Hofstra University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

INTO Hofstra University Hoş Geldiniz

New York şehrinin tüm avantajlarından sadece birkaç dakika uzakta yaşarken güzel manzaralı bir kampüste öğrenin. Akademik ve mesleki hedeflerinize adanmış sektör lideri fakültemiz ile çalışın. Pathway programınızın ilk gününde derecenize doğru çalışmaya başlayın.

13: 1 öğrenci-fakülte oranı ile Hofstra, araştırma, sınıf dışı öğrenme deneyimleri ve öğretim üyesi ve personeli ile bire bir kişisel ilgiyi vurgular. Fakülte, güçlü programlar oluşturmak ve Hofstra öğrencilerinin istihdam piyasası ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için her sektördeki üst düzey yöneticilerle işbirliği yapar. Kampüste veya şehirde araştırma ve staj olanaklarını güvence altına alma konusunda destek alın. Tamamen hazır olduğunuzu bilerek dünyaya öğrendiklerinizi alın.

Yakındaki en büyük şehirlerden biriyle güvenli ve güzel bir mahallenin rahatlığında yaşayın. New York şehrinin kültürel, iş ve eğitim avantajlarından yararlanın. Kampüs içi uygun fiyatlı konutlarda yaşayın, Hofstra University ve çevresindeki Long Island'ın avantajlarından yararlanın, daha sonra daha fazlası için şehre kısa bir yolculuk yapın.

Büyük bir şehirden ve küçük topluluktan yararlanın

İngilizce ve Pathway programlarımızda eğitim Pathway , Amerikan üniversite yaşamına uyum sağlamanıza ve sizi sadece lisans eğitiminiz için değil, kariyeriniz için de hazırlamanıza yardım ediyoruz. Aktivitelere katılırken ve sınıf içinde ve dışında aktarılabilir beceriler kazanırken ABD ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla tanışacaksınız.128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Öğrenme olanakları

Bir üniversite seçmek büyük bir karar, bu yüzden INTO Hofstra sizi desteklemek için burada. Teklifinizi onayladığınız anda, yurtdışında yaşama ve eğitim ayarlamanıza yardımcı oluruz. Varış öncesi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan mezuniyet aşamasında yürürken izlemenize kadar, başarılı olmanız için gereken desteği sağlarız.

Akademik, profesyonel ve sosyal fırsatlarımızdan tam olarak yararlanmanıza yardımcı olacağız. Endüstri lideri fakülte ile yeni bir 52.000 metrekarelik bina olan Frank G. Zarb İşletme Okulu'nda en iyi işletme uygulamalarını öğrenin. Davranış Bilimleri ve Pazar Araştırma Laboratuarı'nda tüketicilerin fiziksel ve fizyolojik davranışlarını en son teknoloji ile inceleyin ve araştırın. Martin B. Greenberg Ticaret Odası, önde gelen finans kurumları tarafından kullanılan ve 34 Bloomberg Profesyonel terminali ile donatılmış, ülkedeki en büyük akademik ticaret odalarından birini sunmaktadır.

İlgi alanınız ne olursa olsun, Hofstra University tüm dikkat çekici olanaklara erişebileceksiniz. Her kaynak ve sınıf, sizi kampüste ve New York'taki fırsatları keşfetmeye ve takip etmeye hazırlayacaktır. Üstün araştırma, küresel kuruluşlarla staj ve daha fazlası arasından seçim yapın. Mezun öğrencilerin% 99'u lisansüstü okula gitmekte, çalışmakta ya da devam etmeyi planlamaktadır (Mezunlar Çıktıları, 2016-17).

INTO Hofstra Avantajı

Hofstra, uluslararası öğrenciler için bir destek sistemi oluşturmak için INTO ile işbirliği yapıyor. Bizim Akademik İngilizce, Uluslararası Yıl Bir ve Lisansüstü Pathway programları bir ABD diploma programına geçiş yardımcı olur. İngilizce ve akademik becerilerinizi geliştirirken, Hofstra derecenize yönelik akademik kredi kazanmak için Amerikalı akranlarınızla birlikte öğreneceğiniz tam entegre bir programa gireceksiniz. Pathway programınızı başarıyla tamamladığınızda, Hofstra derecenizi tamamlamak için çalışmaya devam edeceksiniz.

Kusursuz bir ABD geçişi

Akademik bir programa katıldığınız andan itibaren kampüs içindeki tüm tesisleri ve kaynakları kullanma olanağınız vardır. İhtiyaçlarınıza en uygun teknolojiden ve kampüsteki konforlu konaklama olanaklarından yararlanın. Hofstra'daki zamanınız boyunca mümkün olan en iyi akademik deneyime sahip olmanızı istiyoruz.

Kampüs içi kaynaklar

Hofstra, başarılı olmanız için gereken kaynaklarla doludur. INTO Hofstra Center'dan destek alın, kütüphanede araştırma yapın ve öğrenmenizi genişleten öğrenci organizasyonlarına katılın. INTO Hofstra fakültesi, bir ev ödevinden, kariyeriniz için aktarılabilir becerilere kadar her konuda size yardımcı olabilir.

Varış öncesi destek hizmetleri

INTO Hofstra'dan destek teklifinizi onayladığınız gün başlar. Vize işlemini anlamanıza yardımcı olmak, sizi havaalanından almak ve okula başlamadan önce ayrıntılı bir yönlendirme vermek gibi çeşitli varış öncesi destek hizmetleri sunuyoruz.

Küçük Sınıf Boyutları

Hem uluslararası hem de Amerikalı öğrencilerle ders alın ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olun. Küçük sınıflar, eğitmenlerle birebir etkileşimde bulunmanıza ve diğer öğrencilerle işbirliğine girmenize olanak sağlar.

Konumlar

New York

Address
1000 Hempstead Turnpike, Hempstead, NY 11549
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Ders
Lisans Hazırlık
Lisansüstü Hazırlık