Legacy Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Legacy, New York'ta bulunan ve birinci sınıf bir ortamda sertifika programları sunan lüks bir iş okulu. Üstün profesörler, lüks hizmetlerin yanı sıra, dünya çapındaki en güçlü binalardan birinde bulunan bir sanat kampüsü, öğrencilerin bekleyeceği şeylerin sadece küçük bir kısmı. Legacy Business School öğrencileri, beğeni toplayan bireyler ve potansiyel işverenlerle bağlantıya geçerek destek kazanırlar. Programın tamamlanması üzerine, öğrenciler Legacy Business School bir sertifika verilecektir. Sınıflar dünya standartlarındadır ve her öğrenci için en uygun kişiselleştirilmiş ilgi sunan samimi ortamlar sağlar.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Exclusivity

Eski öğrenciler lüks dünya standartlarında bir ortamda eğitim görürler. Legacy, her öğrencinin profesörlerinden kişisel antrenörlük yapmasını ve başarıya bir sonraki adımı atmak için kişisel deneyimini sağlaması için sınıf başına 10 öğrencinin bir limitine inanmaktadır!

yeterlik

Legacy Business School öğrencilerimiz becerilerini geliştirirler, kişisel başarılarına giden yollarını bulurlar ve ilgilendikleri sektör / alanda önemli bilgi ve iletişim bilgilerini alırlar.

Prestij

Legacy Business School , dünyanın en güçlü binalarından biri olan New York'taki Fifth Avenue'deki Trump Tower'da yer almaktadır. Öğrencilerimiz, dünyanın en büyük markaları hakkında her gün daha fazla deneyim ve deneyim kazanıyor.

memnuniyet

Legacy Business School öğrencileri yeni bir eğitim anlayışı yaşamaktadır. Seçkin kurslar ve özel hizmetler ile birlikte geziler, öğrencilerimizin daha fazla öğrenmesini ve daha fazlasını tecrübe etmesini sağlar!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Bizim duruşumuz

"İnovasyonun bağını ve yeni nesil küresel girişimcilere ilham veren bir amaçla dolu bir yaşamı birleştiriyoruz."

Okulumuzun özünde, mirasın bir armağan olduğuna dair inanç vardır. Öğrencilere, kendi bilgi ve değerlerini dünyaya hediye ederek, kendi yapımlarının bir iz bırakmasını ilham ediyoruz. İnovasyonun bağlantılarını ve gelecek nesil küresel girişimcilere ilham veren bir amaçla dolu bir yaşamı birleştiriyoruz. Anlamlı ve kalıcı bir miras yaratmak, bireyin büyümesinde anahtardır. Güçlü liderlik ve kişinin kendi kendini sürekli keşfiyle, her öğrencinin, kendi arzularını gerçekleştirirken, gelecek nesillere ilham vermek için bir adım daha yaklaştığına inanıyoruz.

LEGACY, öğrencileri hayatı sonuna kadar deneyimlemeye, cesur fikirler önermeye ve cesaretle konumlandırmaya davet ediyor.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Konumlar

New York

Address
Trump Tower
725 Fifth Avenue, 19th Floor
New York, NY 10022

10022 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri