Lanier Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lanier Technical College ( LTC ) amacı, insanların, toplulukların ve şirketlerin ekonomik gelişimini ve refahını desteklemek için teknik ve yetişkin eğitimi sağlayarak bölgenin işgücü geliştirme ihtiyaçlarını karşılamaktır. Lanier Technical College , insanları başarılı işlere hazırlar; bu nedenle Kolej, yaşam boyu eğitimlerinde önemli bir rol oynar. Bölge sakinlerinin entelektüel ve teknik becerilerini geliştirir. Yetişkin eğitimi, genel akademik ve teknik eğitim, özelleştirilmiş iş ve endüstriyel eğitim, ekonomik kalkınma hizmetleri ve sürekli eğitim sağlayarak öğrencileri ve kursiyerleri işlere hazırlar.

Kolej'in temel eğitim amacı, bölge öğrencilerinin, işverenlerin ve ekonomi geliştiricilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli bir teknik kredi sertifikası, teknik diploma ve ön lisans programları sağlamaktır. Teknik eğitim, güncel eğitim, endüstri standardı ekipman ve geleneksel ve uzak yöntemler ve medyayla sağlanan işe dayalı öğrenim kullanılarak sunulur.

Lanier Technical College ekonomik kalkınma programları, mevcut şirketlerin bölgede kalmasına ve başarılı olup yeni iş başlangıçlarını teşvik etmesine yardımcı olmak için özelleştirilmiş eğitim ve diğer iş ve endüstri hizmetleri sağlar.

İşgücünün okuryazarlık düzeyini artırmak, öğrencileri eğitimlerine devam etmeye hazırlamak ve daha iyi bir yaşam kalitesi oluşturmak için yetişkin eğitimi verilmektedir. İngilizce okuma yazma hizmetleri, göçmen ebeveynler için İngilizce okuma yazma eğitimi ve aile okuryazarlık hizmetlerine yönelik talebi ele almaktadır. Yetişkin eğitimi öğrencileri, okuryazarlık düzeylerini artırmaya, GED hazırlık sınıflarına kaydolmaya ve teknik programlara veya diğer orta öğretim sonrası eğitime geçiş yapmaya teşvik edilir.

Kolej, tüm öğrenciler için çoklu erişimi, kesintisiz eğitimi destekler ve eğitimin önündeki sosyoekonomik engelleri ve lise ile ileri eğitim arasındaki engelleri ortadan kaldırır. Lanier Technical College , kabul, öğrenci kayıtları, özel eğitim hizmetleri, mali yardım ve kariyer yerleştirme hizmetleri dahil olmak üzere destek hizmetleri sağlayarak farklı öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Lanier Technical College , her yaştan yetişkin için eğitim fırsatlarını genişletmek için toplum hizmetleri sunmaktadır.

Kolej, etkili yönetim, nitelikli bir iç iş gücü ve mevcut bilgi sistemleri ve teknolojisi sunar.

Konumlar

Cumming

Address
Ronald Reagan Boulevard,3410
30041 Cumming, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Gainesville

Address
Lanier Tech Drive,2535
30507 Gainesville, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Dawsonville

Address
Allen Street,516
30534 Dawsonville, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Commerce

Address
South Elm Street,631
30529 Commerce, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Winder

Address
Austin Road,965
30680 Winder, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: