Hollywood College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hollywood College , dinleme, konuşma, okuma, yazma, kelime bilgisi, dilbilgisi ve telaffuz dahil olmak üzere İngilizcenin her alanında Hollywood College sağlar. Yeni öğrencilere varışta bir yerleştirme sınavı verilir ve daha sonra doğru yeterlilik düzeylerine yerleştirilir: Başlangıç, Alt Orta, Üst-Orta veya İleri. Öğrenciler, sınavlar, sınıf sırasında becerilerin gösterilmesi ve ev ödevleri dahil olmak üzere çeşitli değerlendirmelere dayalı seviyelerde ilerleyeceklerdir. Her seviye haftada 20-30 saat öğretmen liderliğinde eğitimden oluşur.

Hollywood College öğrenciler, üç ayda bir düzenlenen Eğitmen ve Sınıf Değerlendirmeleri aracılığıyla eğitimlerine rehberlik edebilir. Bu değerlendirmeler, öğrencilerin, eğitmenin sınıf deneyimlerini nasıl yapılandırmasını istediklerini söylemelerine olanak tanır.

Hollywood College programları, İngilizcesini geliştirmek isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılar. Hollywood College eğitimlerinin ardından bir üniversitede veya kolejde okumak isteyenler, öğrencilerin TOEFL sınav puanlarını iyileştirmek için TOEFL Programına girebilirler. Kişisel veya mesleki nedenlerle İngilizcelerini geliştirmek isteyenler, Yoğun İngilizce programının Genel İngilizce bölümünden yararlanacaktır. Çalışmak için daha az zamanı olanlar, hem sabah hem de öğleden sonra oturumunda sunulan Standart İngilizce Programımızı alabilir.

Hollywood College müfredatı, en deneyimli eğitmenlerimizden, öğrencilerimizden gelen öneriler ve geri bildirimlerle ve en iyi ve en başarılı teknikler ve müfredat uyarlamaları hakkında yapılan araştırmalarla düzenli olarak yenilenir ve geliştirilir.

Tüm Hollywood College eğitmenleri, İngilizce Dil Eğitimi konusunda deneyimli profesyonel eğitimcilerdir. Eğitmenlerimizin tümü son derece niteliklidir ve çoğunluğunun yurtdışı öğretim deneyimi vardır.

Konumlar

Los Angeles

Address
Wilshire Boulevard,3470
90010 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: