International Language Institute (ILI)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Dil Enstitüsü (GBH) o dört ile faaliyete başladığı 1970 yılında kuruldu İkinci Dil olarak İngilizce (ESL) öğretmen ve yaklaşık 15 öğrenci. Geçtiğimiz 45 yıl içinde, firmamız istikrarlı bir büyüme gördü ve üstün değerde kaliteli dil eğitimi ve akademik hazırlık için yerel kuvvetli bir dünyada itibar ve geliştirdi. Bugün, yeni öğrenciler her yıl aşağıdaki iki konumdan yüzlerce var:

Washington, DC Uluslararası Dil Enstitüsü Baltimore, MD Uluslararası Dil Enstitüsü

Uluslararası Dil Enstitüsü, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenciye kaliteli dil eğitimi vermiştir. Tüm programlarımız ACCET, Sürekli Eğitim ve Öğretim için Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. ILI, WATESOL (İngilizce Washington Alan Öğretmenler Diğer Dilleri Konuşanlar için) DC Eğitim Licensure Komisyonu tarafından lisanslı ve TESOL (İngilizce Öğretmenleri Diğer Dilleri Konuşanlar için) AAIEP (Yoğun İngilizce Programları Amerikan Derneği) üyesidir (Yabancı Diller Öğretimi Amerikan Konseyi.) NAFSA (Uluslararası Eğitimciler Derneği), ve ACTFL

Misyonumuz

Misyonumuz, akademik, mesleki, ya da kişisel nedenlerden dolayı eğitim almayı tercih edenlerin bireysel hedeflerini karşılamak için, üstün bir değerde, yüksek kaliteli dil eğitimi ve akademik hazırlık sağlamaktır.

Konumlar

Washington

Address
1717 Rhode Island Ave NW
Suite 100
Washington, DC 20036
Phone: +1-202-362-2505
Email: ili@ilidc.com

Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Gaithersburg

Address
26 North Summit Ave
Gaithersburg, MD 20877
Phone: +1-301-527-0600
Email: ili@ilimd.com

Gaithersburg, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri