Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Orta Pac Koleji Doğu ile Batı'nın buluştuğu Pasifik'teki stratejik konumu yararlanır ve tartışma için sınıfa farklı kültürel bakış açıları ile bireyleri davet ediyor. Bunun gibi, IMPAC programları, mesleki, akademik ve sosyal ortamlarda uygun bir şekilde kullanmak için gerekli iletişim becerilerini değil, aynı zamanda güven sadece artırmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, IMPAC kültürlerarası iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Bunu başarmak için, IMPAC küçük sınıflar ve iletişimsel gerçekçi, etkileşimli ve pratik bir dikkatle koordine müfredat sunmaktadır. IMPAC mükemmelliği kararlı ve öğrenciler için yüksek standartlar belirlemektedir.

Bir Bakışta IMPAC

1991 yılında kurulan IMPAC, aşağıdaki alanlarda dil öğrenenlerin çeşitli bir grup yoğun İngilizce dil eğitimi sunmaktadır:

Yoğun İngilizce Yeterlik Programı-IEPP (Öğrenci vizesi, 12 hafta ~) Yoğun İngilizce Konuşma Programı-IECP (Turistler, Vize Muafiyet Programı, sakinleri, 1 hafta ~) Özel dersler (esnek zamanlama) Özel İngilizce Programı (Özel Tasarım İngilizce Programı, esnek)

IMPAC de Eğitim Top Nedenleri

Işinde 20 yıldan fazla İngilizce Dil Programı Akreditasyonu CEA, Komisyonu tarafından akredite Çekici, deneyimli eğitmenler ile üstün kalite İngilizce eğitimi Mükemmel değer / hesaplı ders Otobüs hatları ve Ala Moana Center yakınındaki elverişli konumu (Alışveriş merkezi) Sadece İngilizce politikası Neşeli ve yardımsever personel Üniversite Köprüsü Programı *

  • IMPAC Hawaii kolej ve / veya üniversitelere girmek isteyen öğrenciler için bir yol / seçeneği sunuyor. Şu anda, IMPAC Kapiolani Community College (KCC), İleri düzeyde başarıyla tamamlayan bir Üniversite Hawaii sistem okulu ile bir anlaşma vardır. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Okul Misyonumuz

Uluslararası Orta Pac College misyonu bugünün küresel pazarda başarılı olmak için kendi öğrencilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kültürlerarası becerileri ile birlikte ikinci dil olarak İngilizce iletişim ve akademik becerileri sağlam bir temel ile öğrencilere sağlamaktır.

IMPAC kararlıdır:

Kendi öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yöntemler kullanarak ses talimat verin. Küresel topluluk içine daha fazla çalışmaları ve entegrasyonu teşvik zorlu bir eğitim deneyimi sunmak. Öğrenci motivasyonunu teşvik etmek sınıfta keyifli atmosferini korumak. Kültürel faaliyetler aracılığıyla çok kültürlü anlayışı teşvik.

ÖZEL DERSLER

IMPAC esnek bir zaman çizelgesi üzerinde bire-bir ders var isteyenler için özel dersler düzenlemektedir. Zamanlama hocasının durumuna göre esnektir. Özel dersler 40 $ / saat vardır. Yarı özel dersler de istek üzerine mevcuttur.

ÖZEL PROGRAMLAR

Bu programlar, üç aya kadar bir süre için, farklı boyut ve yaş grupları barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu özelleştirilmiş programlar öğrencilerin ihtiyaçlarına ve çıkarlarına odaklanan özel müfredat dahil. Ücretler ve zamanlama için info@impachawaii.edu de Kabul Ofisi ile temasa geçiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

International Mid Pac College (IMPAC)

Yoğun İngilizce Konuşma Programı (IECP) (onların vize bağlı veya tam zamanlı) part-time olarak çalışmak isteyen turistler, Vize Muafiyet Programı, diğer göçmen olmayan vi ... [+]

IECP (Turist, Vize Muafiyet Programı, sakinleri, 1 hafta ~)

Yoğun İngilizce Konuşma Programı (IECP) part-time olarak (ya da tam zamanlı onların vize bağlı olarak) üzerine öğrenim görmek isteyen turistler, Vize Muafiyet Programı, diğer göçmen olmayan vize sahipleri ve sakinleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır altı seviyeli bir programdır. Bu program, farklı sosyal, kültürel ve yaşam durumlarında iletişim kurmak için İngilizce dil becerilerini gerekli geliştirmek isteyenler içindir.

Periyot Öğrenim (TÜM Entegre becerileri + 1 Ek Ders (haftada 15 saat) Öğrenim 2 Entegre becerileri + 1 Ek Ders (Haftalık 9 Saat) 1 hafta 270 $ 20... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Mid Pac College (IMPAC)

Yoğun İngilizce Yeterlik Programı (IEPP) üç ay veya daha fazla süreyle eğitim uzun vadeli öğrencileri karşılamak için tasarlanmış altı seviyeli programı (F1 Öğrenci Vizes ... [+]

IEPP (Öğrenci Vizesi, 12 hafta ~)

Yoğun İngilizce Yeterlilik Programı (IEPP) üç ay veya daha fazla süreyle eğitim uzun vadeli öğrencileri karşılamak için tasarlanmış altı seviyeli programı (F1 Öğrenci Vizesi gerektirir). Bu program üniversite düzeyinde çalışmanın düzenli bir kurs giren bekliyorlar olanlar için ya da İngilizce dil daha derin bir anlayış kazanmak için isteyenler için olduğunu.

Periyot Öğrenim (vergi dahil) Ön Ödemeli İndirim 1 dönem (12 hafta) 1950 $ * n / a 2 dönem (24 hafta) 3900 $ * 3315 $ (% 15 indirim) 4 terim (48 hafta) 7800 $ * 6240 $ (% 20 indirim) DERS YETERLİLİK TANIMI Acemi (B) İzole ke... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku