Resmi açıklamayı okuyun

Çalışmak için samimi ve güvenli bir yer

INTO Drew University , samimi ve besleyici bir ortamın parçası olmak isteyen uluslararası öğrenciler için popüler bir seçimdir. Öğrenmeye yönelik bire-bir yaklaşım, kalabalığın içinde asla kaybolmadığınızdan emin olmanızı sağlar. Başarılı olmanız için gereken kişisel ilgiyi aldığınızdan emin olurlar. Sana yardım etmek için buradalar!

Çalışmak için özel bir yer

Bir üniversitenin seçilmesi tüm deneyim hakkındadır ve INTO Drew'un her şeyi vardır. Kayıt olur olmaz, kariyer hedeflerine doğru adım atmanız için sizi motive edecektir. İleri görüşlü, birebir akademik ve sosyal fırsatlarından tam olarak yararlanmanıza yardımcı olacaklardır. Mezuniyet şartı olarak, sınıfta en az bir deneyim yaşayacaksınız. Bu, New York City'deki birçok Fortune 500 şirketinden biri ile Şehir programlarında dört dönemden birinde veya RISE programlarında araştırma yaparak staj yapabilir. RISE programı size 2016 Nobel Ödülü kazanan ilacı ve Drew RISE üyesi Dr. William Campbell ile birlikte çalışma fırsatı sunuyor.

Drew University tüm muhteşem olanaklarına erişebileceksiniz. Yepyeni biyoloji ve RISE programı laboratuarları Bilim Salonunu vurgulamaktadır. Dorothy Young Sanat Merkezi, 400 kişilik bir performans salonu ve kara kutu tiyatrosu. Simon Forum, 8 şeritli bir yüzme havuzu, ağırlık odası ve kapalı spor tesisleri sunmaktadır.

Evinizden uzakta ev

INTO Drew evden uzakta eviniz olarak hizmet verecek. Drew kampüsü gerçekten küresel bir köydür. İkamet salonlarında Çin Yeni Yılı kutlamaları, University Commons'taki Uluslararası Haftanın etkinlikleri ve üniversite başkanlığı binasının binasında düzenlenen uluslararası akşam yemeğiyle, kampüsün herhangi bir yerinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Öğrenme seçenekleri

Deneyimsel Öğrenme - Kutunun dışında düşünün

Drew'da, öğrenmenin sadece sınıfta gerçekleşmediğine inanıyorlar. İstediğiniz çalışma alanında çalışan insanlardan doğrudan öğrendiğiniz New York City'de bir dizi dönem sunuyorlar. Wall Street, Birleşmiş Milletler, New York'taki güncel sanat ortamı ve Madison Caddesi'ndeki medya endüstrisi sizler için mevcuttur.


Öğrenci Servis Desteği - Yol boyunca size yardımcı olmak

Üniversite kaynaklarına ek olarak INTO Drew, akademik ve kişisel hedeflerinizde güvenli, destekli ve başarılı olmanızı sağlamak için çok çeşitli kişiselleştirilmiş hizmetler sunar. Öğrenci hizmetleri ekibi, sosyal, kişisel ve akademik refahı destekleyen bir dizi destek ve destek sunmaktadır. Ayar sürenizi hızlı, kolay ve eğlenceli hale getirirler. Merkezlerinde ayrı bir uluslararası oryantasyon programı, ardından da bir Drew University oryantasyonu, akademik koçluk, Pathway eğitmenleri ve İngilizce dışında sınıfınızı geliştirmek için bir sohbet partneri veya yerel Madison ailesi bulunuyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Drew University

Drew University INTO New York'daki Akademik İngilizce programı, uluslararası öğrencileri ABD'de üniversite eğitimi için hazırlar. Akademik açıdan titiz bir program, ulusl ... [+]

Drew University INTO New York'daki Akademik İngilizce programı, uluslararası öğrencileri ABD'de üniversite eğitimi için hazırlar. Akademik açıdan titiz bir program, uluslararası öğrencilere yüksek kalitede İngilizce eğitimi ve Drew University başarılı olmak için akademik beceriler sunmaktadır.

Kurs özellikleri

Ne öğreneceksiniz?

İngilizce'de doğru ve etkili konuşma ve yazılı fikirleri sununAlıntılar ve referansların doğru kullanımı ile araştırma ödevi yazınAkademik metinleri okuma, anlama ve eleştirmeAkademik disiplinlerde yaygın olarak kullanılan kelimeleri anlama ve kullanma.Akademik derslerde ve sunumlarda yararlı ve doğru notlar alınAkademik değerlerde ABD değerlerini anlamaTemel ders bilgileriKurs Süresi: 1 - 3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Mayıs, Ağustos; 2020: Ocak, MayısÜcretler: 6,120 dolardanDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 20Ödül: Bir Pathway programına veya gerekli dil seviyesine ulaştıktan ve diğer tüm şartları yerine getirdikten sonra bir Drew University lisans programına doğrudan giriş yapabilirsiniz.Kurs seçeneği: 4-5 Yarıyıl. Akademik İngilizce programı sizi ABD'de üniversite eğitimi için hazırlar.Giriş koşullarıAkademik gereksinimler: Lise diploması gerekliİngilizce dil gereksinimleri: IELTS 0.0 veya TOEFL 0.0 veya eşdeğeriYaş gereksinimleri: 16 yaş ve üstü. Röportaj gerekli... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

İngilizce ile Yurtdışında Eğitim, Akademik İngilizce dil eğitimini Drew University lisans dersleri alma şansı ile birleştiren uzun vadeli bir programdır. Bu eşsiz program ... [+]

İngilizce ile Yurtdışında Eğitim, Akademik İngilizce dil eğitimini Drew University lisans dersleri alma şansı ile birleştiren uzun vadeli bir programdır. Bu eşsiz program, öğrencilerin uzun vadeli bir programa kayıt olmak zorunda kalmadan kendi ilgi alanlarında kolej kredileri kazanmalarını sağlar.

Bir öğrencinin kendi üniversitesinin ön onayı ile, Drew'de çalışılan akademik kurslar kendi ülkesinde bir lisans derecesine yönelik krediler kazanabilir. Kazanılan krediler, Drew tarafından kabul edilmekte olan bir lisans programına da uygulanabilir.

Yurtdışında Eğitim programının süresi, öğrencinin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişecektir. Program, farklı İngilizce seviyeleri ve belirli akademik ilgi alanları için özelleştirilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Drew University

Uluslararası Biyomedikal Bilimler Birinci Yılı, sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası Biyomedikal Bilimler Birinci Yılı, sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Drew University veya bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz. İlerleme, bir INTO programından bir üniversite diplomasına geçiştir.

Derecesi Program Bileşenleri

4-Dönem:

128 kredi saatlik program64 kredi saat itibaren uygulanır Pathway64 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs süresi: 4-5 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos 2020: Ocak, Mayıs, Ağustos 2021: Ocak, Mayıs, Ağustos 2022: OcakÜcretler: *Ödül: Bu Pathway programı biyomedikal bilimlerde çeşitli dallara liderlik ediyor.Kurs seçenekleri:4 Yarıyıl Pathway5 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Doğa Bilimleri Uluslararası Birinci Sınıf sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki dönemine girmek için hazırlayacaktır. ... [+]

Doğa Bilimleri Uluslararası Birinci Sınıf sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki dönemine girmek için hazırlayacaktır.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Drew University veya bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz. İlerleme, bir INTO programından bir üniversite diplomasına geçiştir.

Derecesi Program Bileşenleri

4-Dönem:

128 kredi saatlik program64 kredi saat itibaren uygulanır Pathway64 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs süresi: 4 - 5 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos 2020: Ocak, Mayıs, Ağustos 2021: Ocak, MayısÜcretler: *Ödül: Bu Pathway programı biyoloji, kimya, matematik, fizik ve bilgisayar bilimleri de dahil olmak üzere bilim dallarında çeşitli bölümlere öncülük eder.Kurs seçenekleri:4 Yarıyıl Pathway5 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Uluslararası Birinci Sınıf Generali, sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Uluslararası Birinci Sınıf Generali, sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Drew University veya bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz. Bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derecesi Program Bileşenleri

4-Dönem:

128 kredi saatlik program64 kredi saat itibaren uygulanır Pathway64 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs süresi: 4 - 5 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos 2020: Ocak, Mayıs, Ağustos 2021: Ocak, MayısÜcretler: *Ödül: Bu Pathway programı, beşeri bilimler ve sosyal bilimlerde çeşitli dallara liderlik eder.Kurs seçenekleri:4 Yarıyıl Pathway5 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Uluslararası İşletme Birincisi, sizi Drew University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak. International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasını ... [+]

Uluslararası İşletme Birincisi, sizi Drew University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Drew University veya bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz. Bu bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş.

Derecesi Program Bileşenleri

4-Dönem:

128 kredi saatlik program64 kredi saat itibaren uygulanır Pathway64 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 2-3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Mayıs, Ağustos 2020: Ocak, MayısÜcretler: 39,500 ABD dolarındanDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 20Ödül: Bu Pathway programı bir işletme binbaşı yol açar.Kurs seçenekleri:4 dönemlik Pathway5 yarıyıl PathwayGiriş koşullarıAkademik gereksinimler: ABD'de 2.5 GPA'ya denk lise diploması.İngilizce dil gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriYaş gereksinimleri: 17 yaş ve üstü.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Kolej veya üniversite düzeyinde kursları tamamladıysanız ve Drew University transfer etmek istiyorsanız, 2-Yarıyıl Lisans Transferi Programı (UTP) tam size göre. Programı ... [+]

Kolej veya üniversite düzeyinde kursları tamamladıysanız ve Drew University transfer etmek istiyorsanız, 2-Yarıyıl Lisans Transferi Programı (UTP) tam size göre. Programınıza başlamadan önce derecenize doğru bir aktarılabilir kredi tahmini alacaksınız.

Başka bir kolej veya üniversiteden 30 kredi mi kazandın mı? 2 dönemlik UTP, lisans derecesini Drew'da kazanmak için özelleştirilmiş bir yol sunar. Dersleri tekrarlamayacaksınız ve bir Liberal Arts Üniversitesi'nde başarılı olmanıza yardımcı olacak ek akademik, dil ve kültürel destek alacaksınız. Bu programın iki başlangıç ​​tarihi vardır: Güz ve Bahar.

Kurs özellikleriKolej veya üniversite düzeyindeki derslerden kredilerinizi derecenize aktarmaÜniversite kredilendirmeli derslerin özelleştirilmiş bir müfredatıUTP’nizin George Mason Üniversitesi, Drew University , Colorado State Üniversitesi veya Oregon State Üniversitesi’nde başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra herhangi bir lisans programına garantili ilerlemeProgresyon ve öğrenci başarı danışmanları dahil olmak üzere program boyunca akademik danışmanlıkYetenekli öğrencilere yılda 1,000 - 15.000 ABD Doları arasında verilen burslar. Ayrıntılar için INTO temsilcinize başvurunTemel ders bilgileriKurs Süresi: 2 YarıyılBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Ağustos; 2020: OcakÜcretler: 39,500 ABD dolarındanDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 20Ödül: Bu Pathway programı Drew University çeşitli lisans derecelerine yol açar.Kurs seçenekleri: 4-Yarıyıl Pathway .Giriş koşullarıAkademik gereksinimler: En az 30 üniversite / Üniversite Kredisi. ABD'de 2.5 GPA'ya denk lise diploması.İngilizce dil gereksinimleri: TOEFL 60 (11 minimum alt puan), IELTS 5.5 (5.0 minimum alt puan), PTEA 44, Parola genel seviye 6 veya IELA 162 (154 minimum alt çizgi).Yaş gereksinimleri: 16 yaş ve üstü. Röportaj gerekli... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Medya ve İletişim bölümündeki Uluslararası Birinci Sınıf, sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. ... [+]

Medya ve İletişim bölümündeki Uluslararası Birinci Sınıf, sizi Drew University bir lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Drew University veya bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz. İlerleme, bir INTO programından bir üniversite diplomasına geçiştir.

Derecesi Program Bileşenleri

4-Dönem:

128 kredi saat program 64 kredi saat Pathway 64 kredi saat bir derece doğru kalan 64 geçerlidir

Kurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs süresi: 4 - 5 YarıyılBaşlangıç tarihleri: 2019: Ağustos 2020: Ocak, Mayıs, Ağustos 2021: Ocak, Mayıs, Ağustos 2022: OcakÜcretler: *Ödül: Bu Pathway programı sanat, sanat tarihi, müzik ve tiyatro dahil çeşitli sanat dallarına öncülük eder.Kurs seçenekleri:4 Yarıyıl Pathway5 Yarıyıl Pathway... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Uluslararası Yılın Birincisi, sizi Drew University bir lisans programına girmeye hazırlayacak. International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve ... [+]

Uluslararası Yılın Birincisi, sizi Drew University bir lisans programına girmeye hazırlayacak.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Drew University veya bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz. İlerleme, bir INTO programından bir üniversite diplomasına geçiştir.

Derecesi Program Bileşenleri

4-Dönem:

128 kredi saatlik program64 kredi saat itibaren uygulanır Pathway64 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 2-3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Mayıs, Ağustos 2020: Ocak, MayısÜcretler: 39,500 ABD dolarındanDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 20Ödül: Bu Pathway programı sanat, sanat tarihi, müzik ve tiyatro dahil çeşitli sanat dallarına öncülük eder.Kurs seçenekleri:4 dönemlik Pathway5 yarıyıl PathwayGiriş koşullarıAkademik gereksinimler: ABD'de 2.5 GPA'ya denk lise diploması.İngilizce dil gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriYaş gereksinimleri: 16 yaş ve üstü. Röportaj gerekli... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Mühendislik Öncesi Uluslararası Yıl Bir programı, Drew University lisansüstü programınızın bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Uluslararası Yılın birinci yılını ba ... [+]

Mühendislik Öncesi Uluslararası Yıl Bir programı, Drew University lisansüstü programınızın bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Uluslararası Yılın birinci yılını başarıyla tamamladıktan ve üniversite kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, bir kaç tanınmış ABD üniversitesinde lisans öğreniminizin üçüncü yılına girebilirsiniz.

Bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir. Pathway programında iyi bir akademik ayakta kalmak için her dönem için en az 2.0 GPA tutmalısınız.

Columbia Üniversitesi'ne bağlı öğrenciler için:

5 yıllık ya da 6 yıllık Drew-Columbia çift diploma mühendisliği programı, Drew'de 2 yıl ve Columbia'da iki yıl, Drew'dan bir lisans ve Columbia'dan mühendislik alanında BS lisansı alan öğrencilere 3 ya da 4 yıllık bir eğitim veriyor. Columbia çift diploma programı hakkında daha fazla bilgi edinin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisansüstü Hazırlık

Drew University

Eğitimde Yüksek Lisans Pathway , sizi Drew University yüksek lisans derecesi için bir sonraki döneme girmeye hazırlayacaktır. Graduate Pathway başarılı bir şekilde tamaml ... [+]

Eğitimde Yüksek Lisans Pathway , sizi Drew University yüksek lisans derecesi için bir sonraki döneme girmeye hazırlayacaktır. Graduate Pathway başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki tanınmış yüksek lisans eğitiminize bir dizi tanınmış ABD üniversitesine girebilirsiniz.

Bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

33 kredi saatlik programPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yolu... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Finans Yüksek Lisans Pathway , Drew University bir yüksek lisans programının bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Mezuniyet Yolu'nu başarıyla tamamladıktan ve yükse ... [+]

Finans Yüksek Lisans Pathway , Drew University bir yüksek lisans programının bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Mezuniyet Yolu'nu başarıyla tamamladıktan ve yüksek lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine Pathway sonra, bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde bir sonraki yüksek lisans eğitimine girebilirsiniz.

Bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derecesi program bileşenleri

2-Dönem:

Bir derece için toplam 42 kredi gereklidirPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 30 kredi saat kaldı

1 Yarıyıl (İşletme ve Ekonomi lisans dereceleri):

Bir derece için toplam 33 kredi gereklidirPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 24 kredi saati kaldı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Finans Yüksek Lisans Pathway , Drew University bir yüksek lisans programının bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Mezuniyet Yolu'nu başarıyla tamamladıktan ve yükse ... [+]

Finans Yüksek Lisans Pathway , Drew University bir yüksek lisans programının bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Mezuniyet Yolu'nu başarıyla tamamladıktan ve yüksek lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine Pathway sonra, bir dizi tanınmış ABD üniversitesinde bir sonraki yüksek lisans eğitimine girebilirsiniz.

Bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derece program bileşenleri

1-Dönem:

Derecesi için gerekli toplam 42 krediPathway 9 kredi saati uygulanırBir derece doğru 33 kredi saat kaldıKurs özellikleriKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Drew University

Veri Analitiği Yüksek Lisans Pathway , sizi Drew University yüksek lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. Graduate Pathway başarılı bir şekilde ... [+]

Veri Analitiği Yüksek Lisans Pathway , sizi Drew University yüksek lisans programına bir sonraki döneminize girmeye hazırlayacaktır. Graduate Pathway başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversitenin gereksinimlerinin karşılanması üzerine, bir sonraki tanınmış yüksek lisans eğitiminize bir dizi tanınmış ABD üniversitesine girebilirsiniz.

Bir INTO programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derece program bileşenleri

2-Dönem:

Derecesi için gerekli toplam 30 krediPathway 12 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 18 kredi saati kaldı

1-Dönem:

Derecesi için gerekli toplam ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku