Washington State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyaca tanınmış bir topluluk

Washington State University , gelecekteki kariyerinize hazırlanmak için tasarlanmış yüksek dereceli akademik programlar sunar. Dünyada bilgi ve araştırmaları bilinen profesörlerin yanında çalışacaksınız. Bir lisans veya yüksek lisans derecesine sahip olup olmamanız, gerçek dünya sorunlarını çözmek için araştırma yapma fırsatınız olacak. Tutkunuzu daha büyük bir şeye dönüştürün.

INTO WSU'da, global olarak düşünüyorlar. 1900'den fazla uluslararası öğrenci ile, öğrenci bedeninin% 7'si dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerden oluşuyor. Nereden geliyor olursanız olun, WSU topluluğuna hoş geldiniz.

  • 29.686 Öğrenci Nüfusu
  • Temsil Edilen 100 Ülke
  • Kampüste 163 Yıllık Çok Kültürlü Etkinlikler
  • Top 400 dünya üniversitesi

Dünya parmaklarınızın ucunda

Bir WSU öğrencisi olarak, size birçok kaynak ve hizmetiniz olacaktır. En son teknolojiye sahip tesisler, 24 saat kütüphane erişimi, kariyer hazırlığı, üniversite eğlencesi ve katılabileceğiniz çeşitli kulüp ve organizasyonlar bulunmaktadır. Fırsatlar öğrenmek, büyümek ve eğlenmek için sınırsızdır.

INTO Washington State University : Evden uzakta bir ev

INTO Washington State University Merkezi kampüste ikinci eviniz olacak. Güler yüzlü personel, İngilizce desteği, vize, test hazırlığı ve kampüs dışı aktiviteler hakkında tavsiyelerde bulunabilir. ABD'ye geçişinizi olabildiğince kolaylaştırmak için orada olacaklar.

INTO Washington State University Pathway programınız, bir Amerikan üniversitesindeki öğrenime başarılı bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Deneyimli öğretmenler ve öğrenci hizmetleri ekibi size sınıf içinde ve dışında destek sağlar. İster İngilizce dil desteğine ihtiyacınız olsun, nerede yemek yiyeceğiniz hakkında bir sorunuz olsun, bilgili personelimiz sizin için var.

İhtiyacınız olan her şey tek bir yerde

INTO WSU Merkezi, ikamet salonlarına, spor salonlarına, restoranlara ve alışveriş yerlerine yakın konumdadır. INTO WSU'dan ekstra destek alırken, kampüs konforunun tadını çıkarın.

INTO WSU hizmetleri

Kaynak Merkezini Öğrenme

Size ilham veren, hedeflerinizi destekleyen ve derecenizi takip etmek için doğru yolda sizi yönlendiren bir öğrenme ortamı yarattılar.

Öğrenme merkezi çalışma merkezinizdir. Personel akademik danışmanlık, İngilizce, yazı ve matematik ile bire bir yardım sunar. Çalışma salonunda sessiz bir yer bulabilir veya bir ödevi bitirmek için bilgisayar laboratuarında bir bilgisayar kullanabilirsiniz. Akademisyenlerinizde mükemmel olmanız için gereken her şeyi bulun.


Gıda

Aç? INTO WSU Merkezi'nin hemen yanında üç restoran bulunmaktadır. Her biri çeşitli mutfaklardan yemekler sunmaktadır. Öğle yemeği için arkadaşlarla buluşabilir veya sınıfa gidiyorsanız hızlı bir kahve alabilirsiniz.

Konumlar

Pullman

INTO Washington State University

Address
Washington State University Pullman
99163 Pullman, Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Ders
Lisans Hazırlık
Lisansüstü Hazırlık