Howard College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Howard College ( HC ) çeşitli programlar sunar. Ön lisans transfer programları, öğrencileri dört yıllık kolejlerde veya üniversitelerde ileri eğitime hazırlar. Kariyer teknik eğitimi ve sağlık meslekleri programları, öğrencileri bir kariyer alanında başarılı olmak için gereken bilgi ve becerilerle donatır.

Howard College , eğitimin kurumun birincil amacı olduğuna ve kolejin programlarının ve hizmetlerinin bunlardan yararlanabilecek tüm vatandaşlar için mevcut olması gerektiğine inanmaktadır. Kolej, eğitim amacını gerçekleştirmede ve öğrencilerinin ve toplumun eğitim ihtiyaçlarını karşılamada kaynaklarının verimli ve etkili bir şekilde kullanılmasında mükemmelliğe kendini adamıştır.

Kolej, üniversite topluluğundaki her bir kişiye benzersiz bir birey olarak davranmayı ve olumlu, teşvik edici ve başarı odaklı bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrencilerimizin maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterirken, eleştirel düşüncenin temel kavramlarını günlük işimize ve sınıflarımıza entegre ediyoruz. Amaç, beceri ve güvenle düşünerek, öğreterek ve hareket ederek eğitimin ve yaşam boyu öğrenmenin işaretçisi olmaya çalışıyoruz.

Howard College , kamu hizmeti misyonunu yerine getirirken uygun ortaklıklar ve hizmetler yoluyla hizmet alanı genelinde ekonomik, toplumsal, kültürel ve kişisel gelişimi geliştirmeye çalışır. Bir topluluk koleji olarak araştırma, Howard College misyonuna dahil edilmemiştir. Bununla birlikte, öğrenmeyi geliştirmek için yenilikçi öğretim ve öğrenci geliştirme uygulamalarının araştırılması desteklenmekte ve beklenmektedir.

Konumlar

Big Spring

Address
Birdwell Lane,1001
79720 Big Spring, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

San Angelo

Address
U.S. 67,3501
76905 San Angelo, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Lamesa

Address
Lubbock Highway,1810
79331 Lamesa, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Washington

Address
Scott Circle Northwest,1
20036 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: