme deneyimleri ve öğretim üyesi ve personeli ile bire bir kişisel ilgiyi vurgular. Fakülte, güçlü programlar oluşturmak ve Hofstra öğrencilerinin istihdam piyasası ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için her sektördeki üst düzey yöneticilerle işbirliği yapar. Kampüste veya şehirde araştırma ve staj olanaklarını güvence altına alma konusunda destek alın. Tamamen hazır olduğunuzu bilerek dünyaya öğrendiklerinizi alın.

Yakındaki en büyük şehirlerden biriyle güvenli ve güzel bir mahallenin rahatlığında yaşayın. New York şehrinin kültürel, iş ve eğitim avantajlarından yararlanın. Kampüs içi uygun fiyatlı konutlarda yaşayın, Hofstra University ve çevresindeki Long Island'ın avantajlarından yararlanın, daha sonra daha fazlası için şehre kısa bir yolculuk yapın.

Büyük bir şehirden ve küçük topluluktan yararlanın

İngilizce ve Pathway programlarımızda eğitim Pathway , Amerikan üniversite yaşamına uyum sağlamanıza ve sizi sadece lisans eğitiminiz için değil, kariyeriniz için de hazırlamanıza yardım ediyoruz. Aktivitelere katılırken ve sınıf içinde ve dışında aktarılabilir beceriler kazanırken ABD ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla tanışacaksınız.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

Öğrenme olanakları

Bir üniversite seçmek büyük bir karar, bu yüzden INTO Hofstra sizi desteklemek için burada. Teklifinizi onayladığınız anda, yurtdışında yaşama ve eğitim ayarlamanıza yardımcı oluruz. Varış öncesi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan mezuniyet aşamasında yürürken izlemenize kadar, başarılı olmanız için gereken desteği sağlarız.

Akademik, profesyonel ve sosyal fırsatlarımızdan tam olarak yararlanmanıza yardımcı olacağız. Endüstri lideri fakülte ile yeni bir 52.000 metrekarelik bina olan Frank G. Zarb İşletme Okulu'nda en iyi işletme uygulamalarını öğrenin. Davranış Bilimleri ve Pazar Araştırma Laboratuarı'nda tüketicilerin fiziksel ve fizyolojik davranışlarını en son teknoloji ile inceleyin ve araştırın. Martin B. Greenberg Ticaret Odası, önde gelen finans kurumları tarafından kullanılan ve 34 Bloomberg Profesyonel terminali ile donatılmış, ülkedeki en büyük akademik ticaret odalarından birini sunmaktadır.

İlgi alanınız ne olursa olsun, Hofstra University tüm dikkat çekici olanaklara erişebileceksiniz. Her kaynak ve sınıf, sizi kampüste ve New York'taki fırsatları keşfetmeye ve takip etmeye hazırlayacaktır. Üstün araştırma, küresel kuruluşlarla staj ve daha fazlası arasından seçim yapın. Mezun öğrencilerin% 99'u lisansüstü okula gitmekte, çalışmakta ya da devam etmeyi planlamaktadır (Mezunlar Çıktıları, 2016-17).

INTO Hofstra Avantajı

Hofstra, uluslararası öğrenciler için bir destek sistemi oluşturmak için INTO ile işbirliği yapıyor. Bizim Akademik İngilizce, Uluslararası Yıl Bir ve Lisansüstü Pathway programları bir ABD diploma programına geçiş yardımcı olur. İngilizce ve akademik becerilerinizi geliştirirken, Hofstra derecenize yönelik akademik kredi kazanmak için Amerikalı akranlarınızla birlikte öğreneceğiniz tam entegre bir programa gireceksiniz. Pathway programınızı başarıyla tamamladığınızda, Hofstra derecenizi tamamlamak için çalışmaya devam edeceksiniz.

Kusursuz bir ABD geçişi

Akademik bir programa katıldığınız andan itibaren kampüs içindeki tüm tesisleri ve kaynakları kullanma olanağınız vardır. İhtiyaçlarınıza en uygun teknolojiden ve kampüsteki konforlu konaklama olanaklarından yararlanın. Hofstra'daki zamanınız boyunca mümkün olan en iyi akademik deneyime sahip olmanızı istiyoruz.

Kampüs içi kaynaklar

Hofstra, başarılı olmanız için gereken kaynaklarla doludur. INTO Hofstra Center'dan destek alın, kütüphanede araştırma yapın ve öğrenmenizi genişleten öğrenci organizasyonlarına katılın. INTO Hofstra fakültesi, bir ev ödevinden, kariyeriniz için aktarılabilir becerilere kadar her konuda size yardımcı olabilir.

Varış öncesi destek hizmetleri

INTO Hofstra'dan destek teklifinizi onayladığınız gün başlar. Vize işlemini anlamanıza yardımcı olmak, sizi havaalanından almak ve okula başlamadan önce ayrıntılı bir yönlendirme vermek gibi çeşitli varış öncesi destek hizmetleri sunuyoruz.

Küçük Sınıf Boyutları

Hem uluslararası hem de Amerikalı öğrencilerle ders alın ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olun. Küçük sınıflar, eğitmenlerle birebir etkileşimde bulunmanıza ve diğer öğrencilerle işbirliğine girmenize olanak sağlar.

Program dili:
  • English (USA)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Hofstra University

Akademik İngilizce programı sizi ABD'de üniversite eğitimi için hazırlar. ... [+]

Kurs özellikleri

Ne öğreneceksiniz?

İngilizce'de doğru ve etkili konuşma ve yazılı fikirleri sununAlıntılar ve referansların doğru kullanımı ile araştırma ödevi yazınAkademik metinleri okuma, anlama ve eleştirmeAkademik disiplinlerde yaygın olarak kullanılan kelimeleri anlama ve kullanma.Akademik derslerde ve sunumlarda yararlı ve doğru notlar alınAkademik değerlerde ABD değerlerini anlamaAna unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Mayıs, Ağustos; 2021: Ocak, MayısÜcretler: 7,400 DolardanAkademik Gereksinimler: Lise diploması gerekli.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 0.0 veya TOEFL 00 veya eşdeğeriÖdül: Gerekli dil seviyesine ulaştıktan ve diğer tüm gereklilikleri yerine getirdikten sonra Pathway programına veya üniversite lisans programına geçebilirsiniz.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl, 2 Yarıyıl, 3 Yarıyıl.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Hofstra University

Bilgisayar Bilimi Uluslararası Birinci Yıl sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki dönem girmek için hazırlar. ... [+]

Bilgisayar Bilimi Uluslararası Birinci Yıl sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki dönem girmek için hazırlar.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. Bu program, sizi Hofstra University ilk yılında başarılı olmanıza yardımcı olacak özel bir fakülte ile eşleştirir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 33 kredi saati uygulanır91 kredi saat bir dereceye doğru kaldı

1-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 16 kredi saati uygulanırBir derece doğru 108 kredi saat kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Uluslararası Doğa Bilimi Birinci Yılı sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası Doğa Bilimi Birinci Yılı sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 33 kredi saati uygulanır91 kredi saat bir dereceye doğru kaldı

1-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 17 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar kalan 107 krediKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Uluslararası Birinci Sınıf, sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası Birinci Sınıf, sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. Bu program, sizi Hofstra University ilk yılında başarılı olmanıza yardımcı olacak özel bir fakülte ile eşleştirir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 30 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 94 kredi saati kaldı

1-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 15 kredi saati geçerlidirBir derece doğru 109 kredi saat kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

İletişimdeki Uluslararası Birinci Sınıf sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

İletişimdeki Uluslararası Birinci Sınıf sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. Bu program, sizi Hofstra University ilk yılında başarılı olmanıza yardımcı olacak özel bir fakülte ile eşleştirir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

124 kredi saatlik program30-31 kredi saat itibaren uygulanır Pathway93-94 kredi saat bir dereceye doğru kalan

1-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 15 kredi saati geçerlidirBir derece doğru 109 kredi saat kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Uluslararası İşletme Birinci Sınıfı sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası İşletme Birinci Sınıfı sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. Bu program, sizi Hofstra University ilk yılında başarılı olmanıza yardımcı olacak özel bir fakülte ile eşleştirir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

128 kredi saatlik programPathway 31 kredi saat uygulanır97 kredi saat bir dereceye doğru kaldı

1-Dönem

128 kredi saatlik programPathway 15 kredi saati geçerlidir113 kredi saat bir dereceye doğru kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Eğer kolej veya üniversite düzeyinde dersleri tamamladıysanız ve Hofstra University geçmek istiyorsanız, 2 Dönem / 1 Dönem Lisans Transfer Programımız (UTP) tam size göre ... [+]

Eğer kolej veya üniversite düzeyinde dersleri tamamladıysanız ve Hofstra University geçmek istiyorsanız, 2 Dönem / 1 Dönem Lisans Transfer Programımız (UTP) tam size göre. Programınıza başlamadan önce derecenize doğru bir transfer kredisi alacaksınız.

Derecesi Program Bileşenleri124 - 128 kredi saat programı1 Yarıyıl: UTP'den 15 kredi saat uygulanır2 Dönem: UTP’den 31 krediBir dereceye kadar kalan krediler, uygulanan aktarma kredilerine bağlıdırKurs özellikleriKolej veya üniversite düzeyindeki derslerden kredilerinizi derecenize aktarmaÖzel kredili dersler veren derslerUTP'nizi başarıyla tamamladığınızda herhangi bir lisans programına garantili ilerlemeProgresyon ve öğrenci başarı danışmanları dahil olmak üzere program boyunca akademik danışmanlıkAna unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması. Öğrenci minimum 24 kolej / üniversite transfer kredisine sahip olmalıdır.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 60 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Mühendislikteki Uluslararası Birinci Sınıf sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Mühendislikteki Uluslararası Birinci Sınıf sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. Bu program, sizi Hofstra University ilk yılında başarılı olmanıza yardımcı olacak özel bir fakülte ile eşleştirir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

128 - 133 kredi saat programıPathway 32 kredi saati uygulanır112 - 117 kredilik bir dereceye kadar kaldı

1-Dönem

128 - 133 kredi saat programıPathway 16 kredi saati uygulanırBir derece doğru 108 kredi saat kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Uluslararası Sağlık Bilimi / Egzersiz Bilimi Birinci Yılı sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası Sağlık Bilimi / Egzersiz Bilimi Birinci Yılı sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

127 kredi saat programıPathway 32 kredi saati uygulanırBir derece doğru 95 kredi saat kaldı

1-Dönem

127 kredi saat programıPathway 16 kredi saati uygulanır111 kredi saat bir dereceye doğru kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Uluslararası Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Yılı, sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Yılı, sizi Hofstra University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Uluslararası Birinci Sınıf'ın başarıyla tamamlanması ve lisans kabulü için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki lisans döneminize Hofstra University girebilirsiniz. Bu program, sizi Hofstra University ilk yılında başarılı olmanıza yardımcı olacak özel bir fakülte ile eşleştirir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 30 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 94 kredi saati kaldı

1-Dönem

124 kredi saatlik programPathway 15 kredi saati geçerlidirBir derece doğru 109 kredi saat kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 3 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 27,400 DolardanAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lise diploması.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University çeşitli lisans derecelerine yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 1 Yarıyıl Pathway , 2 Yarıyıl Pathway , 3 Yarıyıl PathwayKurs seçenekleriniz1 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisansüstü Hazırlık

Hofstra University

Computer Science'taki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Computer Science'taki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 18 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Bilgisayar bilimi veya ilgili alanda lisans derecesi veya eşdeğeri.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisansına yol açmaktadır.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Bilgi Sistemlerinde yer alan INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Bilgi Sistemlerinde yer alan INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Bilişim Sistemleri Bilimi Yüksek Lisans yol açar.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Biyoloji alanında bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Biyoloji alanında bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Biyoloji alanında lisans derecesi veya eşdeğeri. Öğrencilerin her biri en az 3 dönem saate eşit olan en az üç üst düzey biyoloji dersinde B notu veya daha iyi olması gerekir (ABD sistem eşdeğeri).İngilizce Dil Gereksinimleri: TOEFL 65 veya IELTS 5.5 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Bütünleştirici Biyoloji Yüksek Lisansına götürür.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Finans'taki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Finans'taki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik program6 kredi saatlik Pathway uygulanır.Bir dereceye kadar 24 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Aşağıdakilerin her birinde en az bir sınıfla işletme lisans derecesi veya eşdeğeri : hesap, mikroekonomi, makroekonomi ve muhasebe ve istatistikte 2 sınıf.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Finans Yüksek Lisansına götürür.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Halk Sağlığında INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Halk Sağlığında INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

42 kredi saatlik programPathway 13 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 29 kredi saati kaldı

1-Dönem

42 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir derece doğru 33 kredi saat kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans , biyoloji, sağlık, halk sağlığı, sağlık politikası, kamu politikası, siyaset bilimi, ekonomi, sağlık yönetimi, sürdürülebilirlik çalışmaları, antropoloji veya diğer ilgili alanlarda lisans veya eşdeğeri . İstatistikte bir ders.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Halk Sağlığı alanında yüksek Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

İngilizce dışındaki dillerde INTO Hofstra Graduate Pathway programı ... [+]

İngilizce dışındaki dillerde INTO Hofstra Graduate Pathway programı

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

40 kredi saat programıPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 28 kredi saati kaldı

1-Dönem

40 kredi saat programıPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 31 kredi saat kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 3.0 not ortalaması. Lisans derecesi veya eşdeğeri (Arapça, Çince / Mandarin dili, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça veya İspanyolca) veya ilgili dilde dördüncü seviyenin üzerindeki üniversite düzeyinde bir kursta en az 36 saat. Genel liberal sanat ders gerekli.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı, Hofstra University İngilizce ve TESOL Dışındaki Diller Yüksek Lisansına götürmektedir.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

İnsan Kaynakları Yönetiminde INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki döneminize Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

İnsan Kaynakları Yönetiminde INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki döneminize Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Business Analytics’teki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Business Analytics’teki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University İş Analitiği alanında Yüksek Lisans derecesiyle sonuçlanmaktadır.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Kantitatif Finans'taki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki döneminize Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Kantitatif Finans'taki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki döneminize Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldı

1-Dönem

33 kredi saatlik program6 kredi saatlik Pathway uygulanır.Bir dereceye kadar 24 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Aşağıdakilerin her birinde en az bir sınıfla işletme lisans derecesi veya eşdeğeri : hesap, mikroekonomi, makroekonomi ve istatistikte 2 sınıf.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Nicel Finans alanında Master of Science yol açar.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Urban Ecology'deki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Urban Ecology'deki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Biyoloji alanında lisans derecesi veya eşdeğeri.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Urban Hofstra University Yüksek Lisans derecesiyle sonuçlandı.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

MBA INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki dönem Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

MBA INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki dönem Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

38-45 kredi saat programıPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 26-33 kredi saat kalan

1-Dönem

38-45 kredi saat programıPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 26-33 kredi saat kalanKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Muhasebe, İşletme Analitiği, Finans, Sağlık Hizmetleri Yönetimi, Bilişim Sistemleri, Uluslararası İşletme, Yönetim, Pazarlama, Kalite Yönetimi ve Vergilendirme alanlarında yüksek Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Yüksek Eğitim Liderliği ve Politika Çalışmaları alanındaki INTO Hofstra Yüksek Lisans Pathway programı, sizi Hofstra University yüksek lisans programına gelecek döneminiz ... [+]

Yüksek Eğitim Liderliği ve Politika Çalışmaları alanındaki INTO Hofstra Yüksek Lisans Pathway programı, sizi Hofstra University yüksek lisans programına gelecek döneminize girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

36 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldı

1-Dönem

36 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir derece doğru 27 kredi saat kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Yüksek Öğrenim ve Politika Çalışmaları alanında Yüksek Lisans Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Muhasebe INTO bir Hofstra Lisansüstü Pathway programı sizi bir sonraki dönem Hofstra University yüksek lisans programına girmek için hazırlayacaktır. ... [+]

Muhasebe INTO bir Hofstra Lisansüstü Pathway programı sizi bir sonraki dönem Hofstra University yüksek lisans programına girmek için hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Muhasebe alanında en az iki ders ile lisans veya eşdeğeri işletmeİngilizce Dil Gereksinimleri: TOEFL 65 veya IELTS 5.5 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Muhasebe Bilim Ustası'na yol açar.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Mühendislik Yönetimi alanında bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Mühendislik Yönetimi alanında bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 18 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: 2.5 not ortalaması. Mühendislik lisans derecesi veya eşdeğeri.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Mühendislik Yönetimi Bilim Ustası'na yol açar.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Bir INTO Hofstra Lisans Pathway Okuryazarlık Çalışmaları, Doğum-6. sınıf veya sınıflar 5-12 (non-sertifika) program bir master programının bir sonraki dönem girmenizi haz ... [+]

Bir INTO Hofstra Lisans Pathway Okuryazarlık Çalışmaları, Doğum-6. sınıf veya sınıflar 5-12 (non-sertifika) program bir master programının bir sonraki dönem girmenizi hazırlayacak Hofstra University .

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

32 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 20 kredi saati kaldı

1-Dönem... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Pazarlama Araştırması'ndaki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Pazarlama Araştırması'ndaki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldı

1-Dönem

33 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı, Hofstra University Pazarlama Araştırmasında Yüksek Lisans derecesiyle sonuçlanmaktadır.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Pazarlama alanındaki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Pazarlama alanındaki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Pazarlama Yüksek Lisans derecesiyle sonuçlandı.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Sağlık Bilişimi alanındaki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki döneminize Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Sağlık Bilişimi alanındaki INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki döneminize Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

41 kredi saat programıPathway 11 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 30 kredi saat kaldı

1-Dönem

41 kredi saat programıPathway 8 kredi saati uygulanırBir derece doğru 33 kredi saat kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. İşletme, klinik meslekler (tıp, dişçilik, farmakoloji), sağlık meslekleri, sağlık bilimleri, bilgisayar bilimleri veya diğer ilgili alanlarda lisans veya eşdeğeri .İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Sağlık Bilişimi alanında Yüksek Lisans Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Sağlık İdaresi'ndeki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Sağlık İdaresi'ndeki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

48 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 36 kredi saati kaldı

1-Dönem

48 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanır39 kredi saat bir dereceye doğru kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. İşletme, klinik meslekler (tıp, dişçilik, farmakoloji), sağlık meslekleri, sağlık bilimleri veya diğer ilgili alanlarda lisans veya eşdeğeri .İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Sağlık Yüksek Lisansına götürür.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Spor Bilimi - Egzersiz Fizyolojisi alanında INTO Hofstra Yüksek Lisans Pathway programı, sizi Hofstra University yüksek lisans programına bir sonraki döneme girmeye hazır ... [+]

Spor Bilimi - Egzersiz Fizyolojisi alanında INTO Hofstra Yüksek Lisans Pathway programı, sizi Hofstra University yüksek lisans programına bir sonraki döneme girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

34 kredi saat programıPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 22 kredi saati kaldı

1-Dönem

34 kredi saat programıPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 25 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans derecesi veya eşdeğeri egzersiz bilimi, sağlık ve zindelik, beden eğitimi veya başka bir ilgili alanda.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı, Hofstra University Egzersiz Fizyolojisi alanında Spor Bilimi alanında bir Yüksek Lisans Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Sürdürülebilirlik'teki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Sürdürülebilirlik'teki bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 18 kredi saati kaldı

1-Dönem

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans veya dengi.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Sürdürülebilirlik Yüksek Lisansına götürmektedir.Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Medikal Fizik alanında bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Medikal Fizik alanında bir INTO Hofstra Graduate Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

39 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir derece doğru 27 kredi saat kaldı

1-Dönem

39 kredi saatlik programPathway 8 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 31 kredi saat kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. En az üç üst düzey fizik dersi ile Lisans veya eşdeğeri veya Fizik veya Mühendislik dalında bir ana veya küçük.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Tıbbi Fizikte Yüksek Lisans Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hofstra University

Yaratıcı Sanatlar Terapisi Danışmanlığı alanında bir INTO Hofstra Lisansüstü Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırla ... [+]

Yaratıcı Sanatlar Terapisi Danışmanlığı alanında bir INTO Hofstra Lisansüstü Pathway programı sizi bir sonraki Hofstra University yüksek lisans programına girmeye hazırlayacaktır.

Pathway programını başarıyla tamamladıktan ve mezuniyetten mezun olmak için üniversitenin gereksinimlerini karşıladıktan sonra, bir sonraki yüksek lisans eğitiminize Hofstra University girebilirsiniz. INTO Hofstra programından üniversite lisans programına bu geçişe ilerleme denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem

60 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 48 kredi saat kaldı

1-Dönem

60 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir derece doğru 51 kredi saat kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler ders çalışmalarını tamamladıktan sonra stajlarını yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatına sahip olurlar.Ana unsurlarKurs süresi: 1 - 2 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos; 2020: Ocak, Ağustos; 2021: OcakÜcretler: 20.400 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAkademik Gereksinimler: En az 2.5 not ortalaması. Lisans derecesi veya eşdeğeri , çizim, resim ve 3B sanat da dahil olmak üzere 18 kredilik Studio Art ve 12 kredilik psikoloji dersi ile.İngilizce Dil Gereksinimleri: IELTS 5.5 veya TOEFL 65 veya eşdeğeriÖdül: Bu Pathway programı Hofstra University Yaratıcı Sanatlar Terapisi Danışmanlığı alanında Yüksek Lisans Hofstra University .Ders Seçenekleri: 2 Yarıyıl, 1 YarıyılKurs seçenekleriniz2-Dönem... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to our new partner: Hofstra University