Kalamazoo Valley Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kalamazoo'daki dört kampüs, Michigan - Teksas Kasabası Kampüsü, Groves Kampüsü, Arcadia Commons Kampüsü ve Bronson Sağlıklı Yaşam Kampüsü - Kalamazoo Valley Community College 25 çalışma alanında önlisans dereceleri sunmaktadır. Tam olarak akredite edilmiş bir kurum olan Kalamazoo Vadisi, gün ve akşam, online ve hafta sonu dersleri sunmaktadır. Kalamazoo Vadisi , Valley'deki hedef tamamlandıktan sonra lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrenciler için öğrencilerin kredi transferini sağlamak için dört yıllık kurumlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Mühendislik, işletme, bilgisayar bilimi ve hemşirelik gibi alanlarda 70'den fazla farklı transfer programı ile öğrenciler, Kalamazoo Vadisi'nde, dört yıllık bir kolej veya üniversiteye tamamen aktarılabilen krediler kazanma şansına sahipler. dört yıllık bir kolej veya üniversiteye gitmenin maliyetinin bir kısmı. 5 reasons Öğrenciler 20'den fazla farklı kulüp ve organizasyona katılabilir veya erkek ve kadın basketbolu, voleybol, beyzbol ve voleybol gibi beş takımlararası spor takımlarından birine katılabilirler.

TOPLULUK KOLEJI NEDİR?

Topluluk kolejleri, dört yıllık bir dereceye kadar bir Pathway olarak ekonomik orta öğretim sonrası eğitim sağlayan iki yıllık okullardır. Amerikan Toplum Kolejleri Birliği'ne göre, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 1.167 toplum koleji, 12.4 milyondan fazla öğrenciyi kaydetmekte ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm lisans öğrencilerinin neredeyse yarısını hizmet etmektedir. Topluluk kolejleri farklı bir öğrenme ortamı sunar ve daha küçük sınıf boyutları, daha kişiselleştirilmiş ilgi ve destekleyici bir atmosfer için kabul edilir.

KONUT

Kalamazoo Valley Community College bir banliyö okuludur ve bu nedenle kampüs içi konut sunmaz. Ancak, üç yüksek öğrenim kurumuna ev sahipliği yapan Kalamazoo, bir kolej kasabasıdır ve yüzme havuzları, voleybol sahaları ve fitness merkezleri de dahil olmak üzere çeşitli uygun fiyatlı ve mobilyalı daireler sunmaktadır. Birçok apartman kompleksi Kalamazoo Valley Community College ulaşım servisi sunmaktadır ya da şehrin Metro Transit otobüs hattına yürüme mesafesindedir.

KALAMAZOO, MICHIGAN

Güneybatı Michigan'da bulunan Kalamazoo, Chicago ve Detroit'ten yaklaşık iki saat uzaklıktadır. Yaklaşık 75.000 sakinle, Kalamazoo büyük bir şehir zihniyetine ve küçük kasaba özelliklerine sahiptir. Kaliteli yemek, gece kulüpleri, mikro bira fabrikaları, mağazalar, canlı eğlence ve Kalamazoo Sanat Enstitüsü'nü içeren hareketli ve ilerici bir şehir olan Kalamazoo, plajların ve dolambaçlı doğa parkurlarının birkaç dakika uzağındadır. Kalamazoo dört mevsim yaşar. Güz, soğuk sıcaklıklar ile gelişini ve yaprakların yavaşça kıpkırmızı, turuncu ve altın renk tonlarına dönüşmesini bildiriyor. Kış, Güneybatı Michigan'da ortalama sıcaklık 26 derece ve yoğun kar yağışı ile soğuk havayı getiriyor; kayak, kızak ve kar motosikleti için mükemmel manzaraya sahip açık hava meraklıları sağlıyor. Kar eriyenler ve Kalamazooans kışları sallar ve hevesle baharı, sıcak havalarını, yemyeşil manzaraları ve güneşle dolu günler geçirir. Yazın ortalama yüksek sıcaklıklar 80'lerin altına ulaştığında, yaz mevsiminde ilkbahar mevsimine döner. Bu da, Michigan Gölü'nün, ülkenin en uzun tatlısu kıyı şeridinin bir parçası ve eyalet çapında 11.000'den fazla iç gölün bir parçası olmak için mükemmel bir fırsat sunar. Kalamazoo

Konumlar

Kalamazoo

Kalamazoo Valley Community College

Address
6767 West O Ave
Kalamazoo, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 269-488-4400