Hudson County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hudson County Community College Hakkında

Hudson County Community College , uygun fiyatlı, erişilebilir ve toplum merkezli yüksek kaliteli programlar sunmayı amaçlayan, kamuya açık, kapsamlı bir kentsel topluluk kolejidir. HCCC'deki öğrenciler, her ikisi de toplu taşıma merkezlerine yakın olan iki kampüste kurslar alabilirler.

Kolej, Amerika'nın en yoğun nüfuslu ve etnik açıdan farklı bölgelerinden biri olan Hudson County sakinlerine ve işyerlerine hizmet vermektedir. Öğrenci bedenimiz,% 50'den biraz fazlası Hispanik miras, yaklaşık% 16 Afrikalı-Amerikalı,% 11 Beyaz ve% 8 Asyalı-Amerikalı / Pasifik Adalı olan Hudson County'nin yapısını yansıtıyor. HCCC öğrencilerinin üçte birinden fazlası Amerika Birleşik Devletleri dışında doğmuştur ve yaklaşık 105 farklı ülkeyi doğum yeri olarak belirtmiştir. Kolej öğrenci grubunun yüzde altmışı kadındır.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg
Sonbahar 2011 dönemi,% 97'si derece arayan 9,400'den fazla öğrencinin rekor kırmasıyla açıldı. HCCC öğrencileri dönem başına her zamankinden daha fazla kredi saati alıyorlar ve tam zamanlı eşdeğerler açısından Kolej şu anda New Jersey'deki en büyük sekizinci topluluk koleji olarak yer alıyor. 2011 yılının Mayıs ayında, Kolej bugüne kadarki en büyük mezuniyet sınıfına sahipti - 1.000'den fazla öğrenci!

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, HCCC kurs tekliflerinde benzeri görülmemiş bir büyüme tasarladı, merkezi bir danışmanlık programı oluşturdu, öğrenci etkinliklerini ve hükümet programlarını yeniden düzenledi ve tesislerinin sayısını ve kalitesini genişletti. Gündüz ve akşam derslerine ek olarak, Kolej artık haftanın yedi günü çalışmalar sunuyor ve çevrimiçi kurs teklifleri tamamen gerçekleştirildi.

HCCC, Orta Devletler Kolejler ve Okullar Birliği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından tamamen akredite edilmiştir. Diğer akreditasyonlar arasında Mühendislik Teknolojisi Akreditasyon Kurulu'nun Teknoloji Akreditasyon Komisyonu; Ulusal Hemşirelik Akreditasyon Komisyonu; ve Solunum Bakım Akreditasyonu Komitesi.

Hudson County Community College , Mutfak Sanatları Enstitüsü ile uzun süredir tanınmaktadır. Ödüllü, ulusal olarak tanınan CAI müfredatı, New York bölgesinde Amerikan Aşçılık Federasyonu Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilen iki programdan biridir. CAI öğrencileri, bir dönemden bir yıla kadar çeşitli sertifikaların yanı sıra iki yıllık ön lisans dereceleri alabilirler. Fairleigh Dickinson Üniversitesi ile yapılan bir artikülasyon anlaşması, CAI öğrencilerinin hala HCCC Mutfak Sanatları Enstitüsü binasında eğitim görürken lisans ve yüksek lisans dereceleri almalarını sağlar. CAI ayrıca Otelcilik Yönetiminde hem sertifika hem de AAS programları sağlar.

HCCC Toplum Eğitimi Bölümü, kadınların ve ailelerinin kendi kendine yeterlilik kazanmalarına yardımcı olmak için eğitim, işe hazır olma / yaşam becerileri eğitimi ve sertifika sınavları sağlamak için CAI ile ve bir dizi yerel toplum temelli grupla ortaklaşa çalışır. ve doyurucu ve üretken hayatlar yaşamak.

Kolej'in İşletme ve Endüstri Merkezi (CBI), Hudson County topluluğuna, bölgenin gelişmesine ve geliştirilmesine ve işletmelerin, kuruluşların ve öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim sınıfları ve programları sunmasına olanak tanıyan yetenekli ve eğitimli işgücü sağlamaya adanmıştır bireyler.

Hudson County Community College Foundation, en kapsamlı finansal yardım programlarından birini sunmanın yanı sıra, hak eden öğrencilere burs sağlamaktadır. HCCC Vakfı, 1.000'den fazla öğrenciye 1.25 milyon $ burs verdi.

HCCC'yi keşfedin

Hudson County Community College (HCCC) düşündüğünüzde, aklınıza iki kelime gelecek: akademik mükemmellik . Yüksek kaliteli bir eğitim sunmak, HCCC'de birinci önceliğimizdir. Bununla birlikte, HCCC'yi keşfederken başka iki kelime de akla gelecektir: kolaylık ve uygun fiyat . Güzel kentsel Journal Square kampüsümüz (ana kampüsümüz), Hudson County'nin kalbinde, New York City ve Newark Liberty Uluslararası Havalimanı'na 20 dakikadan daha kısa mesafede elverişli bir konumdadır ve PATH, tren veya otobüsle kolayca erişilebilir. Kampüse girdikten sonra, dolaşmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Dört uydu kampüsümüz Hudson County'de stratejik olarak konumlandırılmıştır, bu nedenle nerede olursanız olun, kampüslerimize ve programlarımıza erişebilirsiniz.

Programınıza göre Koleje katılın

HCCC'de, programınıza ve bütçenize uyan 300'den fazla gündüz, akşam ve hafta sonu kredisi ve kredisiz kurslar sunarak sertifika veya derecenizi kazanmanızı kolaylaştırıyoruz. Sınıf boyutlarımız, garantili bireysel ilgi için ortalama 18: 1 öğrenci / öğretmen oranıyla küçüktür. Kampüse gelmek sizin için zorsa, çevrimiçi derece kursları da sunuyoruz. Yaşam tarzınız ne gerektirirse gerektirsin, zaman çizelgeniz, bütçeniz ve hayatınız dahilinde işe yarayan bir program oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Hepsinden iyisi, HCCC'de amiral gemisi mutfak ve hemşirelik programlarımız dahil olmak üzere 60'tan fazla derece ve sertifika programı arasından seçim yapabilirsiniz. Öğrencilerimizin çoğu, HCCC'den mezun olduktan sonra eğitimlerine devam etmeyi seçiyor; hem Fairleigh Dickinson Üniversitesi hem de New Jersey City Üniversitesi, HCCC öğrencilerini dört yıllık ve yüksek lisans programlarına transfer etmeyi kabul ediyor ve her ikisi de burs paketleri sunuyor.

Uygun fiyat ve esneklik

Bir üniversite eğitiminin ne kadar pahalı olabileceğini biliyoruz, ancak HCCC'yi paranızın karşılığını en iyi şekilde alacağınızı düşünüyoruz. HCCC'nin bölgede uygun bir öğrenim ücreti olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız. Tam zamanlı öğrencilerimizin yüzde 80'inin maddi yardım aldığını biliyor muydunuz? Deneyimli danışmanlarımız, her öğrenciyle ayrı ayrı çalışır ve üniversiteye gitme maliyetlerini kolaylaştırmak için mali yardım paketleri, yarı zamanlı çalışma ve burslar bulmaya yardımcı olur. Ayrıca gaziler ve işsizler için özel öğrenim yardımı ve / veya feragat sunuyoruz. Biz HCCC düzenli gidenler HCCC değil göze alamaz katılmak isteyen emin kimseyi olmak istiyorum.

HCCC'yi keşfettiğinizde, eğitiminiz için açıkça ilk tercih olduğunu göreceksiniz.

Konumlar

Jersey City

Address
70 Sip Avenue
07306 Jersey City, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri

Union City

Address
4800 John F. Kennedy Boulevard
07087 Union City, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin