J. Sargeant Reynolds Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Reynolds Community College, Virginia'daki 23 community kolej arasında en genç ve üçüncü büyüktür. Bir numaralı hedefimiz, öğrencilerimize rekabetçi bir iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamaktır. Kısacası, Reynolds olağanüstü kariyerlerin başladığı yerdir.

Reynolds'un üç kampüsü, Richmond Şehri ve Henrico, Hanover, Goochland, Powhatan ve Louisa ilçelerinde yaşayanlara hizmet vermektedir.

Reynolds Community College (Reynolds), öğrencileri işyerinde başarılı olmaları için geliştiren, öğrencileri kolejlere ve üniversitelere başarılı geçişler için hazırlayan, bölgesel ekonomik kalkınmaya katkıda bulunan ve kişisel zenginleşme ve yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen yetenekli bir işgücü oluşturan erişilebilir, kaliteli bir eğitim sağlar.

Reynolds Community College'da tutkumuz, öğrencilerin kariyerlerini ve yaşam hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Öğrenci başarısı için tasarlanmış olağanüstü bir üniversite deneyimi ve destek sistemleri sağlıyoruz. İş dünyası ve geleneksel dört yıllık okullarla ortaklaşa geliştirilen programlarımız gerçek dünyaya dayalıdır, yarının ekonomisinin ihtiyaçlarına göre ayarlanmıştır ve öğrencilerimizin isteklerine göre ayarlanmıştır.

Konumlar

Richmond

Address
East Parham Road,1651
23228 Richmond, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Richmond

Address
East Jackson Street,700
23219 Richmond, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Goochland

Address
1851 Dickinson Road
Goochland, Virginia

23063 Goochland, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: