Links English Language Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Linkler İngilizce Dil Enstitüsü Ironbound - New Jersey'de önde gelen bir eğitim kurumudur.

Misyonumuz ve Hedeflerimiz

Misyonumuz, yerli olmayan İngilizce konuşan yetişkinlere önemli ölçüde Gelişmiş dil becerileri Entegre ve yapı temelli bir müfredat sunarak ve küçük bir öğrenci-öğretmen oranı sağlayarak. Öğrencilerimiz, akademik hedeflerini sürdürmek ve / veya iyi istihdam olanakları ve / veya kişisel zenginleştirme fırsatlarını güvence altına almak için gerekli dil becerileri ile donatılmıştır. Etkili öğretim metodolojisi ve nitelikli eğitmenler misyonumuzu desteklemektedir.

Aşağıdaki hedeflerin kararlarımızı yönlendirmesi ve misyonumuzu destekleyeceğine inanıyoruz.

1. Öğrencilerin akademik ve acil (pragmatik) ihtiyaçlarının karşılandığından emin olarak farklı bir öğrenci topluluğuna sahip olma konusundaki kararlılığımızı sürdürmek.

2. Okulumuzun müfredatının ve öğrenci merkezli ortamın sürekli iyileştirilmesini teşvik eden destekleyici bir ağ oluşturmak için deneyimli öğretim üyeleri ve yöneticileri çekmek ve muhafaza etmek.

3. Amerikan kültürünü derinlemesine anlamayı sağlayan ve öğrencilerimizin ABD'de günlük yaşantılarını başarıyla takip etmesini sağlayan bir ortam sağlamak.

Bizimle incelenmesi

At Linkler İngilizce Dil Enstitüsü Sınıfın içindeki ve dışındaki öğrencilerle bağ kurduğumuz bağlantılardan gurur duyuyoruz. Linkler'de, öğrenciler gerçekten ilk sıraya yerleşti ve müfredatımız bunu gösteriyor.

Küçük sınıf büyüklüğü, her öğrenciye sınıfta konuşmalarını en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sınıfta öğretmenle bireysel vakit geçirmelerini sağlar. Dersler ve etkinlikler, günlük bağlamlarda ve durumlarda İngilizce güvenle iletişim kurmak için gerekli yapı ve bilgi ile öğrencilerimize güç vermeye yöneliktir.

Hedefimiz Öğrencilerimizin karşılaşabilecekleri yerli veya yabancı tüm İngilizce konuşanlarla iletişim kurabilmesi için ihtiyaç duydukları gerekli yeterliliği geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Bir kitabın yalnızca genel derslerinden ziyade, gerçek dünyadaki yabancı dil başvurularına hitap eden bir müfredat sunmaya çalışıyoruz.

Hedefimiz, öğrencilerin sınıfta öğrendiklerini alabilmeleri ve sınıftan çıktıkları anda kullanabilmeleri için donatılmış olmalarıdır.

  • deneyimli Öğretmenler
  • Dinamik sınıflar
  • Dost çevre
  • Modern teknikler ve malzemeler
  • Öğrenmeyi eğlenceli hale getiririz

¿İngilizce öğrenmeye başlamak istiyor musunuz?

Sabahları ve akşamları geniş bir yelpazede sınıflara ek olarak, en yoğun programa bile uyabilecek hafta sonu sınıfları sunuyoruz. Deneyimli öğretmenlerimiz ve küçük sınıflarımızla, öğrencilerin dilbilgisini geliştirmeden, vurguyu azaltma, test hazırlığı ve ötesine kadar ulaşmalarına yardımcı olacağından eminiz.

2005 yılından beri öğrencileri ağırlama

2005 yılında okul başladı. Snezana Opacic Farklı bir İşletme adı altında. O zaman çok az öğrenciyle başladık. Mükemmel öğretmenler ve kaliteli bir programla bölgedeki en saygın ESL kurumlarından birine dönüştürebildik.

2013'te LİNKLER İngiliz Dili Enstitüsü Ve sayısız başarı öyküsü nedeniyle okulumuzun saygınlığı arttı. Öğrencilerimiz, işçi sınıfından, akademik geçmişi olanlara kadar uzanmaktadır.

Kurumumuzun gücü, Tüm dünyadan gelen çeşitli öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama becerisi.

belgeleme

LİNKLER İngiliz Dili Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu (CEA) için Aralık 2013 - Aralık 2018 dönemleri için geçerlidir ve İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartlarını desteklemeyi kabul eder.

LİNKLER İngiliz Dili Enstitüsü aynı zamanda ABD Göçmenlik Dairesi tarafından yetkilendirilmiş Göçmen olmayan yabancı öğrencileri kaydetmek için.

Öğrenci referansları

Bu okula bayılırım! Öğretmenler ve materyal harika. İngilizcemi çok geliştirdim. Okulda geçirmiş olduğum her gün keyif aldım. Tüm kalbimle Bağlantılar öneririm!

Sonia Cavka - Bosna-Hersek

Linkler İngilizce okulu, Newark bölgesindeki harika bir okuldur. Orada harika bir deneyim oldu. Güzel öğretmenler, dünyanın birçok ülkesinden öğrenciler. Çok şey öğrendim!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Faso

Selam benim adım Aidana. Ben Kazakistan'lıyım. Linkler'de burada çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz, öğretmenler şüpheleri çözmek için çok destekleyici ve harika. Links'da okumayı çok seviyorum.

Aidana Nurkhan - Kazakistan

Konumlar

Newark

Links English Language Institute

Address
43 Ferry St.
NJ. 07105 Newark, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 973-465-4121