International Mid Pac College (IMPAC)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Orta Pac Koleji Doğu ile Batı'nın buluştuğu Pasifik'teki stratejik konumu yararlanır ve tartışma için sınıfa farklı kültürel bakış açıları ile bireyleri davet ediyor. Bunun gibi, IMPAC programları, mesleki, akademik ve sosyal ortamlarda uygun bir şekilde kullanmak için gerekli iletişim becerilerini değil, aynı zamanda güven sadece artırmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, IMPAC kültürlerarası iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Bunu başarmak için, IMPAC küçük sınıflar ve iletişimsel gerçekçi, etkileşimli ve pratik bir dikkatle koordine müfredat sunmaktadır. IMPAC mükemmelliği kararlı ve öğrenciler için yüksek standartlar belirlemektedir.

Bir Bakışta IMPAC

1991 yılında kurulan IMPAC, aşağıdaki alanlarda dil öğrenenlerin çeşitli bir grup yoğun İngilizce dil eğitimi sunmaktadır:

Yoğun İngilizce Yeterlik Programı-IEPP (Öğrenci vizesi, 12 hafta ~) Yoğun İngilizce Konuşma Programı-IECP (Turistler, Vize Muafiyet Programı, sakinleri, 1 hafta ~) Özel dersler (esnek zamanlama) Özel İngilizce Programı (Özel Tasarım İngilizce Programı, esnek)

IMPAC de Eğitim Top Nedenleri

Işinde 20 yıldan fazla İngilizce Dil Programı Akreditasyonu CEA, Komisyonu tarafından akredite Çekici, deneyimli eğitmenler ile üstün kalite İngilizce eğitimi Mükemmel değer / hesaplı ders Otobüs hatları ve Ala Moana Center yakınındaki elverişli konumu (Alışveriş merkezi) Sadece İngilizce politikası Neşeli ve yardımsever personel Üniversite Köprüsü Programı *

  • IMPAC Hawaii kolej ve / veya üniversitelere girmek isteyen öğrenciler için bir yol / seçeneği sunuyor. Şu anda, IMPAC Kapiolani Community College (KCC), İleri düzeyde başarıyla tamamlayan bir Üniversite Hawaii sistem okulu ile bir anlaşma vardır. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Okul Misyonumuz

Uluslararası Orta Pac College misyonu bugünün küresel pazarda başarılı olmak için kendi öğrencilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kültürlerarası becerileri ile birlikte ikinci dil olarak İngilizce iletişim ve akademik becerileri sağlam bir temel ile öğrencilere sağlamaktır.

IMPAC kararlıdır:

Kendi öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yöntemler kullanarak ses talimat verin. Küresel topluluk içine daha fazla çalışmaları ve entegrasyonu teşvik zorlu bir eğitim deneyimi sunmak. Öğrenci motivasyonunu teşvik etmek sınıfta keyifli atmosferini korumak. Kültürel faaliyetler aracılığıyla çok kültürlü anlayışı teşvik.

ÖZEL DERSLER

IMPAC esnek bir zaman çizelgesi üzerinde bire-bir ders var isteyenler için özel dersler düzenlemektedir. Zamanlama hocasının durumuna göre esnektir. Özel dersler 40 $ / saat vardır. Yarı özel dersler de istek üzerine mevcuttur.

ÖZEL PROGRAMLAR

Bu programlar, üç aya kadar bir süre için, farklı boyut ve yaş grupları barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu özelleştirilmiş programlar öğrencilerin ihtiyaçlarına ve çıkarlarına odaklanan özel müfredat dahil. Ücretler ve zamanlama için info@impachawaii.edu de Kabul Ofisi ile temasa geçiniz.

Konumlar

Honolulu

International Mid Pac College

Address
1311 Kapiolani Blvd.,
Honolulu,

96814 Honolulu, Hawaii, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 808-593-9388