Hunter Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hunter Business School , yoğun ve yenilikçi programlarla kaliteli kariyer eğitimi sağlamak için kuruldu. Öğrencilere, yüksek beklentilerle karakterize edilen ve bilgili, şefkatli, yaratıcı, destekleyici ve etkili profesyonellerden oluşan bir eğitim ortamında, yeteneklerine, ilgi alanlarına ve hırslarına en uygun kariyer için yüksek kaliteli bir eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Sonuç olarak, öğrencilerimizin eğitim deneyiminin kalitesinden ve derinliğinden ödün vermeden en kısa sürede kariyerlerine girmelerini veya geliştirmelerini sağlayan en iyi eğitimi sağlayabiliriz.

Sektör girdileri ile geliştirilen ve 21. yüzyıl işyerine uyarlanan profesyonel, kariyer odaklı programlarımız, öğrencilere sağlık, iş ve teknik mesleklerde ihtiyaç duydukları teknik beceri ve yetenekleri sağlar. Mezunlar hak ettikleri kariyere ulaşabilirler.

Öğrenciler, okulun iyi donanımlı beceri laboratuvarlarında değerli ve pratik eğitim alırlar. Tıp Asistanı, Pratik Hemşirelik, Teşhis Tıbbi Sonografi ve Radyolojik Teknoloji öğrencileri, klinik rotasyonlar sırasında denetimli, gerçek dünya çalışma deneyimine maruz kalırlar.

Hunter Business School küçük sınıfları, her öğrenciye bire bir daha fazla zaman sağlayan yüksek bir fakülte-öğrenci oranı anlamına gelir.

Pek çok öğrenci günlük işlerde çalışabildiğinden, Hunter Business School ayrıca, bir eğitimin peşinden giderken ve hedeflerine kendi şartlarında ulaşmalarını mümkün kılarken çalışmalarına veya profesyonel bir kariyere devam etmelerine izin vermek için akşamları öğretilen tam bir ders programı sunar .

Öğrenciler, eğitim deneyiminin kalitesinden ve derinliğinden ödün vermeden en kısa sürede Hunter Business School ödüllendirici yeni bir kariyere hazırlanır.

Long Island bölgesindeki en yüksek işe yerleştirme oranlarına sahip olan Hunter Business School , öğrencilerine ve mezunlarına eğitim uzmanlıklarına, ilgi alanlarına ve yeteneklerine en uygun tam zamanlı pozisyonları elde etmeleri için kişisel, sürekli kariyer yardımı sunar. İşe yerleştirme yardımı, mezunlar için bir ömürdür.

Konumlar

Levittown

Address
Hempstead Turnpike,3601
11756 Levittown, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Medford

Address
New York 112,3247
11763 Medford, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: