Marshall University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Geleceğine yatırım yap

180 yılı aşkın süredir, Marshall University , 200 akademik alanda yenilikçi lisans ve yüksek lisans eğitimi veren lider bir devlet üniversitesi haline gelmiştir. Marshall'da eğitim almaya karar verdiğinizde, akademik hedeflerinize en uygun 100'den fazla program seçeneği sunan 10 kolej arasından seçim yapabilirsiniz.

Marshall, başarılı olmanıza yardımcı olacak her türlü kaynağı kullanmaya adanmıştır. Son 10 yıl içerisinde size en son teknoloji ürünü sınıfları ve laboratuarları sunmak için üniversite 300 milyon dolarlık yeni binalara ve renovasyonlara yatırım yaptı.

Karşılama ortamı

Marshall University , başka birçok öğrenci tarafından çevrelenmiş olmanıza rağmen, her zaman bir birey olarak görüleceğinizi göreceksiniz. Küçük sınıflar size profesörleri tanımak için izin verir. Son teknolojiye sahip tesisler ve geniş araştırma fırsatları, mümkün olan en iyi eğitim için gerekli araçlara sahip olmanızı sağlar. Bu özellikler, INTO Marshall'ın güler yüzlü öğrenci hizmetleriyle birlikte, tatmin edici bir Amerikan üniversite deneyimi sağlayacaktır.

100'den fazla programda 1000'den fazla öğretim üyesi ile eğitim veren Marshall sınıfları, size kaliteli bir eğitim sunmak için donanımlıdır. Marshall, kendi fakültesi ve öğrencilerini kendi alanlarında araştırma yapmaya teşvik etmeyi taahhüt eder. Bu nedenle, üniversitenin yıllık araştırma fonu için 31 milyon doları bulunuyor. Programınızın ilk yılından itibaren, eğitiminizi sınıfın üzerinde ve ötesinde almak için uygulamalı araştırmalara katılma fırsatına sahip olacaksınız.

Konaklama yerinizi ve 24 saat açık olan çalışma merkezini hem kampüste hem de üniversite kimliklerine ihtiyaç duyduğunuzu bilerek kampüste güvende hissedersiniz. Üniversite polisi kampüste çeşitli yerlerde bulunan kampüs ve acil çağrı mesajlarını izler.

Olabildiğinin en iyisi ol

Marshall'ın kampüsü, eski ve yeni olanı, Memorial Öğrenci Merkezi gibi yeni tesislerden kampüsün en eski binası olan Old Main'da bulunan birçok ofis ve servise harcıyor.

Marshall size mümkün olan en iyi tesisleri sunmaya adamıştır. Son 10 yılda mevcut binalara 300 milyon dolarlık yeni bina ve tadilat yatırımları yaptık.

Yakın zamanda açılan iki yeni bina - Bilgi Teknolojileri ve Mühendisliği Koleji ve Görsel Sanatlar Merkezi. 56 milyon dolarlık mühendislik kompleksi, büyüyen Mühendislik programı için yüksek teknoloji özelliklerine sahipken, şehir merkezi Görsel Sanatlar merkezi, Görsel Sanatlar alanında en son teknolojiye sahip ultra modern bir alan sağlıyor.

Kampüsün merkezinde

Kampüsten çıktığınızda ve INTO Marshall ile yolculuğunuza başladığınızda, Marshall University ailesinin rahatını çevrenizde keşfedeceksiniz. Merkezimiz kampüsün kalbinde yer almaktadır, bu da yurtlara, dersliklere, yemek tesislerine, eğlence merkezine ve daha fazlasına yakın olduğunuz anlamına gelir. Bu, hem akademik hem de sosyal olarak kampüsteki ilk yılın merkezi olacak.

Merkezimizin 14 sınıfı İngilizce kurslarınıza ev sahipliği yapacak ve Öğrenme Kaynak Merkezi size ders dışı hizmetlerin yanı sıra sınıf dışında kullanabileceğiniz diğer birçok kaynağa erişim sağlayacaktır.

Eğitim kaynaklarına ek olarak, INTO Marshall merkezinin duvarlarında bir dizi sosyal aktivite bulacaksınız. Kafeterya bölgesindeki partilerden Kampüs Konuşma İşbirliği Programımıza kadar merkezimiz, eğitiminizi ilerlerken eğlenmenize yardımcı olmak için çalışıyor.

Gittiğiniz her yere yardım edin

INTO Marshall Merkezi'nde okuyan bir öğrenci olarak, bir Amerikan üniversitesinde kampüs yaşamının tüm avantajlarına ve deneyimlerine sahip olacaksınız. Artı INTO Marshall hizmetlerinin sadece sizin için tasarlanan ek bonusu.

Özel öğretim üyelerimiz ve personelimiz sınıfın içinde ve dışında yardımcı olurlar. Özel dersler, konut sorunları, eğlenceli geziler ve aktiviteler ve daha birçok şeyle size yardımcı olacağız.

INTO Marshall Merkezi

Son teknoloji olanaklar

INTO Marshall Merkezi, İngilizce veya Pathway programınız için tek durak noktanızdır. Burada sınıflarınızı, çalışma alanlarınızı ve zenginleştirici bir öğrenme ortamını bulacaksınız.

INTO Center Cafe

Kafe alanımızın tadını çıkarın

Kafeterya alanımız siz ve akran öğrencileriniz tarafından tasarlandı. Ek masa ve koltukların yanı sıra birkaç masa ve sandalyenin yanı sıra derslere katılabilir veya arkadaşlarla buluşabilirsiniz. Mutfak alanı, INTO Center'ın ev sahipliği yaptığı etkinlikler ve kutlamalar için sık sık kullanılır. Bunlar arasında tatil kutlamaları, oyun geceleri ve tüm öğrencilere açık olan diğer toplantılar yer alır.

Kaynak Merkezini Öğrenme

Merkezini kullanma

Öğrenme Kaynak Merkezimiz (LRC), INTO Marshall'daki zamanınız boyunca değerli bir kaynak olacaktır. Eğitmenler öğrencilere çok çeşitli konularda ders saatlerini ayırırlar ve İngilizce becerilerinizi geliştirmek ve yeni dilinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz materyaller de vardır. Dilbilgisi ve telaffuz yazılımı, DVD'ler, romanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere bu materyaller ücretsizdir. LRC içinde, merkezimizin çalışma alanlarında kullanmak için bir dizüstü bilgisayar da kontrol edebilirsiniz.

Başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlamak

Başarılı öğrenciler eğitimlerine yatırım yapar ve INTO Marshall, karşılığında mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sağlar. Yüksek nitelikli üniversite eğitmenleri, en son teknoloji ile donatılmış tesisler, küçük sınıflar, kişisel destek hizmetleri, sosyal aktiviteler ve misafirperver bir üniversite topluluğu, Marshall University zengin kampüs deneyimine katkıda bulunur.

INTO Marshall merkezinde gerçekleşen İngilizce kurslarınızda, eğitmenler size ve sınıf arkadaşlarınıza küçük sınıf boyutları nedeniyle bireysel olarak ilgi gösterebilir. Eğitmenlerin sizi isimle bildiğini ve eğitiminiz sırasında herhangi bir sorunuz veya endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağınızı göreceksiniz. Küçük sınıf büyüklükleri aynı zamanda tartışma fırsatı da sunar, böylece görüşlerinizi paylaşabilir ve sınıf arkadaşlarınızın bakış açılarını duyabilirsiniz. INTO Marshall eğitmenleri sadece ders sırasında yardım için mevcut değildir. Saatlerce sonra sizinle iletişim kurmanız için soru ve e-posta adresleri ile ziyaret edebileceğiniz ofis saatleri vardır. Ayrıca Öğrenme Kaynak Merkezimizde ders vermektedirler.

Konumlar

Huntington

INTO Marshall University

Address
315 18th St. Huntington
WV 25703 Huntington, Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri