International Education Center At Diablo Valley College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden IEC @ DVC seçmelisiniz?

Diablo Valley College Uluslararası Eğitim Merkezi için hazırlar Diablo Valley College

DVC Uluslararası Eğitim Merkezi size de dahil olmak üzere başarılı olmak için gereken sadece ne sağlamak son derece nitelikli, profesyonel öğretmenleri ile kanıtlanmış bir programdır:

Yoğun İngilizce ve akademik hazırlık, 8 haftalık oturumları ile TOEFL şartı Gelişmiş B İngilizce programı tamamlamak isteyenler için DVC de kayıt TOEFL şartı Akademik Köprüsü programlarını tamamlayan isteyenler için DVC de kayıt Planlanan kültürel ve sosyal faaliyetlerin çeşitliliği ziyaretler ve görüşmeler tüm ailelerin evleri kalitesini sağlamak için, ve apartman ve diğer konut seçenekleri ile öğrencilere yardımcı konut koordinatörü motivasyonu yüksek öğrenciler:% 95 üniversite düzeyine devam Diablo Valley College hem yerli hem de uluslararası öğrenciler için Berkeley'deki Kaliforniya Üniversitesi numaralı besleyici kurumdur.

Diablo Valley College (DVC)

1949 yılında kurulan, Pleasant Hill Diablo Valley College, Kaliforniya Berkeley ve San Francisco yakınlarındaki Mount Diablo gölgesinde oturur kamu topluluk üniversitesidir. Bu eğitim için elverişli, güvenli, samimi bir ortam sağlar. DVC misyonunun bir parçası yüksek öğrenim ve üniversite derecesine bütçeye uygun bir yol erişimi olan toplumun tüm üyelerini sağlamaktır. ABD lisans derecesine ilk iki yılı sağlanması, DVC Kaliforniya'da en başarılı üniversite transfer programlarından birine sahiptir.

Diablo Valley College'da eğitim için dört mükemmel nedenler (DVC)

  1. Mükemmel Akademik:

2 yıl bir üniversitede = Lisans at DVC + 2 yıllık. DVC iki yıl okuduktan sonra, öğrenciler sadece iki yıl içinde lisans tamamlamak için bir üniversiteye geçiş için birçok seçeneğiniz var.

DVC ABD'de herhangi bir başka kurum daha UC Berkeley fazla öğrenci aktarır. DVC UC Davis UC Irvine, UC Merced, UC Santa Barbara ve UC Santa Cruz, uluslararası öğrencilere kabul garanti Aktarım Kabul Teminatlar (TAG) sahiptir. Buna ek olarak, DVC San Francisco State University, San Jose State Üniversitesi ve San Diego State Üniversitesi, 23 California State Üniversiteleri ile transferi anlaşmaları vardır.

  1. Mükemmel değer:

    DVC adresinden Lisans Derecesi Başlangıç ​​dört yıllık bir üniversiteye başlamanıza göre binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

    Tam zamanlı uluslararası öğrenci için DVC de öğrenim akademik yıl başına yaklaşık 6000 $, hangi ABD'de düşük eğitim ücretleri arasında yer alıyor.

  2. Mükemmel Öğrenci Hizmetleri:

    DVC Uluslararası Öğrenciler Kabul ve Hizmetleri Ofisi (ISAS) DVC adresinden kalmak başarılı yanı sıra keyifli sağlamak için öğrenci desteği sağlar. ISAS personeli danışmanlık kabul danışmanlık, akademik yönlendirme, ders kaydı, göç, konut, sağlık sigortası ve istihdam yoluyla her öğrencinin kişisel ilgi sunuyor. DVC İngilizce dil merkezi, Uluslararası Eğitim Merkezi (IEC), üniversite çalışmaları için hazırlamak için yoğun akademik İngilizce dil programları sunmaktadır. IEC öğrenciler, DVC transfer süreci basit ve zaman-etkin yapımında yardım edilmektedir.

  3. Mükemmel Yer:

DVC California eyaletinde San Francisco Bay Area Pleasant Hill şehrinde yer almaktadır.

Pleasant Hill, San Francisco bir banliyösünde, topluluk ve küçük bir kasaba çekicilik çeken ziyaretçiler güçlü bir duygusu her yıl 34.000 kişilik bir şehir. Pleasant Hill yılda yaklaşık 300 günü güneşli olan ılıman bir iklime sahiptir. Pleasant Hill San Francisco şehir merkezine doğrudan trenle sadece 38 dakika uzaklıktadır. San Francisco, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilir ve dünya standartlarında sahip olduğu müzeler, restoranlar ve mağazalar.

Hafta sonları, Yosemite Ulusal Parkı, Pasifik Okyanusu'nda şarap ünlü Napa Vadisi'nde tatmak veya sörf yürüyüş, Sierra Nevada dağlarında kayağa birkaç saatten fazla vardır.

Programlar Sunulan:

Öğrenciler 45 üzerinde binbaşı ve 40 sertifika programı seçebilirsiniz. DVC dört yıllık üniversitelere sanat, bilim önlisans, başarı ve transfer programları sertifikası bir ön lisans sunmaktadır. Sertifika veya ilişkilendirmek derece tamamlayan öğrenciler Opsiyonel Pratik Eğitim, uluslararası öğrenciler için bir yıl çalışma ödeneğinin için uygundur.

Başlangıç ​​Tarihleri:

Ağustos (Güz dönemi) ya da Ocak (Bahar).

Başvuru tarihleri:

güz dönemi: 1 Haziran / bahar dönemi: 1 Kasım

Akreditasyon:

DVC bir kamu topluluk üniversite ve Amerikan kaliteli bir yüksek öğrenim yanı sıra uluslararası öğrencilere bir varlık olarak Okulları ve Kolejler (WASC) Batı Derneği Community College Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Öğrenci sayısı:

Uluslararası öğrencilerin yaklaşık 20.000 tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenci sayısı: 68 ülkeden 1.500'den fazla öğrenci

Öğrenci faaliyetleri:

DVC öğrenci hükümete tiyatro, dans, müzik, orkestra, topluluk önünde konuşma, iş çıkarlarının geniş bir yelpazede kapsayan 30'dan fazla öğrenci kulübü vardır. Atletizm ile ilgilenen öğrenciler için, DVC gibi beyzbol, basketbol, ​​Amerikan futbolu, tenis, yüzme ve su topu gibi erkekler ve kadınlar için 13 üniversite düzeyinde spor sağlar. Öğrenciler ayrıca dans, su sporları, bowling, golf, futbol ve sadece birkaç isim için voleybol da dahil olmak üzere çeşitli beden eğitimi ders almaları teşvik edilmektedir.

Konut:

Uluslararası öğrenciler yaşayan konaklama için çeşitli seçenekler var. Öğrenciler kampüs yürüme mesafesinde özel bir dairede, bir Amerikan ailesi ile bir aile içinde yaşamayı seçebilir, ya da kendi konut düzenlemek için. Aile Yanı Konaklama tesisleri Diablo Valley Homestay ve kendi Web sitesinde olabilir nasıl uygulanacağı hakkında daha fazla bilgi tarafından yönetilir: Apartman Konaklama tesisleri Rexidence Konut Hizmetleri tarafından yönetilen http://www.diablovalleyhomestay.com/ ve öğrenciler kendi web sitesi üzerinden online başvuruda bulunabilirsiniz: http: konut ile ilgili //www.rexidence.com fazla bilgi http://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm mevcuttur

Sağlık Sigortası:

Tüm F-1 vizesi uluslararası öğrenciler her dönem DVC gelen sağlık sigortası satın almanız gerekmektedir. Tıbbi sigortası ders maliyetine eklenir ve dönemin ilk iki hafta içinde ödenmelidir.

DVC Kabul Koşulları:

DVC için başvuramazlar olmak için, bir ABD lise diploması eşdeğeri elde ve yaşı en az 16 yaşında olmanız gerekir. Anadili İngilizce olmayan veya İngilizce-orta liseden mezun vermedi öğrenciler, aynı zamanda İngiliz yeterlilik belgesi vermek zorundadır. DVC giriş için 5.5 az puan ile IEC Gelişmiş B seviyesinde, TOEFL (PBT 500 veya 61 IBT), İTEP 4 veya IELTS tamamlanmasını kabul eder. * PBT TOEFL testleri ABD içinden alınmalıdır

Diablo Valley College Uluslararası Eğitim Merkezi (IEC)

Diablo Valley College Uluslararası Eğitim Merkezi (IEC), 2000 yılında açılan ve o günden beri 40'dan fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırladı. Uluslararası Eğitim Merkezi Yoğun İngilizce, Diablo Valley College (DVC) akademik hazırlık ve şartlı kabul sunar; UC Berkeley'de bir numaralı transferi community college! IEC akademik ESL 6 farklı seviyeleri sunuyor ve her 8 hafta uzunluğunda yılda 6 seans vardır. Buna ek olarak, DVC IEC ekipleri yılda 3 akademik köprü programları sunmak için.

İngilizce en üst düzeyde tamamlanmasının ardından, IEC öğrencilerinin% 95'i Diablo Valley College ve transfer programı sayesinde ABD genelinde diğer kolej ve üniversitelerde öğrenimlerine devam öğrenciler lisans çalışmanın ilk iki yılını tamamlamak ve daha sonra transfer edebilir Kaliforniya Üniversitesi kampüslerinde, California Eyalet Üniversitesi kampüslerinde, özel veya out-of-devlet üniversitelerinin sayısı.

Uluslararası Eğitim Merkezi'nde İngilizce eğitimi dört mükemmel nedenler (IEC)

Mükemmel Akademik:

Sınıf mevcutları, bireysel, öğretmen oranı düşük öğrenci sağlamak için 15 öğrenci maksimum küçük dikkat ve öğrenci başarısı. Son derece yetenekli eğitmenler İkinci Dil (TESL) olarak İngilizce Öğretimi alanında yüksek lisans derecesi tutan tüm, Dilbilim veya ilgili alan ve yurtdışında öğretti. Motivasyonu yüksek öğrenciler: IEC öğrencilerinin% 95 DVC veya diğer üniversitelerde devam etmektedir.

Kolay Giriş:

Basit kabul şartları: IEC uygulama, uygulama ücreti ve banka hesap. TOEFL DVC aktarmak için gereklidir. IEC akademik ESL en üst düzeyde tamamlayan öğrenciler TOEFL almadan DVC içine direkt giriş vardır. Yılda birden çok başlangıç ​​tarihleri ​​ve programlar: 1) DVC ile 8 hafta Akademik İngilizce Programı 2) 6-7 hafta Akademik Köprüsü Programları Bir dönem başlayacak Akademik ESL 6 başlangıç ​​tarihleri, hayır "aşağı zaman" sonuçlanan Köprü programlarından 3 başlangıç ​​tarihleri ​​bekliyor.

Mükemmel Öğrenci Hizmetleri:

Birçok organize faaliyetlerinin yanı sıra gönüllü ve toplum hizmetleri olanakları. Ödev yardımı, DVC transferi, köprü program bilgi oturumları ve akademik danışmanlık gibi danışmanlık Haftalık atölyeler ve öğrenci. DVC Kütüphanesi Erişim, bilgisayar laboratuarları, kitapçı ve indirimler.

Mükemmel Yer:

IEC sadece DVC karşısında yer alır ve sınıflar DVC kampüs ve IEC hem yapılır kampüs. Ve IEC ve DVC kampüslerinden hızlı ve kolay seyahatin otobüs transit merkezine yürüme mesafesinde ve San Francisco tren istasyonu.

Öğrenci faaliyetleri:

IEC gerçek dünyada İngilizce becerilerini uygulama birçok fırsat öğrencilere sağlar. California sunduğu eğlenceli ve heyecan verici bir ortam vurgulamak ve kullanmak için haftada 5 kez - Hafta sonu gezileri, gönüllü fırsatları, akademik atölye çalışmaları ve günlük aktiviteleri 3 düzenlenmektedir. Cuma ödev yardımı, evsiz sığınağı gönüllülük üniversite kampüs turları kar kayağı geziler, IEC faaliyetleri çok daha eğlenceli geziler daha vardır. Biz onların yurtdışında eğitim deneyimi genişletmek için, ama İngilizce pratik ve çevrelerini yanı sıra sınıf arkadaşları tanımak için değil, sadece faaliyetleri katılmaya teşvik ediyoruz. Bu faaliyetlerin bir kısmı, bazı ek ödeme gerektiren, ancak ücretsizdir.

Konut:

Uluslararası öğrenciler yaşayan konaklama için çeşitli seçenekler var. Öğrenciler kampüs yürüme mesafesinde özel bir dairede, bir Amerikan ailesi ile bir aile içinde yaşamayı seçebilir, ya da kendi konut düzenleyebilir. Aile Yanı konaklama tesislerini düzenlenmiş ve Diablo Valley Homestay tarafından yönetilmektedir.

Nasıl uygulanacağı konusunda talimatlar kendi web sitesinde olabilir:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ Apartman konaklama yerinin düzenlenmiş ve kendi web sitesi üzerinden online başvuruda bulunabilir Rexidence Konut Hizmetleri ve öğrenciler tarafından yönetilmektedir: http://www.rexidence.com konut ile ilgili daha fazla bilgi http mevcuttur: // www .iec-dvc.org / konut /

Sağlık Sigortası:

Tüm F-1 vizesi uluslararası öğrenciler her oturumun başında IEC sağlık sigortası satın almanız gerekmektedir. IEC sadece F-1 vizesi uluslararası öğrenci çalışma sağlık sigortası feragat kabul

Yerleşim:

Tüm yeni IEC öğrencilerin İngilizce seviyelerini belirlemek amacıyla oryantasyon sırasında bir yerleştirme sınavına. Yerleştirme sırasında deney öğrencileri, okuma, yazma, dilbilgisi, konuşma ve İngilizce dinleme onların bilgi değerlendirilir. IEC İngilizce dil öğrenmenin mutlak yeni başlayanlar için kurslar sunmuyor. Aday IEC öğrenciler, temel yazım becerilere sahip cümleler yazmak mümkün, okuma ve basit paragrafları anlamak gerekir. Bu beceri olmadan öğrenciler hala IEC katılmak karşın, kişisel bir öğretmen kiralamak ve bu becerilerin hakim kadar vakıf seviyesi sınıf tekrar istenebilir.

Konumlar

Pleasant Hill

Diablo Valley College

Address
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 Pleasant Hill, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 925-685-1230