Longy School of Music of Bard College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın Olması Gereken Müzisyen Olun.

Dünyanın müziğe her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Longy, sizi yeni izleyicilerle etkileşime girebilecek, herkese her yerde öğretebilecek ve dünyadaki topluluklardaki yaşamları değiştirmek için sanattan yararlanabilecek olağanüstü bir müzisyen olmaya hazırlanıyor.

Longy School of Music of Bard College , California, Los Angeles'ta ek bir kampüsü bulunan Cambridge, Massachusetts'te derece veren bir konservatuvardır. Performans, kompozisyon ve öğretim programlarının tam bir yelpazesini sunuyoruz. Longy'de, müzikte anlamlı bir yaşam sürmenin birçok yolunu keşfedeceksiniz.

Longy School of Music of Bard College müzisyenleri dünyada bir fark yaratmaya hazırlar. Fakülte, hayal gücünün büyümesini teşvik eder ve daha büyük dünyada müziğin ve müzisyenin rolü hakkında bir soruşturma tutumu geliştirir.

Uzun Fark

Sosyal Zorunluluk

Longy, misyonu dünyada bir fark yaratmak için müzisyenleri hazırlamak olan bir konservatuar. Bu sosyal zorunluluk, okulun müfredatının merkezinde yer alır ve öğrencileri dünyanın ihtiyaç duydukları müzisyenler olmaya teşvik eder.

Okul, öğrencilerini değişen bir müzikal manzarayla tanışmaya hazırlamaya, onlara becerilerini, öğretme arzusunu ve klasik müzik içindeki erişimi ve fırsatı genişletme arzusunu vermeye kararlıdır. Her öğrenci Longy'nin cesur misyonuyla yaşamaya ve çevrelerindeki topluluğa aktif olarak hizmet etmeye teşvik edilir. Sanat ve hizmeti müfredatın ayrılmaz bir parçası olarak bir araya getirerek Longy, klasik müzik için yeni bir gelecek şekillendiriyor.

Katalizör Müfredatı

Müzisyenleri katalizör olarak eğitiyoruz - değişim yaratmayı ve bir şeyler yapmayı bilen sanatçılar. Bu yüzden lisansüstü eğitimimizi sizin için özelleştirilmiş farklı bir müfredatla başa çevirdik. Müzisyen mükemmelliği bir müzisyen olmak için ihtiyaç duyacağınız becerilere odaklanarak birleştirir: deneyimler tasarlama , projeler üretme ve olağanüstü müzik karşılaşmalarıyla izleyicilerle etkileşim kurma yeteneği. Fakülte kolaylaştırıcılar olarak kendi eğitiminizde liderlik edeceksiniz: tutkunuzu keşfetme, deneme ve takip etme. Kendi iş fırsatlarınızı nasıl yaratacağınızı öğreneceksiniz ve nihayetinde müzisyen olmak istediğinizi keşfedeceksiniz.

İşbirliği Kültürü

Longy, “işbirlikçi” ve “topluluğun” hem performanslarımızı hem de birlikte yaşama ve öğrenme şeklimizi anlattığı bir yerdir. Birbirinize kök salmış müzisyenler topluluğunun bir parçası olacaksınız. Kompozisyonlarınızı yapmak için çalışma arkadaşlarınızla güçlerini birleştireceksiniz. İzleyicilerin ilgisini çekip bir müzisyen olarak büyüdükçe, mentorlarınız ve sınıf arkadaşlarınız her başarınızı paylaşacak.

Gerçek Dünya Deneyimi

Longy'deki ilk günlerinizden itibaren Boston müzisyeni olursunuz ve şehirdeki konser sahnelerinde fakülte ile profesyonel bir performans sergilersiniz. Geniş bir müzisyen ve müzik organizasyonu topluluğu ile ağ oluşturma fırsatlarına sahip olacaksınız.

Sürekli gelişen bir ortamda başarılı bir müzisyen olmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirin. Müzikal bir hayatın yapabileceği birçok yolu keşfedin. Sizi sanatçıların gitmesi gereken kendin yap kariyerine hazırlayan uygulamalı, gerçek dünya deneyimini yaşayın.

Vibrant City Bölgesi

Hareketli Harvard Meydanı'nda ve Boston şehir merkezine üç milden daha kısa mesafede yer alan Longy's kampüsü, öğrencilere New England'ın çeşitli müzik ve kültürel zenginliklerine erişim imkanı sunuyor. Boston Senfoni Orkestrası'ndan Güzel Sanatlar Müzesi'ne, Cambridge'in dünyayı sarsan inovasyon merkezi olan ünlü Kendall Meydanı'na kadar Boston / Cambridge sadece bir fon değil, aynı zamanda kampüsünüz ve Longy deneyiminin ayrılmaz bir parçası.

Forbes, Boston'u ikinci en yaratıcı ABD şehri olarak adlandırdı.128699_Longy-4-students.jpg

Longy için Vizyon

Müzisyenleri dünyada fark yaratmak için nasıl hazırlıyorsunuz?

Harika olmalarını isteyin. Onlara en titiz eğitimi verin. Her yaştan öğrenciyi ödünsüz mükemmellik konusunda en yüksek standartlarda tutun. Onlara kalpleri taşıyabilen, zihinleri aydınlatabilen, sınırları aşan ve bölgeleri köprüleyebilen sanatçılar olmaları için ilham verin. Onlara sıra dışı müzisyenlerin nasıl sıra dışı insanlar olması gerektiğini gösterin.

Sonra lider olmalarını isteyin. Onları sadece iyi yollarda yürümeye değil, yeni yolları yakmaya, kendileri ve başkaları için gittikçe fırsatlar yaratacak şekilde motive edin. Müzik becerilerini öğrenip geliştirirken onları bu becerilerin nereye götürebileceğini düşünmeye teşvik edin.

Büyük liderlerin de büyük dinleyiciler olması gerektiğinden işbirliğini geliştirin. Bir orkestra şefinin yokluğunda öğrencilerin kendi seslerini bulma sorumluluğunu üstlenmeleri gereken oda müziğine odaklanın.

Girişimci bir ruhu aşılayın ve öğrencilerde müzikal yeteneklerine uygun eleştirel düşünme becerileri geliştirin. Onlara bir gün yavaş bir harekete nasıl başlayacaklarını, bir sonraki konser serilerini nasıl başlatacaklarını ve konser salonlarında, kulüplerde ve aç bir izleyici bulabilecekleri her yerde nasıl performans göstereceklerini öğretin.

Her seviyedeki öğrencilere, müziklerinin hayatlarını ve başkalarının hayatlarını nasıl değiştirebileceğini hayal etmeleri için ilham verin. Onların hayallerini ifade etmelerine yardımcı olun ve sonra onları uygulamaya koyun. Öğrencilerin fikirlerini gerçek dünyada test edebilecekleri işletmeler, okullar ve komşularla ortaklıklar oluşturun.

Kuluçka için bir ortam yaratın - harika müzisyenlerin ve harika fikirlerin geliştirilebileceği bir yer. Farklılığın zihinleri genişletebileceği ve perspektifleri genişletebileceği farklı bir yer haline getirin. Samimi olun, böylece bireysel ilgi garanti edilir. Ödül işbirliği ve yaratıcılık müzikal ustalık kadar yüksek. Her öğrenciyi akranlarına sormaya teşvik edin - “Hayallerinizi gerçekleştirmenize nasıl yardımcı olabilirim?”

Longy School of Music of Bard College müzisyenleri dünyada bir fark yaratmaya hazırlayacak: öğrencilere sıra dışı müzisyenler ve insanlar olmayı öğreten bir eğitim vererek, müzik aracılığıyla dünyayı değiştirmenin yeni yollarını bulmaya zorluyor.

Bu bizim hayalimiz. Bu bizim vizyonumuz.

Konumlar

Cambridge

Address
Garden Street,27
02138 Cambridge, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Los Angeles

Address
Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin