University of South Florida

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gelecek burada başlıyor

Aydınlık, modern sınıflar, geniş bir öğrenme kaynağı merkezi ve özel destek alanları ile INTO University of South Florida , size bir üniversite öğrencisi olarak mümkün olan en iyi başlangıcı sağlar. Kampüsün kalbinde yer alan uygun Tampa Bay konumu, USF öğrencisi olmanın tüm avantajlarına ulaşmayı kolaylaştırır.

14 akademik üniversiteye ev sahipliği yapan USF, 240'dan fazla lisans ve lisansüstü programı, birinci sınıf tesisleri, 2.400 katılımcı öğretim üyesi ve Bölüm I atletizmini sunmaktadır. USF'nin misyonu, rekabetçi bir müfredat ve gerçek dünya araştırmasına erişim yoluyla, çalışmalarınızda ve küresel toplum vatandaşı olarak başarılı olmanıza yardımcı olmaktır. Ayrıca, Fulbright ABD Bursu alıcılarının en iyi üreticisidir ve verilen araştırma patentlerinin sayısı için dünya çapında 15 numarada yer almaktadır.

İhtiyaçlarınıza hitap eden bir kampüs

INTO USF'teki ilk yılın birçoğu kampüste gerçekleşecek olan yeni deneyimlerle dolu olacak. Bir sınav için mi çalışıyorsunuz? Kütüphanenin milyonlarca kaynağına ve 300'den fazla bilgisayara 24 saat erişimin tadını çıkarın. Molaya ihtiyacım var? Kampüs hayatının merkezi olan Marshall Öğrenci Merkezi'nde öğle yemeği için arkadaşlarınızla buluşun. Siz bir spor hayranı mısınız? Tüm spor müsabakalarına ücretsiz giriş ile Bulls tezahürat veya 8,500 metrekarelik eğlence tesisimizde sağlıklı kalmak için eğlenceli yollar bulabilirsiniz. Ve eğer hastalanırsanız, Öğrenci Sağlık Hizmetleri sadece birkaç adım ötededir.

Bir USF Bull ol

Kampüs hayatı, yüzlerce öğrenci kulübü, etkinliği ve herkese açık organizasyonlarıyla enerji dolu. Bölüm I Sporcuların spor müsabakalarında yarışmasını izleyin ya da oyuna katılın ve kampüs içi rekreasyon liginde oynayın.

Kampüsün ötesini keşfetmek istiyorsanız, Tampa bölgesinde yapılacak çok şey var. Güzel plajları ve Busch Gardens tema parkından profesyonel spor takımlarına, bir macera kapınızdan sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Geleceğe odaklanın

USF'nin misyonu, çalışmalarınızda ve küresel toplum vatandaşı olarak başarılı olmanıza yardımcı olmaktır. Rekabetçi bir müfredat ve gerçek dünyadaki araştırmalara erişim sayesinde, yarının zorluklarını ele almaya hazır olacaksınız. USF, mezuniyet gününün ötesine geçme fırsatlarına sahip olmanızı sağlamak için PricewaterhouseCoopers ve Coca-Cola gibi bir dizi Tampa şirketi ile staj ortaklıkları kuruyor.

USF farkı nedir? Sonuçlar. Öğrencilerimizin olağanüstü başarısı ve araştırma çabaları tüm dünyada bulunabilir. USF, Fulbright ABD bursiyerlerinin en üst düzey üreticisidir ve verilen araştırma patentlerinin sayısı için dünya çapında 15 numarada yer almıştır.

Aklında tasarlandı

INTO USF Merkezi'nde, çalışmalarınıza yardımcı olmak ve ABD'ye geçişinizi kolaylaştırmak için çok çeşitli kaynaklara ve hizmetlere erişebileceksiniz. Banka hesabını nasıl açacağınızdan emin değil misiniz? Size yardımcı olacağız. Vize hakkında sorularınız mı var? Cevapları aldık. Özel ders ve test hazırlığından kampüs dışı yerlere kadar, ilk yılınızı başarıya ulaştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

Konumlar

Tampa

INTO University of South Florida

Address
Stetson University, 421 N Woodland Blvd, DeLand
FL 32723 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri