Resmi açıklamayı okuyun

Tufts, Amerikalı yüksek öğrenimde liderdir ve başarısı, orta ölçekli üniversite olarak araştırmada üstünlüğü ve öğrencilere kişisel bir deneyim sunma özelliğini taşır. Araştırma ve liberal sanatların eşsiz kombinasyonu, öğrencileri, fakülteleri ve merakı, yaratıcılığı ve katılımı yaşayan personeli cezbeder.

Misyon

Tufts, bilginin oluşturulması ve uygulanmasına adamış bir öğrenci merkezli araştırma üniversitesidir. Yaratıcı akademisyenlerin cesur fikirler üreten, karmaşık zorlukların karşısında yenilikler üreten ve kendilerini dünyanın aktif vatandaşları olarak ayıran kapsamlı ve işbirliğine dayalı bir ortamda öğrenciler ve fakülte için dönüşümlü deneyimler sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Vizyon

Birbirinize ve dünyaya derin etkisi olan geniş bir okul yelpazesinde yaratıcı akademisyenlerin yenilikçi bir üniversitesi olmak.

Uluslararası Programlar ve Ortaklıklar

Bugün mevcut en yenilikçi ve dinamik programları sunuyoruz. Bir dil veya kültür öğrenmenin en iyi yolunun yaşamak olduğuna inanıyoruz. Tufts, Boston'a öğrencileri tanıtmak için zengin bir gezi programına ek olarak, güçlü bir konut yaşam programı ve kültürel alışveriş fırsatları sunmaktadır. Tufts rakipsiz bir fakülte sunmaktadır. Fakültemizin tüm üyeleri, İngilizceyi ikinci dil olarak öğreten yoğun deneyime sahip profesyonel İngilizce eğitmenleridir. İngilizce derslerimiz her öğrencinin öğrenme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için hayal gücünü ve tecrübelerini kullanan özel öğretim üyeleri tarafından verilir. Tufts İngilizce Dil Programları, sınıf materyalini gerçek yaşam deneyimiyle birleştiren yenilikçi yöntemlerdir. Sınıf saati, öğrenirken yaşamanıza yardımcı olan bir dizi gerçek dünya etkinliği ile tamamlanmaktadır. Her geçen gün bu dili konuşup kullanacaksınız, bu da yetenek ve güveni artırmanın doğal yoludur. Etkileyici sınıfları, heyecan verici geziler ve Amerikan yaşamı ve gelenekleri üzerine akşam tartışmalarına kadar, Amerika'nın dil ve kültürünü öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Tufts International Programları hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

International Programs at Tufts University

Titiz bir akademik müfredat ve gerçek bir kültürel değişim sunan programlar sunmaktan gurur duyuyoruz. Derste geçirdiğiniz süre, öğrendiğiniz dili yaşamak için size yardı ... [+]

Titiz bir akademik müfredat ve gerçek bir kültürel değişim sunan programlar sunmaktan gurur duyuyoruz. Derste geçirdiğiniz süre, öğrendiğiniz dili yaşamak için size yardımcı olacak bir dizi gerçek dünyadaki etkinliklerle tamamlanacak. Her gün yeteneklerinizi ve özgüveninizi büyüyeceksiniz.

Sınıf fakültemiz, İngilizce'yi ikinci bir dil olarak öğreten geniş deneyime sahip profesyonel İngilizce öğretmenleridir. Eğitmenlerimiz, sınıf içi ve dışındaki öğrenme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmaya adanmıştır.

İngilizce Bugün Lise Programı

Lise öğrencileri için 3 haftalık program

English Today High School programı , İngilizce dil becerilerini geliştirmek ve Amerikan kültürünü keşfetmek isteyen 15-17 yaşlarındaki öğrenciler için tasarlanmıştır. Dersler ve ders dışı etkinlikler bir arada, bir üniversite kampüsünde ve Büyük Boston bölgesinde hayatı keşfetmenize yardımcı olacağız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Programs at Tufts University

Uluslararası Alimler Enstitüsü, yazılı ve iletişim becerilerine odaklanmış eğitim vererek, yüksek lisans programlarına hazırlanacaktır. Seminer sınıflarımız, ABD lisansüs ... [+]

Uluslararası Alimler Enstitüsü , yazılı ve iletişim becerilerine odaklanmış eğitim vererek, yüksek lisans programlarına hazırlanacaktır. Seminer sınıflarımız, ABD lisansüstü programlarının sınıf deneyimlerine yakından benzemektedir. Altı haftalık bir program sırasında, Greater Boston bölgesini keşfederken, lisansüstü okul deneyiminizde başarı için gereken beceri ve güveni inşa edeceksiniz.

Program Gereksinimleri

Bu programa başvurmak için sahip olmanız gerekenler:

Tamamlanmış bir lisans derecesiBir üniversitede veya kolejde daha fazla araştırma yapmak için bir niyetMinimum TOEFL puanı 71 (internet), 197 (bilgisayar) veya 530 (kağıt)Program Müfredatı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Programs at Tufts University

Uluslararası STEM Scholars programımız, akademik konuşma ve araştırma yazımında odaklanmış eğitim sağlayarak lisansüstü mühendislik programlarına hazırlanacaktır. Altı ha ... [+]

Uluslararası STEM Scholars programımız , akademik konuşma ve araştırma yazımında odaklı eğitim sağlayarak lisansüstü mühendislik programlarına hazırlanacaktır. Altı haftalık program boyunca, lisansüstü okulda ve işyerinde gelişmek için beceriler geliştireceksiniz. Ayrıca Tufts Mühendislik Okulu'ndan fakülte tarafından verilen özel bir derste de kredi saatleri kazanacaksınız.

Program Gereksinimleri

Bu programa başvurmak için sahip olmanız gerekenler:

Tamamlanmış bir lisans derecesiBir üniversite veya üniversitede STEM ile ilgili çalışmaları sürdürme niyetiMinimum TOEFL puanı 71 (internet), 197 (bilgisayar) veya 530 (kağıt)

Gelen Tufts MS öğrencilerine öncelik verileceğini unutmayın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

Medford, Massachusetts, 02155 US
Social Media