Iowa Lakes Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Pitoresk Iowa Great Lakes Bölgesi'nde bulunan Iowa Lakes Community College ( Iowa Lakes ), beş ilçeden oluşan bir hizmet bölgesinde çeşitli konumlar sunmaktadır: Algona, Emmetsburg, Estherville, Spencer ve Spirit Lake.

Dersleri tam zamanlı veya yarı zamanlı alabilirsiniz; günler, akşamlar veya hafta sonları, televizyon, fiber optik veya sınıfta bir profesörle ve çevrimiçi kurslarla İnternet üzerinden.

Üniversite transferi, teknik, mesleki ve sertifika kurslarını, her seferinde bir sınıfı veya sürekli eğitim sınıflarını da seçebilirsiniz.

Iowa'nın önde gelen topluluk kolejlerinden biri olan fakülte ve Iowa Lakes personel, öğrenmenin ömür boyu sürdüğünün farkındadır. Sürekli eğitim, kolejin bir vurgusu. Yetişkinler ve daha yaşlı öğrenciler için genel ilgi kursları mevcuttur.

Özelleştirilmiş eğitim, özellikle bölge işletmeleri ve endüstriler için tasarlanmıştır. Eğitim işyerinde veya Iowa Lakes sağlanabilir - tümü işletmeye ve çalışanlara uygun bir programa göre. Ek olarak, kolej, bölgedeki ekonomik kalkınma grupları ile çok sayıda ortaklık geliştirmiştir.

Iowa Lakes ayrıca lisans kursları, Yetişkin Temel Eğitimi, lise bitirme (HSED), lise diploması kredi kursları, Emekli ve Yaşlı Gönüllü Programı (RSVP) ve kısa süreli mesleki eğitimin birincil bölgesel tedarikçisidir.

Iowa Lakes , Iowa Eğitim Bakanlığı, Ulusal Eşzamanlı Kayıt Ortaklıkları Birliği (NACEP), Gaziler İdaresi ve Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Estherville

Address
South 18th Street,300
51334 Estherville, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Emmetsburg

Address
College Drive,3200
50536 Emmetsburg, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Spencer

Address
Grand Avenue,1900
51301 Spencer, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Spirit Lake

Address
21st Street,800
51360 Spirit Lake, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Estherville

Address
South 18th Street,300
51334 Estherville, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: