The University of Alabama at Birmingham

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanızı değiştirecek bir eğitim

The University of Alabama at Birmingham ulusal olarak tanınan akademik sağlık merkezi ile kapsamlı bir kentsel üniversitedir. Alabama eyaletindeki en büyük araştırma kurumudur ve üniversite Alabama'daki en büyük işverendir. “Dünyayı değiştirecek bilgi” yi arıyorsanız, UAB sizin için! Bu ifade, UAB'nin farklı öğrenci nüfusunu eğitme, yeni araştırmalar yapma, yerel ve küresel topluluklarına hizmet etme misyonunu kullanma kültürünün çekirdeğini yürütüyor. ve Birmingham ve Alabama'daki yaşamı iyileştirmek için ekonomik kalkınma büyüyor.

Orada uluslararası bir topluluğa katılacaksın. Eyaletteki en büyük şehrin kalbinde yer alan, ABD'nin sunabileceği en iyi yere yakın olacaksınız.

Kolej hayatının heyecan verici yolculuğu, son teknolojiye sahip tesisler, sayısız öğrenme kaynakları, aktif bir öğrenci kuruluşu ve büyük-zamanlı kolej atletizmiyle burada başlıyor. Bu sadece başlangıç ​​- UAB sizin için sayısız fırsata sahip.

Harika kampüs, harika olanaklar

UAB size destekleyici bir akademik ve sosyal deneyim ile devam etmek için seçkin bir eğitim sunuyor. Dünya standartlarında fakültenin yanı sıra, üniversite çok çeşitli akademik hizmetler ve kaynaklar sunarak sınıfın dışında size yardımcı olacaktır.

Üniversite sürekli yatırım yapıyor. En son olarak UAB, Aralık 2015'te açılan yeni Hill Öğrenci Merkezi'ni kurdu. Bu etkileyici tesis, öğrenci etkinlikleri, toplantılar ve hizmetler ile toplantı ve konferans için alan sağlıyor. Yükseltilmiş yemek olanakları, stadyum tarzı bir tiyatro, 2 katlı bir kitap dükkanı ve bir teknoloji mağazası bulacaksınız. Ayrıca kabul, ders kaydı, öğrenci muhasebe, park, finansal yardım ve öğrenci kimlik fonksiyonları için One-Stop Öğrenci Servis Merkezi bulunmaktadır.

Her şeyden sadece birkaç adım uzaklıkta

INTO The University of Alabama at Birmingham Centre'da kampüsün tam kalbinde, Kampüs Green'e sadece birkaç adım mesafede yer almaktadır. ABD'de eğitim almanıza yardımcı olmak için gereken her şeye sahipler.

INTO UAB, eğitiminize yatırım yapabilmeniz için en iyi öğrenme ortamını sağlar. Yüksek nitelikli eğitmenler, en son teknolojiye sahip tesisler, küçük sınıflar, kişiselleştirilmiş destek, sosyal aktiviteler ve davetkar bir topluluk, zengin kampüs deneyimine katkıda bulunur.

Burada çalışırken bir Amerikan üniversitesinde kampüs yaşamının tüm avantajlarından yararlanacaksınız. The University of Alabama at Birmingham kalbinde yaşamak ve yaşamak, hem Amerikan hem de uluslararası öğrenciler arasında yeni arkadaşlar edineceksiniz. Ayrıca UAB'deki tüm akademik, sosyal ve kültürel kaynaklara ve aktivitelere erişebileceksiniz.

Gelecek için hazırlanıyor

Bir UAB öğrencisi olarak, tüm kampüs tesislerine ve öğrenme kaynaklarına erişimin tadını çıkaracaksınız. Bunlar, öğrenci başarısını teşvik eden ve destekleyen, akademik performansı artıran ve akademik, profesyonel ve kişisel hedeflerinize ulaşmanız için size ilham veren Üniversite Akademik Başarı Merkezi'dir. INTO UAB kaynakları, kalıcılığınızı teşvik eden ve mezuniyet sonrası yaşamınıza hazırlayan deneyimleri kolaylaştırmak için kasıtlı olarak tasarlanmıştır.

INTO UAB hizmetleri

Öğrenme Merkezini Öğrenmek - Öğrenmenize yardımcı olmak

INTO UAB Öğrenme Kaynak Merkezi, deneyiminizin hayati bir parçasıdır. Başarınız şarttır. Bu başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için ders hizmetleri, yazma kaynakları ve rehberlik oturumlarına erişim sağlıyoruz.


Dil danışmanları - İngilizce ustalığı

ABD’deki bir eğitimin anahtar bileşenlerinden birinin İngilizce’ye hakim olduğunu biliyoruz. Amacımız, UAB'de geçirdiğiniz süre boyunca etkili bir iletişimci olmanızdır. INTO UAB Merkezinde İngilizce Dil Danışmanlarından yardım alarak bunu başarmanıza yardımcı oluyoruz.

Konumlar

Birmingham

INTO The University of Alabama at Birmingham

Address
19th Street South,619
35249 Birmingham, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri