International Programs at Tufts University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tufts hakkında

Tufts, Amerikan yüksek öğreniminde lider olup, araştırma ve öğrencilere kişisel bir deneyim yaşamalarını sağlayan orta ölçekli bir üniversite olarak başarısı için farklıdır. Araştırma ve liberal sanatların eşsiz birleşimi, merak, yaratıcılık ve katılım ortamımızda başarılı olan öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli cezbeder.

Misyon

Tufts, bilginin oluşturulması ve uygulanmasına adamış bir öğrenci merkezli araştırma üniversitesidir. Yaratıcı akademisyenlerin cesur fikirler üreten, karmaşık zorlukların karşısında yenilikler üreten ve kendilerini dünyanın aktif vatandaşları olarak ayıran kapsamlı ve işbirliğine dayalı bir ortamda öğrenciler ve fakülte için dönüşümlü deneyimler sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Vizyon

Birbirinize ve dünyaya derin etkisi olan geniş bir okul yelpazesinde yaratıcı akademisyenlerin yenilikçi bir üniversitesi olmak.

Uluslararası Programlar ve Ortaklıklar Hakkında

Bugün mevcut olan en yenilikçi ve dinamik programları sunuyoruz. Bir dili veya kültürü öğrenmenin en iyi yolunun onu yaşamak olduğuna inanıyoruz. Öğrencilere Boston'ı tanıtan zengin bir gezi programına ek olarak, güçlü bir mesken yaşam programı ve kültürel değişim için yeterli fırsatlar sunan Tufts, rakipsiz bir fakülte sunar.

Fakülte

Tüm fakülte üyelerimiz, ikinci bir dil olarak İngilizce öğreten kapsamlı deneyime sahip profesyonel İngilizce eğitmenleridir. İngilizce derslerimiz, her öğrencinin öğrenme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için hayal gücünü ve deneyimlerini kullanan özel eğitmenler tarafından verilmektedir. Tufts İngilizce Dil Programları, sınıf materyallerini gerçek yaşam deneyimleriyle birleştirmeleri bakımından yenilikçidir.

Ders Dışı

Ders saati, dili öğrenirken yaşamanıza yardımcı olan bir dizi gerçek dünya aktivitesi ile tamamlanmaktadır. Her gün dili konuşacak ve kullanacaksınız, bu da yeteneğinizi ve güveninizi geliştirmenin doğal yoludur. Derslere katılmak, Amerikan yaşamı ve gelenekleri üzerine heyecan verici saha gezileri ve akşam tartışmalarına, Amerika olan dil ve kültürü öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Konumlar

Medford

Address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

02155 Medford, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri