Resmi açıklamayı okuyun

Hepsinin ortasında

Saint Louis University , şehrin devam eden yenileme yolunu açıyor. SLU, son 25 yılda kampüste 850 milyon dolardan fazla yatırım yaptı. SLU, şehrin kalbinde merkezi bir konuma sahiptir. Tiyatrolara, müzelere, restoranlara ve daha fazlasına ev sahipliği yapan St. Louis'in Grand Center sanat semtine sadece birkaç adımda olacaksınız. Bir gezi Broadway müzikalini izleyin, dünya klasmanındaki St. Louis Senfoni Orkestrası'nı dinleyin ya da çağdaş bir sanat sergisinin tadını çıkarın.

İhtiyacınız olduğunda destek almak

SLU'da, eğitiminiz sınıfla sınırlı değildir. Birinci sınıf bir öğrenci olarak, üniversiteye başarılı geçişinize yardımcı olacak yenilikçi programlardan yararlanabilirsiniz. Yeni öğrenciler, yaratıcı akademik destek sağlayan Öğrenim Topluluklarına ayrılır.

Düşüncene meydan okumaya ve güçlü cevaplar geliştirmeye teşvik edileceksiniz. Büyük bir araştırma kurumu olarak, mantıklı düşünmeyi, dikkatlice tartışmayı ve kendini açıkça ifade etmeyi öğretmeye adadık. SLU ayrıca yüksek ya da çok yüksek araştırma ayrımı ile sadece sekiz Katolik üniversitesinden biridir. Üniversitemiz ve çevre topluluklarımız boyunca, ortak iyiliği destekleyen ortak bir değere sahibiz. SLU, personel ve öğrencileri hem kişisel hem de profesyonel uygulama için en yüksek standartlarda davranışları benimsemeye teşvik etmek için bu değerleri yaratmıştır.

SLU'ya giriş yapın

Beracha salonu, SLU'nun kampüs aktivitelerine açılan kapıdır. INTO Saint Louis University Merkezi, kampüsün tam ortasında uygun bir konumdadır. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şey burada. Wi-Fi genelinde sağlanır ve öğrenci-öğretmen toplantıları için çok amaçlı salon alanları vardır. Küçük sınıf boyutları, bireyselleştirilmiş öğrenme zamanı sağlar. Ayrıca 24 saat kişiselleştirilmiş destek hizmetleri ve acil yardım alacaksınız.

Uluslararası topluluğumuza katılın

INTO Saint Louis University , diploma çalışmalarınıza hazırlanırken Amerikan üniversite hayatına girmenize yardımcı olmaya adamış, destekleyici bir uluslararası topluluğa katılacaksınız. SLU'da, en iyi 100 üniversiteden, 50 eyaletten ve 75 ülkeden gelen öğrencilerden bir derece kazanacaksınız. Tüm üniversite kaynaklarına tam erişimden yararlanacak ve üniversite eğitmenleri tarafından öğretilen küçük sınıflarda öğreneceksiniz. Pathway Programının en iyi parçası: SLU derecenize yönelik akademik krediler kazanacaksınız.

Tarihi kampüs, yeni teknolojiler

SLU, yeni teknolojileri ve çevre dostu uygulamaları kucaklarken, Üniversite'nin tarihi doğasını korumak için çabalamaktadır. Sınıflar, yüksek çözünürlüklü projeksiyon, LCD ekranlar ve video duvarları içeren tam entegre dijital sunum sistemleri ile donatılmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisansüstü Hazırlık

Saint Louis University

Bu Pathway programı Bilgisayar ve Enformasyon Bilimleri alanında yüksek lisans yapıyor. ... [+]

Amerika Birleşik Devletleri'nden mezun olmak için okumak ister misiniz, ancak İngilizce dil becerilerini geliştirmek veya puanlarını test etmek mi istiyorsunuz? Bir Pathway programı, bir ABD üniversitesinde başarılı olmak için akademik, dil ve kültürel destek sağlamaktadır. Öğrenciler, kredi kazanan derslerden oluşan müfredat ile lisansüstü programa ilerlemeyi garantilemektedir.

30 kredi saatlik program Pathway'den 9 kredi saati geçerlidir Dereceye kalan 21 kredi saati

Dönem 1

Akademik İngilizce Becerileri Veritabanı Yönetim Sistemleri Ağ Ağ Oluşturma Laboratuvarı Bilgisayar Güvenliği

NOT: Bu program, Pathway programı da dahil olmak üzere 12 ayda tamamlanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Aziz Louis
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Louis University

Mühendislik Uygulama Yöntemleri I 2. Yarıyıl Akademik Konuşma / Dinleme II Mühendislik Uygulamaları İçin Yöntemler II Bina Bilgisi Modellemesi veya Mühendislik Girişimci ... [+]

Mühendislik Uygulama Yöntemleri I

2. Yarıyıl

Akademik Konuşma / Dinleme II Mühendislik Uygulamaları İçin Yöntemler II Bina Bilgisi Modellemesi veya Mühendislik Girişimciliği

1-YARIYIL PATHWAY

KREDİ SAATİ DETAYLARI

33 kredi saatlik program Pathway'den 9 kredi saati geçerlidir Dereceye kalan 24 kredi saati

Dönem 1

Akademik İngilizce Becerileri Mühendislik Uygulaması I veya II için Yöntemler Sürdürülebilir İnşaat veya Mühendislik Girişimciliği

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Aziz Louis
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku