Legacy Aviation

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Legacy Aviation, merkezi Kuzeydoğu Philadelphia Havalimanı'nda (PNE) kurulmuş tam hizmet havacılık şirketidir. Tüm özel ve iş havacılık ihtiyaçları için uçtan uca çözümler sunuyoruz. Legacy Aviation, her iki FAA eğitim düzenlemesi, FAR 141 ve FAR 61 bölümlerinde uçuş eğitimini sağlar ve FAA Part 141 derecelendirmesi ile Philadelphia şehrinde tek okuldayız.

Hedefleriniz ne olursa olsun, Legacy Aviation sizi oraya götürmek için uzmanlığa ve donanıma sahiptir.

7.000 ayaklı bir pisti (LaGuardia Havaalanı ile aynı uzunlukta), 5.000 ayaklık bir pisti ve bir işletim kontrol kulübesine sahip müthiş bir havaalanı üzerinde konumuz.

  • Profesyonel öğretmen pilotlarının deneyimli bir ekibini sunuyoruz. Baş Pilot Eğitmenimiz, genel, kurumsal ve havayolu havacılığı dahil olmak üzere 39 yıllık pilot eğitim geçmişine sahiptir. 800'ü ticari havayolu şirketleri için uçan 7000'in üzerinde pilottan mezun oldu, hepsi kusursuz kayıtlarla.
  • Filomuz 15 tekli ve çoklu motorlu uçaklardan oluşmaktadır.

Ek olarak, yoğun Kuzeydoğu Koridorunda bulunuyoruz ve bu da bizi farklı hava sahası türlerine aşina olmamızı sağlıyor. Haftalık olarak, yüzlerce kurumsal jet ve turboprop, trafik modelini geçiyor. Öğrencileri günlük normal ticaret uçak trafiğine maruz bırakmak harika bir deneyimdir. Başlangıçtan itibaren, öğrencilerimiz, taksi, taksi, kalkış, tırmanış, seyir, iniş, yaklaşma, iniş ve kaçırılmış uçuş aşamaları sırasında hava trafik kontrolüyle profesyonelce çalışmak üzere eğitilirler. Her uçuş sırasında, öğrencilerimiz mükemmel iletişim becerileri için alışkanlık kalıpları geliştirmektedirler. Onların, Yer Kontrolü, Kule Kontrolü, Yaklaşım Kontrolü, Gidiş Kontrolü, Gümrük Teslimatı ile çalışması ve her kalkış ve iniş öncesinde ATIS'den güncel bir hava durumu brifingi hazırlaması öğretilir.

Bu çok değerli bir tecrübe ve her profesyonel pilot için çok önemlidir.

Üniformalı üniformalı, genç hava pilotu portre ile mutlu dişli bir gülümsemeyle poz veriyor. Arkadan aydınlatmalı güneşli fotoğraf

Kolaylık

Elverişli konumu, imkânları, araç yaklaşımları ve beklemek için hiçbir hava yolu trafiği nedeniyle en iyi havaalanı.

Itibar

En yüksek kalitede uçaklar ve müşteri hizmetleri sunmak için bir ün kazandık.

İstisnai Servis

Legacy Aviation, uçaklarınızı endüstrideki en yüksek standartlarla desteklemek için kapsamlı bir dizi hizmet sunmaktadır.

Ana Yemekler

  1. Özel Pilot Kursu
  2. Enstrüman Değerlendirme Dersi
  3. Ticari Pilot kursu
  4. Çok Motorlu Değerlendirme Dersi
  5. Sertifikalı Uçuş Okutmanı Kursu
  6. Havayolu Taşımacılığı Pilot Kursu

Uluslararası öğrenciler:

http://flylegacyaviation.com/flight-school/international-students/

Philadelphia manzarası ve Schuylkill nehri, PA, ABD'nin panoramik görüntüsü.

Konumlar

Philadelphia

Address
9800 Ashton Road
19114 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri