Resmi açıklamayı okuyun

Legacy, New York'ta bulunan ve birinci sınıf bir ortamda sertifika programları sunan lüks bir iş okulu. Üstün profesörler, lüks hizmetlerin yanı sıra, dünya çapındaki en güçlü binalardan birinde bulunan bir sanat kampüsü, öğrencilerin bekleyeceği şeylerin sadece küçük bir kısmı. Legacy Business School öğrencileri, beğeni toplayan bireyler ve potansiyel işverenlerle bağlantıya geçerek destek kazanırlar. Programın tamamlanması üzerine, öğrenciler Legacy Business School bir sertifika verilecektir. Sınıflar dünya standartlarındadır ve her öğrenci için en uygun kişiselleştirilmiş ilgi sunan samimi ortamlar sağlar.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Exclusivity

Eski öğrenciler lüks dünya standartlarında bir ortamda eğitim görürler. Legacy, her öğrencinin profesörlerinden kişisel antrenörlük yapmasını ve başarıya bir sonraki adımı atmak için kişisel deneyimini sağlaması için sınıf başına 10 öğrencinin bir limitine inanmaktadır!

yeterlik

Legacy Business School öğrencilerimiz becerilerini geliştirirler, kişisel başarılarına giden yollarını bulurlar ve ilgilendikleri sektör / alanda önemli bilgi ve iletişim bilgilerini alırlar.

Prestij

Legacy Business School , dünyanın en güçlü binalarından biri olan New York'taki Fifth Avenue'deki Trump Tower'da yer almaktadır. Öğrencilerimiz, dünyanın en büyük markaları hakkında her gün daha fazla deneyim ve deneyim kazanıyor.

memnuniyet

Legacy Business School öğrencileri yeni bir eğitim anlayışı yaşamaktadır. Seçkin kurslar ve özel hizmetler ile birlikte geziler, öğrencilerimizin daha fazla öğrenmesini ve daha fazlasını tecrübe etmesini sağlar!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Bizim duruşumuz

"İnovasyonun bağını ve yeni nesil küresel girişimcilere ilham veren bir amaçla dolu bir yaşamı birleştiriyoruz."

Okulumuzun özünde, mirasın bir armağan olduğuna dair inanç vardır. Öğrencilere, kendi bilgi ve değerlerini dünyaya hediye ederek, kendi yapımlarının bir iz bırakmasını ilham ediyoruz. İnovasyonun bağlantılarını ve gelecek nesil küresel girişimcilere ilham veren bir amaçla dolu bir yaşamı birleştiriyoruz. Anlamlı ve kalıcı bir miras yaratmak, bireyin büyümesinde anahtardır. Güçlü liderlik ve kişinin kendi kendini sürekli keşfiyle, her öğrencinin, kendi arzularını gerçekleştirirken, gelecek nesillere ilham vermek için bir adım daha yaklaştığına inanıyoruz.

LEGACY, öğrencileri hayatı sonuna kadar deneyimlemeye, cesur fikirler önermeye ve cesaretle konumlandırmaya davet ediyor.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Legacy Business School

Legacy Business School Moda Yönetimi Sertifikası, öğrencilere, gelişen küresel moda endüstrisinde işletmelerin nasıl işlediğini öğreten altı dersten oluşan üç aylık bir p ... [+]

Legacy Business School Moda Yönetimi Sertifikası, öğrencilere, gelişen küresel moda endüstrisinde işletmelerin nasıl işlediğini öğreten altı dersten oluşan üç aylık bir programdır. Markalaşma ve konumlandırma, ürün yönetimi ve küresel stratejik pazarlamada temel kurslar sunulmaktadır.

Sertifika Programına Genel Bakış

Legacy Business School 3 Aylık Moda Yönetimi Sertifikası, bu programın mezunlarının, bu dinamik ve gelişmekte olan sektörde çalışmalarına olanak tanıyan giriş seviyesindeki iş becerilerini kazanacakları bir hedefe sahiptir.

Sertifika şunları gerektirir:

Zorunlu katılım ile tam zamanlı katılımStaj (isteğe bağlı)En az 1 yıllık perakende deneyimi (sadece Moda Yönetimi Sertifikası Stajı için değil, Moda Yönetimi Sertifikası için)İngilizce Yeterlik Sınavı Puanı: CELSA 35 (ham); veya TOEFL iBT 70 (minimum)Her bir dersi geçmek için öğrenci en az% 70 başarı sağlamalıdır.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Legacy Business School

Legacy Business School Moda Yönetimi Sertifikası Stajı, öğrencilere, gelişen küresel moda endüstrisinde işletmelerin nasıl çalıştığını öğreten altı kurstan oluşan 18 haft ... [+]

Legacy Business School Moda Yönetimi Sertifikası Stajı, öğrencilere, gelişen küresel moda endüstrisinde işletmelerin nasıl çalıştığını öğreten altı kurstan oluşan 18 haftalık bir programdır. Markalaşma ve konumlandırma, ürün yönetimi ve küresel stratejik pazarlamada temel kurslar sunulmaktadır. Bu program, moda endüstrisindeki bir perakendeci ile altı haftalık bir stajyerlikle sonuçlanır. Burada öğrenciler, müşterilere yardımcı olmak ve envanteri yönetmek gibi günlük görevler de dahil olmak üzere derste öğrendikleri becerileri uygulama fırsatı bulacaklardır. Bir etkinliği planlamak ve düzenlemek gibi.

Sertifika Programına Genel Bakış... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Tam zamanlı
18 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku