Resmi açıklamayı okuyun

Öncelikle amacımız öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmak ulaşmış yardımcı olmaktır İngilizce yeterlilik. Program, öğrencilere İngilizce konuşma yeteneğini vermek değil, aynı zamanda başarılı bir ve güvenle onun akademik ve mesleki kariyerine devam etmek akademik öğrencileri hazırlamak için değil sadece tasarlanmıştır.

Lumos Dil Okulu Bu Salt Lake City Büyükşehir alanında 2006 yılından beri lider dil merkezleri olmuştur. Yılda 450'den fazla yabancı öğrenci bir kayıt Salt Lake City metropolitan alan ortalama en büyük özel İngilizce Dil Okulu haline gelmiştir bizim için büyük bir başarı ölçüsü olarak.

Lumos Dil Okulu ve programlar resmen onaylanmış ve mümkün olan en yüksek lisans ve akreditasyon ile akredite edilmiştir. Salt Lake City Bizim kurumdur tanınan ve Utah Ticaret Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylı ve olduğu Sürekli Eğitim ve Öğretim için Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. (ACCET)

Biz benzersiz bir öğretim metodolojisi ve sistem sunuyoruz. Lumos'İngiliz sistemi kayıt derslerden herhangi İngilizce dil kursu edinimi yetkinlik savunur. Birincil hedefimiz etkin iletişim yeteneğini geliştirmek ve öğrencilerimizin beklenti ve hedefleri yeterlilik aşmak için kararlıyız.

Açık Lumos Dil Okulu İkinci dil olarak İngilizce öğretiminde bir derece ile çeşitli üniversite ve kolejlerin tüm mezunlarını ve geniş öğretim deneyimi olması gerekmektedir nitelikli ve deneyimli eğitmenler eşliğinde öğrenme olacak. Salt Lake City Bizim kurum kaç merkezlerinden biridir ETS sınav Amerika Birleşik Devletleri. Lumos öğrenciler sadece sınavlara hazırlanma yararı yok TOEFL ve GRE uzman eğitmenler, ama bir kez hazır olan okulumuzda, onlar da pratik ve okumakta olan yerlerde aynı bilgisayar laboratuarları resmi sınavı yapma keyfini çıkarabilir. Komut alanının biraz düşünün.

A Lumos İngilizce sistemi son yıllarda olağanüstü öğrenme çıktılarını üretti. Öğrencilerimiz, birçok Amerikan üniversitelerinde taşındı ve okulumuzda öğrenilen yeni İngilizce becerilerini kullanarak başarılı kariyer vardı.

Lumos Dil Okulu Bu size hızlı ve verimli İngilizce öğrenmek yardımcı olmak için tasarlanmış en iyi eğitim tesisleri sunmaktadır. Biz de interaktif öğrenme dil becerilerini geliştirilmesi geliştirmek multimedya özellikleri bir merkez sunuyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Lumos Language School

Şimdi Lumos Değişim Programı ile eğlenceli ve ekonomik bir şekilde İngilizce dil becerilerini genişletmek için bir ömür boyu şansı var. Değişim programı, sizin ihtiyaçlar ... [+]

Şimdi Lumos Değişim Programı ile eğlenceli ve ekonomik bir şekilde İngilizce dil becerilerini genişletmek için bir ömür boyu şansı var. Değişim programı, sizin ihtiyaçlarınızı anlayan bir kurum ile ABD'de İngilizce öğrenmek için bir fırsat olacaktır. Biz göç ve evrak gereksinimleri boyunca size rehberlik edecek deneyime sahip. Eğer rekabet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığımızda sadece üstün bir deneyim elde edilecektir, ama aynı zamanda normalde diğer programlarla bir ay programının bir değişim geçirecekti ne yaklaşık% 40 tasarruf edilecektir.

Programımız öğrencilerimizin yıl boyunca Amerikan üniversitelerinde gelişirler yardımcı oldu en modern metodoloji ile geliştirilmiştir. Lumos Değişim programı sayesinde öğrenme bu modern yöntem bir parçası olmak değil, aynı zamanda başka bir yerde bulunamaz üretken bir yol eğlenceli kültür ve Amerikan şekilde bilmek için fırsat olacaktır sadece.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Salt Lake City
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lumos Language School

Birisi konuşur diye İngilizce olduğunu öğretmek için uygun olduğu anlamına gelmez. Öğretim teknik ve didaktik gelişme gerektirir. Bizim program size İngilizce dil öğretim ... [+]

Birisi konuşur diye İngilizce olduğunu öğretmek için uygun olduğu anlamına gelmez. Öğretim teknik ve didaktik gelişme gerektirir. Bizim program size İngilizce dil öğretimi kariyerinde başarılı olmak için gerekli kimlik verecek bir üçlü sertifikasyon dayanmaktadır.

Brezilya'da son araştırmalar öğretmenlerin eğitimini tamamlamak için dil konuşan ülkelere seyahat önemini göstermektedir. Bazı programlarına katılım gibi FCE, CAE, TOEIC, TOEFL ya da CPE, bazı sertifikaları adquerir ama bu sertifikaların hiçbiri bilmeyen olanların öğretme dilinde kendi yeteneğini göstermek ile.

DERS

Program iki bölüme ayrılmıştır: 1- Salt Lake City ABD'de bizim karargahında sınıfları olacaktır. Bu sınıflar eğitimli ve öğretmen yetiştirme son derece yetenekli öğretmenler tarafından verilmektedir. 2 Bu programın bir parçası olarak sertifikasyon TESOL / TEFL da çalışıyor olacak. Bu ABD'de kaldıktan sırasında tamamlanabilir inme 120 saat içeren uluslararası bir sertifikasyon.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Salt Lake City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lumos Language School

Bu onların dil becerileri derin bir gelişme arıyor ve kişisel, akademik ya da mesleki kariyer için önemli bir araç olarak İngilizce dili karşıya olan öğrenciler için en i ... [+]

Bu onların dil becerileri derin bir gelişme arıyor ve kişisel, akademik ya da mesleki kariyer için önemli bir araç olarak İngilizce dili karşıya olan öğrenciler için en iyi seçimdir. Akademik hayata hazır almak için bizim yardımı ile daha kolay olacaktır. Bu ders, üniversite düzeyinde lisans programlarına başarılı çalışmaları için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda konuşma, yazma ve dinleme ve standart referans teknikleri ile uygulama sunarız. Bu seviye çalışmada öğrenciler de hem akademik ve mesleki ortamlarda kullanışlı sunum teknikleri uygulama olacaktır.

Yoğun İngilizce programları şunlardır:

6 fa... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Salt Lake City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 15 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku