Lenoir Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lenoir Community College ( LCC ) tarih açısından zengindir ve North Carolina Community College System'deki en eski kurumlardan biridir.

Kolej, kaliteli eğitim ve öğrenci başarısına kendini adamıştır ve 56 ön lisans programı, 31 diploma programı, 78 sertifika / beceri sertifika programı ve 5 Kariyer ve Üniversite Promise Pathways . Bugün, Lenoir Community College , 3,556'dan fazla müfredat öğrencisine ve 9,473'ten fazla sürekli eğitim öğrencisine hizmet vermektedir. Lenoir Community College , 2010 sonbaharında 3,793 müfredat öğrencisi ile tarihinde rekor kayıt yaşadı. Kolej, eyaletteki 58 community kolej arasında 27. sırada yer almaktadır. Dünya standartlarında bir toplum koleji olarak Lenoir Community College , hizmet verdiği vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için programlarını ve hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Lenoir Community College misyonu, uygun fiyatlı, erişilebilir ve yenilikçi eğitim programları aracılığıyla öğrencilerimizin kişisel, kültürel ve profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Lenoir Community College , dereceler, diplomalar ve sertifikalar vermek için Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Kinston

Address
North Carolina Highway 58,231
28504 Kinston, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: