Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Linkler İngilizce Dil Enstitüsü Ironbound - New Jersey'de önde gelen bir eğitim kurumudur.

Misyonumuz ve Hedeflerimiz

Misyonumuz, yerli olmayan İngilizce konuşan yetişkinlere önemli ölçüde Gelişmiş dil becerileri Entegre ve yapı temelli bir müfredat sunarak ve küçük bir öğrenci-öğretmen oranı sağlayarak. Öğrencilerimiz, akademik hedeflerini sürdürmek ve / veya iyi istihdam olanakları ve / veya kişisel zenginleştirme fırsatlarını güvence altına almak için gerekli dil becerileri ile donatılmıştır. Etkili öğretim metodolojisi ve nitelikli eğitmenler misyonumuzu desteklemektedir.

Aşağıdaki hedeflerin kararlarımızı yönlendirmesi ve misyonumuzu destekleyeceğine inanıyoruz.

1. Öğrencilerin akademik ve acil (pragmatik) ihtiyaçlarının karşılandığından emin olarak farklı bir öğrenci topluluğuna sahip olma konusundaki kararlılığımızı sürdürmek.

2. Okulumuzun müfredatının ve öğrenci merkezli ortamın sürekli iyileştirilmesini teşvik eden destekleyici bir ağ oluşturmak için deneyimli öğretim üyeleri ve yöneticileri çekmek ve muhafaza etmek.

3. Amerikan kültürünü derinlemesine anlamayı sağlayan ve öğrencilerimizin ABD'de günlük yaşantılarını başarıyla takip etmesini sağlayan bir ortam sağlamak.

Bizimle incelenmesi

At Linkler İngilizce Dil Enstitüsü Sınıfın içindeki ve dışındaki öğrencilerle bağ kurduğumuz bağlantılardan gurur duyuyoruz. Linkler'de, öğrenciler gerçekten ilk sıraya yerleşti ve müfredatımız bunu gösteriyor.

Küçük sınıf büyüklüğü, her öğrenciye sınıfta konuşmalarını en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sınıfta öğretmenle bireysel vakit geçirmelerini sağlar. Dersler ve etkinlikler, günlük bağlamlarda ve durumlarda İngilizce güvenle iletişim kurmak için gerekli yapı ve bilgi ile öğrencilerimize güç vermeye yöneliktir.

Hedefimiz Öğrencilerimizin karşılaşabilecekleri yerli veya yabancı tüm İngilizce konuşanlarla iletişim kurabilmesi için ihtiyaç duydukları gerekli yeterliliği geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Bir kitabın yalnızca genel derslerinden ziyade, gerçek dünyadaki yabancı dil başvurularına hitap eden bir müfredat sunmaya çalışıyoruz.

Hedefimiz, öğrencilerin sınıfta öğrendiklerini alabilmeleri ve sınıftan çıktıkları anda kullanabilmeleri için donatılmış olmalarıdır.

  • deneyimli Öğretmenler
  • Dinamik sınıflar
  • Dost çevre
  • Modern teknikler ve malzemeler
  • Öğrenmeyi eğlenceli hale getiririz

¿İngilizce öğrenmeye başlamak istiyor musunuz?

Sabahları ve akşamları geniş bir yelpazede sınıflara ek olarak, en yoğun programa bile uyabilecek hafta sonu sınıfları sunuyoruz. Deneyimli öğretmenlerimiz ve küçük sınıflarımızla, öğrencilerin dilbilgisini geliştirmeden, vurguyu azaltma, test hazırlığı ve ötesine kadar ulaşmalarına yardımcı olacağından eminiz.

2005 yılından beri öğrencileri ağırlama

2005 yılında okul başladı. Snezana Opacic Farklı bir İşletme adı altında. O zaman çok az öğrenciyle başladık. Mükemmel öğretmenler ve kaliteli bir programla bölgedeki en saygın ESL kurumlarından birine dönüştürebildik.

2013'te LİNKLER İngiliz Dili Enstitüsü Ve sayısız başarı öyküsü nedeniyle okulumuzun saygınlığı arttı. Öğrencilerimiz, işçi sınıfından, akademik geçmişi olanlara kadar uzanmaktadır.

Kurumumuzun gücü, Tüm dünyadan gelen çeşitli öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama becerisi.

belgeleme

LİNKLER İngiliz Dili Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu (CEA) için Aralık 2013 - Aralık 2018 dönemleri için geçerlidir ve İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartlarını desteklemeyi kabul eder.

LİNKLER İngiliz Dili Enstitüsü aynı zamanda ABD Göçmenlik Dairesi tarafından yetkilendirilmiş Göçmen olmayan yabancı öğrencileri kaydetmek için.

Öğrenci referansları

Bu okula bayılırım! Öğretmenler ve materyal harika. İngilizcemi çok geliştirdim. Okulda geçirmiş olduğum her gün keyif aldım. Tüm kalbimle Bağlantılar öneririm!

Sonia Cavka - Bosna-Hersek

Linkler İngilizce okulu, Newark bölgesindeki harika bir okuldur. Orada harika bir deneyim oldu. Güzel öğretmenler, dünyanın birçok ülkesinden öğrenciler. Çok şey öğrendim!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Faso

Selam benim adım Aidana. Ben Kazakistan'lıyım. Linkler'de burada çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz, öğretmenler şüpheleri çözmek için çok destekleyici ve harika. Links'da okumayı çok seviyorum.

Aidana Nurkhan - Kazakistan

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Links English Language Institute

İleri düzey, dilbilgisi, anlama, kelime bilgisi ve deyim ifadelerinizi daha da geliştiren ve hassaslaştıran yaratıcı etkileşimli etkinlikler kullanmaktadır. Gelişmiş akad ... [+]

Akademik Amaçlı İngilizce 1A - 1B (İleri Düzey)

İleri düzey, dilbilgisi, anlama, kelime bilgisi ve deyim ifadelerinizi daha da geliştiren ve hassaslaştıran yaratıcı etkileşimli etkinlikler kullanmaktadır. Gelişeceksin Ileri düzeyde okuma, yazma ve anlama becerileri Ileri akademik programlarda, kolejlerde ve üniversitelerde başarılı olmak için gerekli. Gramer konuları mevcut, geçmiş ve gelecekteki gerçekdışı koşulları, mevcut ve geçmiş mükemmel zamanları, doğrudan ve dolaylı konuşmaları ve diğerlerini içerir.

Herhangi bir zorluk yaşamayacaksın Her türlü konuşulan dili anlayabilme, Yerli hoparlörler tarafından hızlı bir şekilde verildiğinde bile.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Links English Language Institute

İngilizce seviyeniz orta veya ileri seviyedeyse, bu program sizin için; Amerika Birleşik Devletleri'nde üniversite veya kolej çalışmalarınıza devam etmek istiyorsunuz. ... [+]

Akademik Amaçlı İngilizce 2A - 2B (İleri Düzey)

Bu program sizin için: İngilizce seviyeniz orta veya ileri düzeyde. Amerika Birleşik Devletleri'nde üniversite veya kolej çalışmalarınıza devam etmek istiyorsunuz.

Derslerinizde ne bekleyebilirsiniz:

KONUŞUYORUM: Açık ifadeleri aramadan kendimi akıcı ve kendiliğinden ifade edebilirim. Sosyal ve profesyonel amaçlar için dil esnek ve etkili bir biçimde kullanabilirim. Fikir ve düşünceleri kesin bir şekilde formüle edebilir ve katkımdan diğer konuşmacılarla ustaca ilişkilendirebilirim. Alt temaları birleştiren karmaşık konuların net, detaylı açıklamalarını sunabilir, belirli noktalar geliştirir ve uygun bir sonuca varıyorum.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Links English Language Institute

Bu ders, ana dili hoparlörlerle düzenli etkileşimi kolaylaştıran ve bakış açınızı ifade eden tanıdık bağlamlara aktif bir şekilde katılmayı kolaylaştıran akıcılık ve kend ... [+]

İngilizce Kursu: Orta ve Üst Orta Düzey

Bu ders sağlayacaktır Bir düzeyde akıcılık ve kendiliğindenlikle etkileşim kurma Ana dili konuşanlarla düzenli etkileşimi kolaylaştırır ve bakış açınızı ifade eden tanıdık bağlamlara aktif olarak katılmanızı sağlar.

Yazabilecek Kompozisyonlar ya da raporlar vermekte ve belirli bir bakış açısını destekleyen ya da ona karşı nedenler sunmaktadır. Bazı olayların ve geçmiş tecrübelerin kişisel ilgisini vurgulayan mektuplar yazabileceksiniz.

Için gerekli becerilere sahip olacaksınız. Genişletilmiş konuşmayı anlamak Açıkça yapılandırılmamış veya açıkça işaret edilmemiş olsa bile. İlgi alanınıza alakalı olmasa bile, tv programlarını kolayca, uzun ve karmaşık edebi metinleri, uzmanlaşmış makaleleri ve daha uzun teknik talimatları anlayabilir ve takip edebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Links English Language Institute

Bu seviyede, günlük yaşamınıza uygulayabileceğiniz temel ifadeleri kullanabileceksiniz. Ayrıca, nerede ve sizin tanıdığınız insanların yaşadığını, basit konuşmaları yapar ... [+]

İngilizce Kursu: Başlangıç ​​ve Başlangıç ​​Başlangıç

Bu seviyede, Temel ifadeler Günlük yaşamınıza uygulayabileceğinizi Ayrıca, nerede ve sizin tanıdığınız insanların yaşadığını, basit konuşmaları yaparak, tanıdık konular hakkında soru sormakta ve bunlarla ilgili soruları cevaplayabildiğiniz kişileri tarif edebileceksiniz.

Aynı şekilde, En yüksek frekanslı kelimeleri anlamak ve kullanmak Kişisel alakalılık, temel kişisel ve aile bilgileri, alışveriş, yerel alan, istihdam.

Derslerinizde ne bekleyebilirsiniz?

KONUŞUYORUM: Diğer kişinin daha yavaş konuşma hızında tekrar etmeye ya da tekrar ifade etmeye hazır olduğu ve söylemeye çalıştığım şeyi formüle etmesine yardımcı olması koşuluyla, basit bir şekilde etkileşim kurabilirim. Derhal gereksinim duyduğum alanlarda veya çok tanıdık konularda basit sorular sorabilir ve cevaplayabilirim. Yaşadığım yeri ve tanıdığım kişileri tanımlamak için basit cümleler ve cümleler kullanabilirim.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku