Laney College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Laney College , dört Peralta Community College District kampüsünün en büyüğü ve ülkenin en eski community kolejlerinden biridir.

Laney College hizmet alanı Alameda, Albany, Berkeley, Emeryville, Oakland ve Piedmont'u içerir. Ayrıca, çeşitlilik ve yüksek kaliteli teknik eğitim konusundaki ünü nedeniyle Büyük Körfez Bölgesi'nden öğrencileri de çekiyor.

Laney College , 20'den fazla liberal sanat ve bilim alanında önlisans derecesi sunar; California Üniversitesi ve California Eyalet Üniversitesi sistemleri dahil olmak üzere önemli sayıda mezun 4 yıllık kolej ve üniversitelere devam etmektedir.

Laney College , dikkate değer bir dizi kariyer ve teknik (CTE) programını korumuş ve sürekli güncellemiştir. Bu programlar, Elektrik Teknolojisi (devlet onaylı), Kaynak, Endüstriyel Bakım, İşleme ve Marangozluk gibi geleneksel ticaret alanlarını içerir. Kolej ayrıca Bina Otomasyon Sistemleri (ABD'deki üç programdan biri), Dijital Tasarım, Tıbbi Cihaz Mühendisliği Teknolojisi, 3-D tasarım ve Hızlı üretim ve Gelişmiş Aydınlatma Teknolojisi gibi diğer ileri teknoloji alanlarında yeni programlar geliştirmiştir. Kolej, Profesyonel Fotoğrafçılık ve Grafik Tasarım gibi uygulamalı sanatlarda programlar sunmaktadır.

Laney College , Bay Laney College birkaç Restoran Yönetimi programından birine ve dünya standartlarında bir Pişirme ve Pastacılık programına sahiptir.

Son olarak, Laney College , sürdürülebilirlik eğitiminde ulusal bir liderdir. Enerji verimliliği ve ilgili sürdürülebilirlik temalı kurslar birçok farklı bölümde bulunabilir. Laney College , sosyal adalete dayanan kapsayıcı ve çeşitli bir öğrenme ortamında başarılı olmaları için öğrencileri eğitir, destekler ve ilham verir.

Konumlar

Oakland

Address
Fallon Street,900
94607 Oakland, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: