Independence Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bağımsızlık Community College (ICC) Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite iki yıllık bir eğitim kurumudur. Bu sınıflarda 13 ve Bağımsızlık kamu okul sistemi 14 olarak 1925 yılında kurulmuştur. 1967 yılında, Bağımsızlık Community College yasal okul ilçe ayrıldı. 68 dönümlük kampüs yeni topluluk kolej inşaatı, eski Bağımsızlık Country Club, 1969 yılında başladı. Sınıflar Eylül 1970 yılında yeni yerinde başladı. ICC Kampüs Akademik Binası, Güzel Sanatlar Binası, Öğrenci Birliği, Cessna Learning Center, Field House, İdare Binası, Sanat, fitness center, spor uygulama alanları, disk golf sahası, 96 yatak çoklu yapı William Inge Merkezi'ne ev artık yaşam kompleksi ve 200 yataklı yurt.

Bir bağışlanan binanın birçok tadilat ile, 2010 yılında, biz dahil bizim kolej genişletti ICC Batı (2615 West Main Street). Bu kampüs Bağımsızlık batı tarafında bulunan ve teknik programlara ev sahipliği yapmaktadır: Allied Health, EMS, Kozmetik ve GED / ABE. Ek tadilat bizim yeni programı, Veteriner Teknoloji karşılamak için 2012 yılında tamamlanmıştır. Bu state-of-the-art tesis hayvan koğuşları, bir sınıf, laboratuvar, cerrahi, eczane, hazırlık odası, küçük hayvan tedavisi, gıda hazırlık, tımar ve radyoloji içerir.

ICC Ayrıca bir varlık şehir vardır ICC Vakıf ofis ve Bağımsızlık İşletme Kaynak Merkezi ile bir ortaklık.

Şu anda, bizim eğitim ve destek programlama Sanat İştirak ve / veya Bilim derece için çalışma 46 programlarını, sertifika tamamlanması, Öğrenci Destek Hizmetleri, erkek ve kadın spor programları için çalışma 22 programları ve kampüs örgütleri ve çeşitli aktiviteler içermektedir.

GÖREV DURUMU: Bağımsızlık Community College, kültürel zenginleşme ve ekonomik kalkınmayı teşvik ederken akademik mükemmellik sağlayarak öğrencilerin çıkarlarını ve topluma hizmet.

VİZYONU: , Akıl yetiştirilmesi yaratıcılığı teşvik ve öğrenci ve toplum merkezli bir ortamda karakter artırarak olağanüstü bir eğitim deneyimi sağlayan bir topluluk üniversite olmak.

Konumlar

Bağımsızlık

Address
Independence Community College,
1057 W. College Ave.

KS 67301 Bağımsızlık, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri