Institute for Global Student Success

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Küresel Öğrenci Başarı Enstitüsü (IGSS) Amerikan kurumlarında başarılı olmak için gereken becerileri ve eller-uygulama ile sizin gibi gelen uluslararası lisans ve lisansüstü öğrencilere kapsamlı bir yıl süren bir programdır. Küresel arkadaş ağı yanı sıra staj ve iş fırsatlarına erişimin ekleyin ve küresel sahnede başarılı olmak için gerekenleri olsun.

Küresel Öğrenci Başarı Enstitüsü, bizim katılımcıların deneyimlerini her yönüyle mevcut altı ilkeleri üzerine kurulmuştur:

Her öğrenci ABD'de başarılı olmak için mümkün olan her fırsatı hak ediyor.
ABD'de başarılı bir kalmak sadece o / o aldığı her ne kadar uluslararası öğrenci sınıfta öğrenir ya da ne sınıflarda tarafından tanımlanmış değildir. Başarılı bir konaklama, her öğrenci de sınıfta yaptığı anlamına dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hayat boyu arkadaş yapar ve o / o gerçek yaşam ortamlarında öğrenir anlamlı staj ve / veya işler vardır.
Tamamen yeni bir ülkedeki herhangi bir yaşta herhangi bir birey için zor. Sürekli destek öğrencinin akademik, kişisel ve mesleki başarı için çok önemlidir.
Destek bir kerelik bir olay değildir. Öğrenciler yıl boyunca destek gerektirir.
Öğrenciler, sosyal, öğrenme materyalleri ve deneyimlerini ağ, en kaliteli eğitmenleri hak ediyor.
Güvenlik ve her öğrencinin olmanın duygusal iyi şeyden önemlidir.

IGSS programlama bu öğrenme ilkeleri üzerine inşa edilmiştir:

En iyi eğitimciler ve en iyi teknikleri anlayanlar ... ve en önemlisi, her öğrencinin ilerlemesi umurumda bulunmaktadır.
İngilizce ikinci dildir özellikle kimin için öğrenciler, kavram ve yeni bilgileri işlemek için zaman verilmelidir.
bilgileri korumak için en iyi yolu hemen kullanmaktır.
Başarılı eğitimciler her öğrencinin anlar ve sağlanan ne kadar bilgi üzerine, korur ne kadar odaklanın.
Sosyal ve kültürel normlar, uygulamalara ve beklentilerini anlamak ABD'ye acclimating için çok önemlidir.
Bireyler fakülte kişiselleştirilmiş ilgi ile küçük gruplar halinde daha iyi öğrenirler.
Üniversite öğretim üyeleri ve uzmanları Hem bilginin değerli kaynaklarıdır. Öğrenciler olağanüstü Profesörler ve şirketlerin başarılı liderlerin, akademik kurumlar ve kültürel organizasyonlar öğrenme fırsatı olmalıdır.
Uluslararası öğrenciler ve Amerikan üniversitelerinin mezunları gelen öğrenciler için değerli bir kaynaktır. Engelleri aşmak ve hedeflere ulaşmak için nasıl zorluklar ve başarı modellerinin kendi hikayelerini paylaşan.

Konumlar

New York

Address
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri