Imperial Valley College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Imperial Valley College ( IVC ), üniversite vizyonumuzu gerçekleştirmek için her gün çalışıyoruz, yaşamları zenginleştiren ve gelecek inşa eden kaliteli eğitim sağlıyoruz. Hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Misyonu Imperial Valley College Vakfı öğrencilere eğitim olanağı geliştirmek iş kaynaklarını geliştirmektir Imperial Valley College . Imperial Valley College misyonu, her altyapıdan öğrenciyi zeka, karakter ve yeteneklerini geliştirmeye, öğrencilerin eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya ve daha büyük topluma duyarlı olmaya zorlayan eğitimde mükemmelliği teşvik etmektir.

Nitelikli, kendini işine adamış öğretim üyelerimiz, öğrencilerin öğrenmeye olan tutkularını sürekli olarak gösterirler. Tutkulu, profesyonel kadromuz, Imperial Valley College eğitim yolculuğunuz sırasında size yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz destek hizmetleri ve bilgileri almanızı sağlamaya yardımcı olur. Bu kuruma kaydolduğunuz süre boyunca kendiniz olabileceğiniz ve büyüyebileceğiniz samimi, kapsayıcı ortamımızla özellikle gurur duyuyoruz. Öğrenci etkinliklerine katılmanızı ve harika hizmetlerimizden yararlanmanızı öneririz.

Imperial Valley College birçok transfer derecesi ve sertifika programı sunuyor ve yeni programlar eklemeye devam ediyoruz. İster bir önlisans derecesi kazanmayı ve bir sertifika kazanmak veya becerilerinizi geliştirmek için dört yıllık bir üniversiteye geçiş yapmayı planlıyor olun, Imperial Valley College bir programı vardır veya hedeflerinize ulaşmak için tasarlanmış kurslar sunar. Ayrıca sizi mükemmel yerel eğitim ortaklıklarımızı incelemeye davet ediyoruz. Bunlar sayesinde öğrenciler, evlerine yakın kalırken lisans derecelerini alma seçeneklerini artırdılar.

Konumlar

Imperial

Address
East Aten Road,380
92251 Imperial, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: