Suffolk University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Boston'un merkezinde kaliteli bir eğitim

Suffolk University sınır yok! Seçebileceğiniz 110'dan fazla program ile öğrenciler tutkularını takip edebilir ve ulusal saygın bir kurumdan diploma alabilirler. Suffolk'daki her program, kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak en iyi eğitimi almanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Kampüs, Boston şehir merkezinin kalbinde yer alır. Bu da, ülkenin en büyük işletmeleri, endüstri liderleri ve yenilikçiler tarafından çevrilmiş olmanız anlamına gelir. Konumu nedeniyle, öğrenciler ayrıca deneyimsel fırsatların, stajların ve gönüllü programların fazlasına erişebilirler. Bir yıl içinde mezun olduktan sonra, mezunların% 92'si mezun veya lisansüstü okulda kayıtlı.

Evi aramak için olağanüstü bir üniversite

Suffolk University , 60 lisans programı ve 50'den fazla lisansüstü programa sahiptir. Sınıfta, lisans öğrencileri 13: 1 öğrenci-öğretim üyesi oranı ve 20 kişilik sınıf boyutlarından yararlanır. Sınıfın dışında, Suffolk öğrencileri de geri vermeyi ve 37.000 saatin üzerinde topluluk hizmeti vermeyi adamıştır. Kampüs çevresinde öğrenciler, 12'den fazla NCAA Division III takımını izleyerek 80'den fazla kulüp ve organizasyona katılabilir veya okul ruhuna katılabilirler. Bir Suffolk alumnus olarak, profesyonel kariyerlerinde bir diğerine yardım eden 78.000 mezundan oluşan bir ağa katılacaksınız.

  • 7,560 Öğrenci Nüfusu
  • Temsil Edilen 108 Ülke
  • En İyi İş Okulları (The Princeton Review 2017)

INTO Suffolk Merkezi: Sadece senin için bir yer

INTO Suffolk Merkezi, Mildred F. Sawyer Kütüphanesi'nin tam ortasında ideal bir konuma sahiptir. Öğrenci destek personeli, öğretmenler, bilgisayar laboratuarları, sınıflar ve çeşitli akademik kaynaklar tarafından kuşatılacaksınız.

Her şeyin ortasında olun

INTO Suffolk Merkezi, ana kütüphanede, sınıfların ve Boston'un tam merkezinde bir yemek salonunun yakınında yer almaktadır. Tüm şehir olanaklarına, ek dersliklere, eğlence tesislerine, konut salonlarına ve restoranlara yakın olduğunuzu göreceksiniz. INTO merkezinde, Suffolk'ta başarınızı garantilemek için sahip olabileceğiniz soruları cevaplamak için hazır ve hazır personel var.

Seni desteklemek için buradayız

INTO Suffolk öğrencisi olarak, tüm öğrenci hizmetlerine ve olanaklarına erişimin tadını çıkaracaksınız. Fakülte ve idareciler öğrencilere ismini bilirler. Akademik ve kariyer hedeflerinizi belirlemenize ve başarmanıza yardımcı olmak için zaman alacaklar.

INTO Suffolk hizmetleri

Kaynak Merkezini Öğrenme

Yüksek eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kaynaklar var. Eğitim materyallerine, bir bilgisayara, DVD'ye, kitaba veya ev ödevinizi anlamanıza yardımcı olmanız gerekiyorsa, okul size ihtiyacınız olan kaynakları ve cevapları sağlayabilir.


Sınıflar

Merkez multimedya yetenekleri, kablosuz internet, geniş çalışma salonları ve bilgisayar laboratuarları ile kurulmuştur. Diğer öğrencilerle sohbet etmek ve anaokulunuzdaki öğrencilerle çalışma grupları oluşturmak için harika bir yerdir.


Gıda

Suffolk'in yemek seçenekleri arasında çeşitli yemek seçenekleri sunan kampüste beş tesis bulunmaktadır. Kahve lazım mı? Starbucks kampüste haklı. Hızlı bir lokma, sandviç veya salata için, hukuk fakültesinin dördüncü katında bulunan Sargent Law Café'ye gidin. Aradığınızı bulamazsanız, dışarı çıkın ve Boston'un saygın restoranlarından birine gidin.

Konumlar

Boston

INTO Suffolk University

Address
Ashburton Place,8
02108 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri