Lumos Language School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öncelikle amacımız öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmak ulaşmış yardımcı olmaktır İngilizce yeterlilik. Program, öğrencilere İngilizce konuşma yeteneğini vermek değil, aynı zamanda başarılı bir ve güvenle onun akademik ve mesleki kariyerine devam etmek akademik öğrencileri hazırlamak için değil sadece tasarlanmıştır.

Lumos Dil Okulu Bu Salt Lake City Büyükşehir alanında 2006 yılından beri lider dil merkezleri olmuştur. Yılda 450'den fazla yabancı öğrenci bir kayıt Salt Lake City metropolitan alan ortalama en büyük özel İngilizce Dil Okulu haline gelmiştir bizim için büyük bir başarı ölçüsü olarak.

Lumos Dil Okulu ve programlar resmen onaylanmış ve mümkün olan en yüksek lisans ve akreditasyon ile akredite edilmiştir. Salt Lake City Bizim kurumdur tanınan ve Utah Ticaret Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylı ve olduğu Sürekli Eğitim ve Öğretim için Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. (ACCET)

Biz benzersiz bir öğretim metodolojisi ve sistem sunuyoruz. Lumos'İngiliz sistemi kayıt derslerden herhangi İngilizce dil kursu edinimi yetkinlik savunur. Birincil hedefimiz etkin iletişim yeteneğini geliştirmek ve öğrencilerimizin beklenti ve hedefleri yeterlilik aşmak için kararlıyız.

Açık Lumos Dil Okulu İkinci dil olarak İngilizce öğretiminde bir derece ile çeşitli üniversite ve kolejlerin tüm mezunlarını ve geniş öğretim deneyimi olması gerekmektedir nitelikli ve deneyimli eğitmenler eşliğinde öğrenme olacak. Salt Lake City Bizim kurum kaç merkezlerinden biridir ETS sınav Amerika Birleşik Devletleri. Lumos öğrenciler sadece sınavlara hazırlanma yararı yok TOEFL ve GRE uzman eğitmenler, ama bir kez hazır olan okulumuzda, onlar da pratik ve okumakta olan yerlerde aynı bilgisayar laboratuarları resmi sınavı yapma keyfini çıkarabilir. Komut alanının biraz düşünün.

A Lumos İngilizce sistemi son yıllarda olağanüstü öğrenme çıktılarını üretti. Öğrencilerimiz, birçok Amerikan üniversitelerinde taşındı ve okulumuzda öğrenilen yeni İngilizce becerilerini kullanarak başarılı kariyer vardı.

Lumos Dil Okulu Bu size hızlı ve verimli İngilizce öğrenmek yardımcı olmak için tasarlanmış en iyi eğitim tesisleri sunmaktadır. Biz de interaktif öğrenme dil becerilerini geliştirilmesi geliştirmek multimedya özellikleri bir merkez sunuyoruz.

Konumlar

Tuz Gölü şehri

Address
220 East 3900 South - Suite 01,

Tuz Gölü şehri, Utah, Amerika Birleşik Devletleri