Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz:

Ön ve üniversite öğrencilerine aşağıdakileri yapacak bir araç sağlamak:

  • Olgun
  • Kendinize güvenin ve bağımsız olarak nasıl yolculuk yapacağınızı "nasıl biliyorsunuz"
  • Kültürün çeşitliliği ve insanlık birer vatandaşlık rolünü takdir edin
  • Açık fikirli, meraklı ve maceracı ruh geliştirmeye yardımcı olmak.

Amacımız:

  • Öğrencileri akademik çalışmalarını çevrimiçi dersler alarak tamamlamak için dünyayı sınıfta tutun.
  • Öğrencilerin olumlu ve zarif varlığı ile barış ve anlayış mesajı topluluklara taşımak.

Hakkımızda

Marco Polo gibi ol

17 yaşındaki Marco Polo babasına ve amcasına Asya'ya epik bir yolculuğa çıktı. Binlerce mil at sırtında geçti, çoğunlukla bilinmeyen çöllerle, aşırı hava koşullarına maruz kalan dik dağ geçitlerinde, vahşi hayvanlara ve çok medeniyetsiz kabilelere gitti. Polo'nun yirmi yıllık keşif ve beş yıl eve Venedik'e dönmek İtalya'yı aldı.

Seyahat etmenin önemi nedir? Marco'nun Uzak Doğu ve onun zenginlikleri ile ilgili yazılı açıklaması, dünyanın ilk devrini yürüten Magellan'a, batıya doğru bir rotada denize çıkmaya çalışmak için Christopher Columbus'a ilham verdi. Polo'nun kitabının dikkat çekici bir kopyası Columbus'un eşyaları arasındaydı.

"Marco Polo ruhu" olan öğrencileri "bizimle bir yıl boyunca" gezmeye davet ediyoruz ve dört kıtada on toplulukta eşsiz kültürler arasında yaşıyoruz.

Bilinmeyen dünyaya atılmak için cesaret ve eşsiz karar alın.

Dave Garcia

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

Oğlunuz veya kızınız, dört kıtadaki birçok farklı kültürü keşfetmek için gençlerin, enerjik ve meraklarının keyfini çıkarabilir. ... [+]

Programımız

Namibya'nın Atosha Ulusal Parkı'ndaki bir ağacın altında dinlenen bir aslan gururu üzerine geldiğinizde sizi hiçbir şey hazırlayamaz. Aynı şey, yürürken yürürken yürüdüğünüz podyumun birden sonu ve "şeytanlar boğazı" na ve Arjantin / Brezilya'daki Iguazú Şelalelerindeki Doğa'nın inanılmaz gücünün görüntülenmesine karşı geldiğinizde de geçerlidir. Büyük Himalayalar sizi Darjeeling, Hindistan, Pokhara ve Jomsom, Nepal'da büyüleyecek.

Dünyanın görkemini gösteren daha gösterişli bir gösteri, kendi bölgelerindeki insanlar arasında yaşıyor ve yaşıyor. Varanasi, Hindistan, Fes, Meknes ve Marakeş, Fas'taki Medine (antik duvarlardaki eski şehirler) gibi topluluklar, insanların yüzlerce yıldır nasıl yaşadıklarını vurgular. Bu topluluğun bir parçası olmak en unutulmaz ve vatandaşların başarılı bir şekilde yaşamak için nasıl bir değer biçildiğine ilişkin bir takdir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Santa Fe
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku