Resmi açıklamayı okuyun

Humboldt Uluslararası Üniversitesi hizmet kararlıdır yaşam boyu öğrenen vasitasiyla uzaktan EğitimOrtak küresel bilgi için onları hazırlamak. İzlediğimiz beş temel prensip vardır:

 1. Mesleki yeterlilik, değerler ve mezunları onları gerçek dünya ortamlarında kendi bilgi uygulamak ve mesleklerini geliştirmek için hayat boyu öğrenmeyi geliştirmeye yardımcı olmak için disiplin bilgi ve yeteneklerini bir dizi usta izin etik.
 2. mezunları sonuçlarını belirlemek ve sorunları değerlendirmek, eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek, değişiklikleri uygulamak için çözüm önerileri ve daha sonra değerlendirme yeteneğini edinmelerine yardımcı çözme teknikleri eleştirel düşünme ve problem.
 3. entelektüel ve teknik öğrenimi teşvik yanı sıra doğrulama sağlayan ve yeni fikirler keşfetmek amacıyla bireysel ve grup etkinlik becerileri bir kombinasyonu yoluyla ekipleri yol öğrencilerin yeteneğinin geliştirilmesi üzerinde duruluyor Takım öğrenme.
 4. İnsan çeşitliliğe saygı ve meslektaşları karşı hoşgörülü bir şekilde davranmak ve entelektüel açıklık bir ortamda fikirlerini iletişim kurabilir bir şekilde hizmet o amaçlayan bir öğrenme sürecine girerler.
 5. sorunları gidermek için ya da eylemde bu bilgileri kullanırken güvenilirliğini ve bilgilerin doğruluğu analiz toplama yoluyla araştırma yetenekleri geniş bir yelpazede yer alan bilgiler kullanımı, kaynağı ne olursa olsun, bir araya geldi.

Uzaktan Eğitim Ortamı

A Uzaktan Eğitim Ortamı oluşmaktadır Öğrenim Eğitimsel Modülü, Eğik Yönetim Sistemi (Senkron ve Asenkron Platformları) ve idari Sistemi. Öğrenciler sistemlere erişimi Yılda 365 gün, Günde 24 saat. uzaktan eğitim kampüs öğrenciler ve eğitmenler internet erişimine sahip bilgisayarlar gerektirir erişmek için. Öğrenciler her platforma erişmek için kendi kullanıcı adı ve şifre alacak. uzaktan eğitim ortamı öğrenciler ve öğretim elemanları arasında maksimum etkileşim için ayarlanır.

Minimum Gereksinimler Online Ders Erişim

Yazılım

 • Böyle Mac OSX, Windows Xp veya daha sonra, linux veya Android gibi işletim sistemiyle her türlü bilgisayar
 • İnternet tarayıcısı: Safari, Internet Explorer 8x veya daha sonra Microsoft Kenar, Mozilla Firefox veya Google Chrome (başka bir tarayıcı çalışabilir ancak bazı kaynaklar düzgün çalışamaz)
 • Internet erişimi, yüksek hızlı bağlantı şiddetle tavsiye edilir
 • Apache OpenOffice Yazın Microsoft Word veya bir kelime işlem yazılım programı,
 • Adobe Acrobat Reader açmak ve PDF dosyaları veya herhangi bir diğer benzeri PDF görüntüleyici kaydetmek için
 • Yüklü ve güncel tutulmalıdır virüs algılama yazılımı

Donanım

 • PC masaüstü, tablet ya da dizüstü
 • İşlemci İşlemci Dual Core veya daha hızlı
 • Bellek (RAM) 4 GB veya daha fazla
 • İnternet bağlantısı Wifi veya kablolu (Internet erişimi)
 • Web Kamerası (1,3 megapiksel veya daha fazla)
 • Yazıcı (İsteğe bağlı)
Program dili:
 • Ingilizce
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

Humboldt International University

Bu programın amacı, birçok bilgisayar kavram ve teknikleri konusunda teknik eğitim ve temel bir temel en popüler bilgisayar yazılım uygulamaları yanı sıra genel bir arka ... [+]

Bu programın amacı, birçok bilgisayar kavram ve teknikleri konusunda teknik eğitim ve temel bir temel en popüler bilgisayar yazılım uygulamaları yanı sıra genel bir arka plan sunmaktır. Mezunlarımız sistem uzmanı, kullanıcı destek uzmanı ve bilgisayar bilgi yöneticileri olarak giriş seviyesi pozisyonlar için başvuruda hazır olacak.

Bilgi Teknolojisi programında Bilim Associate son derece etkili sistemlerin tasarım, analiz bilimi ve uygulanması ile öğrencilere sağlar ve organizasyon önemli değer katan bir kaynak haline dönüştürmek için uyarlayabilirsiniz.

Genel Eğitim ASB 1001 İngilizce Kompozisyon I ASB 1002 İngilizce Kompozisyon I... [-]
Amerika Birleşik Devletleri USA Online
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Önlisans

Humboldt International University

İş programı Associate of Science, eğitim öğretim ve iş giderek artan karmaşıklığı yönetmek için öğrencilerin becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Program işinde baş ... [+]

İş programı Associate of Science, eğitim öğretim ve iş giderek artan karmaşıklığı yönetmek için öğrencilerin becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Program işinde başarılı bir kariyer inşa etmek ve yerel ve uluslararası bir ortamda iş fonksiyonlarının uygulanması anlaşılmasını sağlamak için hangi bir vakıf verecek. Bu program, ileri eğitim ve pazarlama ve uluslararası iş ortamında giriş seviyesi yönetim stajyer pozisyonları olarak kariyer için hazırlamak için gerekli olan zorlu akademik standartları ve ilgili teknik bilgi ve beceri ile uyumlu, tutarlı ve titiz içerik sağlayan derslerin bir dizi sunuyor.

İş programı Associate of Science (AS) olan kariyer hedefleri pazarlama ve uluslararası iş ile ilgili geniş bir bilgi gerektiren öğrenciler için sunulmaktadır. Tüm öğrenciler finans, muhasebe, genel işletme yönetimi, bilgi teknolojisi, bilgisayar uygulamaları ve iş hukuku alanlarında ders alacaktır. Ayrıca, öğrenciler majör kalan dersleri verecek konsantrasyon bir alanı seçecektir. Aşağıdaki konsantrasyon her alanda açıklar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Yarı zamanlı
24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Por qué estudiar en Humboldt International University