Illinois Valley Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Illinois Valley Community College ( IVCC ), kuzey-orta Illinois bölgesinin eğitim ihtiyaçlarına 95 yıldır hizmet vermektedir.

Illinois Valley Community College , bireylere ve topluluğumuza gelişmeleri için ilham veren yüksek kaliteli, erişilebilir ve uygun fiyatlı bir eğitim sunar.

Amacımız, orta öğretim sonrası eğitim ve sağladığı fırsatlar için toplumun takdirini artırmaktır. Illinois Valley Community College kayıtları optimize etmek, topluluk geri bildirimi almak ve programlarımızı geliştirmek ve iyileştirmeye katılmak için eğitim fırsatlarını destekliyoruz. Illinois Valley Community College topluma katkılarını vurgulamak için topluluk katılım fırsatları yaratıyor ve koordine ediyoruz.

Öğrencilerimiz, çalışanlarımız ve toplumumuz için başarıyı geliştiren kaynaklar ve destek sistemleri sağlıyoruz; hem sınıf içinde hem de dışında öğretme ve öğrenmeyi sürekli geliştirerek öğrenci deneyimini geliştirmek; öğrencilerin akademik, sosyal, duygusal ve mali ihtiyaçlarını karşılayan müdahaleler geliştirmek; Çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimini destekleyen dinamik bir iş yeri oluşturmak ve sürdürmek. Bireyin ve toplumun ekonomik başarısına katkıda bulunan sürdürülebilir ortaklıklar geliştiriyoruz.

Konumlar

Oglesby

Address
North Orlando Smith Street,815
61348 Oglesby, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: