Irvine Valley College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Irvine Valley College (IVC) 60 hektardan daha fazla modern tesis ve ekipman ile küçük bir kolej ortamı birleştiriyor; Özel personel; Ve bilgiyi ve tecrübeyi öğrenmeye samimi bir bağlılık ile birleştiren mükemmel bir fakülte. IVC, kampüs içinde veya çevrimiçi olarak gündüz ve akşam sınıfları sunar. 1979'da bir uydu kampüsü olarak kurulduktan sonra IVC, 1985'te bağımsız bir kurum haline geldi ve transfer oranları ile kampus topluluğunun geliştiğini gördü. Öğretim üyeleri, erişilebilir ve öğrenci odaklı yazarlar, Fulbright araştırmacıları, bilim insanları, profesyonel müzisyenler ve girişimcileri içeriyor.

Kurumsal Etkinlik Ortaklığı Girişimi (IEPI)

Kurumsal Etkinlik Ortaklığı Girişimi (IEPI), California Community Colleges'in kurumsal etkinliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için ortak bir çaba göstermektedir. IEPI, Kaliforniya'daki tüm Topluluklara, Üniversitenin operasyonlarının farklı yönlerini yansıtan birkaç metrik hakkında bir konuşma yapmasını istedi. IVC'nin Kurumsal Etkinlik Komitesi bu ölçütleri gözden geçirdi ve önümüzdeki yıl için hedefler belirledi. Bu hedefler Kurumsal Etkinlik Komitesi tarafından izlenecek ve tartışılacak ve değişiklikler üniversite topluluğuna rapor edilecektir. IVC önümüzdeki yıl IEPI ile olan katılımımızı genişletmeyi ve öğrencilerin başarısı ve kurumsal etkinliklerinde ilerleme sağlamaya yönelik verileri kullanmaya devam etmeyi umuyor.

Vizyon Bildirimi

Irvine Valley College, istisnai hizmetler ve dinamik ortaklıklar yoluyla öğrencilere başarı yolları sağlayan önde gelen bir eğitim kurumudur.

Misyonumuz

Irvine Valley College, çeşitli, dinamik, yerel ve küresel topluluğa, sertifika, yardımcı dereceleri, istihdamı ve ileri eğitime açık ve yönlendirilmiş yollar sunar. Öğrenci erişimini, başarıyı ve hakkaniyete destek veriyoruz. IVC, iş, devlet ve eğitim ağları ile stratejik ortaklıklar vasıtasıyla ekonomik ve işgücü gelişimini teşvik eder.

Uluslararası Öğrenci Merkezi

IVC, 860'tan fazla uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere yaklaşık 15.000 öğrenciye sahip kapsamlı bir community college'dir. 1979'da kurulan kolej, ulus üniversiteleri arasında liderdir. Seçkin fakülte ve müfredatıyla tanınan IVC, öğrencileri Amerika Birleşik Devletleri genelindeki üniversitelere geçiş için hazırlar. IVC, 80'den fazla Associate derecesi ve 60'ı aşkın kariyer ve teknik sertifika programı sunmaktadır.

IVC, uluslararası öğrencilerin tüm öğrencilere kültürel çeşitlilik ve eğitim deneyimi kazandırdığına inanmaktadır. Uluslararası öğrencileri kampüsümüze hoş geldiniz ve Uluslararası Öğrenci Programı'nda profesyonelce çalışan personelimiz tarafından güçlü destek hizmetleri sağlıyoruz. IVC'de sunulan akademik programlar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi aşağıdaki sayfalardaki incelemeleri gözden geçirmeye davet ediyoruz.

Konumlar

Irvine

Address
5500 Irvine Center Drive,
92618 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri