International Center For Language Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ICLS ikinci dil (ESL) öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı ayrı odaklı sınıflarda profesyoneller ve öğrenciler için sınıflar olarak İngilizce sağlar.

ICLS, biz bizim dost kişisel hizmet, özel eğitmenler, kültürel anlayış ve konuşma teşvik sınıf dışında geziler aracılığıyla toplumu oluşturmaya odaklanmak. Bizim ESL öğrencileri insanlar değil sayılardır.

ESL eğitmenler öğretmeni ile sürekli değişim öğrencileri çekici tarafından sınıfta sürekli sözlü uygulama teşvik Bağlı Söylem yöntemi kullanın. Bu yöntem, konuştukları ve yerli konuşmacı olarak dilini anlamak, böylece öğrencilerin İngilizce kendilerini batırmak yardımcı olur.

Sınıflar Washington DC'de kalbinde bizim elverişli okulda tutulur. Her düzeyde sunulan, ICLS 'Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı (IEP), dinleme, okuma ve çalışma, staj ya da üniversite çalışmaları için becerilerini geliştirmek gerekir bireyler, diplomatlar, iş profesyonelleri ve üniversite öğrencileri için anlama, yazma, konuşma vurgular. Gelen öğrenciler giriş seviyesini belirlemek için bir yerleştirme testine verilmiştir; İngiliz sınıfta kullanılan tek dildir.

ESL programımız sınıf kapıları ötesine geçer. Biz onlara onların konuşma becerilerini daha özgüvenli olmasına yardımcı olmak için Washington, DC ve müzeler, açık hava etkinlikleri, dükkanlar ve restoranlar geziler içine yerleşmek yardımcı konut çözümleri hakkında bilgi kazandırmak.

ICLS göçmen olmayan yabancı öğrencilerin kaydı konusunda Federal yasa tarafından yetkilendirilmiştir Çünkü onlar bizimle kayıt olduğunda, F-1 vizesi ile öğrencilerin öğrenci statüsünde koruyacaktır.

Konumlar

Washington

International Center For Language Studies

Address
International Center for Language Studies, Inc. |
1133 15th St. NW Suite 600 |

20005-2710 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 202-639-8800