Los Angeles Trade Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Los Angeles Trade Technical College , Pathways aracılığıyla toplulukları ilerleterek öğrencileri kariyer teknik sertifikaları, ön lisans dereceleri, transfer ve istihdam elde etmeleri için güçlendiren akademik, kariyer ve transfer başarısına götürür.

Los Angeles Trade Technical College , öğrencilerin yaşamlarını ve topluluklarını dönüştürmek için bölgesel ve ulusal olarak tanınan birinci sınıf bir devlet üniversitesi olacak.

Tarihimiz, I.Dünya Savaşı'nın kapanışından kısa bir süre sonra, Los Angeles Eğitim Kurulu, Ticaret Odası üyeleri, iş ve işçi liderleri ile birlikte Los Angeles'ta merkezi bir meslek ihtiyacını konuşmak için bir dizi konferans düzenlediğinde başladı Eğitim programı. Bu toplantılardan, ticaret teknolojisinin ne olacağına dair ilk konsept, şehir merkezindeki hazır giyim işçilerine sunulan güç dikişi sınıfına göre modellendi. 1924'ün sonunda, “güzellik kültürü”, matbaacılık, sıhhi tesisat ve inşaat ticaretiyle ilgili eğitim programları şehrin çeşitli yerlerinde sunuldu ve kısa bir süre sonra Sekizinci ve Büyük Cadde'de yer alan, yakında büyüyecek bir binada birleştirildi.

Trade Tech, yüksek öğrenim kurumları arasında benzersiz bir konuma sahiptir. Kolej, doksan yıl boyunca mesleki eğitimin kurucu öncülüne sadık kalırken, transfer programları sağlamak, hızla değişen teknolojilere uyum sağlamak ve çevredeki toplumun ihtiyaçlarına cevap vermek için genişledi. Öğrenciler, Los Angeles'ın her yerinden, bazıları okulun başlangıcından beri var olan benzersiz program karışımımıza katılmak için geliyorlar. 2002 Sonbaharından itibaren, kampüs büyük bir yenilemeden geçti ve gelecek on yıllar boyunca topluluğumuza hizmet etmeyi dört gözle beklediğimiz için yenilikçi programlar ekledi.

Konumlar

Los Angeles

Address
West Washington Boulevard,400
90015 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar