Mayland Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mayland Community College ( MCC ), Kuzey Karolina'nın batısındaki Appalachian Dağları'nda yer almaktadır. Mayland Community College , uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ve kolayca erişilebilir hayat boyu öğrenim sağlayarak bireysel, toplumsal ve ekonomik büyümeyi destekler.

Mayland, çok sayıda üniversite transfer seçeneği ve yetişkin eğitimi, uzaktan eğitim ve lise öğrencileri için çift kayıt dahil olmak üzere çeşitli müfredat programları sunmaktadır. Açık kapı kabul politikası, Sürekli Eğitim Programında öğrencileri Erken Kolej Lisesi'nde 14 yaşında ve son sınıf öğrencilerini kabul eder.

Mayland Community College , yerel işgücüne yardımcı olmak için, yerel ve bölgesel işletmelerin ve endüstrilerin ihtiyaçlarına ve toplumun sivil ve kültürel çıkarlarına doğrudan hizmet eden yüzlerce işgücü geliştirme ve sürekli eğitim kursları sağlar. Üniversitenin yakın zamanda yeniden canlandırılması, hizmet verdiği üç ilçede ekonomik kalkınmaya güçlü bir bağlılık içeriyor.

Başarılarımız ve başarılarımız sürekli olarak ulusal sıralamalarda yer almaktadır.

Ayrımcılık ve taciz, Mayland Community College topluluğunun değerlerine ve standartlarına Mayland Community College ; kolej camiasının beklediği ve hak ettiği güvenli ve sağlıklı bir çevreyle uyumsuzdur ve hoş görülmeyecektir. Mayland Community College , ayrımcılık ve tacizden uzak programlar, etkinlikler ve eğitim ve çalışma ortamı sağlamayı taahhüt eder.

Konumlar

Spruce Pine

Address
Mayland Drive,200
28777 Spruce Pine, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Burnsville

Address
Wheeler Hills Road,107
28714 Burnsville, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Newland

Address
Cranberry Street,785
28657 Newland, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: