Mid Michigan College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

5

MMCC tek bir beden değil herkese uyar, ama her bir şeridin öğrencilerinin değerli bir şey kazanabileceği bir yer.

Vimeo'da Mid Michigan Community College'dan Mid'de daha fazla bilgi edinin.

Sadece sınıflarımız ülke çapında özel ve devlet üniversitelerine transfer olduğu için değil. MMCC zamanınızdaki deneyiminizi tanımlamak ve haritalamak için sizinle birlikte çalışacak bir akademik danışmanla birlikte çalışacağınız için değil. Sadece öğrenmeniz ve akranlarınızın katkılarına anlamlı katkı sağlayabilecek bir birey olarak takdir edeceğinizden değil. Ama ortada bir öğrenci olmak, eğitiminizden daha fazla para kazanmak, daha çok dolar için ve geleceğiniz için daha fazlası anlamına geliyor. MMCC , zengin ve benzersiz bir şey sağlayan bir başlangıç ​​sunuyor. Dört yıllık veya ileri düzeydeki eğitim planlarınızda para biriktirmek istediğinizde, geleneksel olmayan bir öğrenci olarak üniversiteye geri dönüyorsunuz ya da ticaretimizden biri aracılığıyla iki yıl veya daha kısa sürede kariyere girmek istiyorsunuz. , teknik veya mesleki programlar, Ortadan Daha Çok Alacağınızdan eminiz. 6

Eğitim Programları

MMCC , öğrenmeye yönelik tam bir öğrenci yaklaşımına odaklanıyoruz. Her öğrencinin bireysel hedefleri olduğunu anlıyoruz ve bu nedenle her öğrencinin, özellikle bu hedefi gerçekleştiren bir yolda seyahat etmesi gerekiyor.

Farklı Hedefler İçin Farklı Parçalar:

MMCC dört tür eğitim ve program yolu sunar ve bu parçaların çoğunda, öğrenciler kısa süreli eğitim seçenekleri, iki yıllık ortaklıklar veya diğer kolej ve üniversitelerin dört yıllık programlarına sorunsuz bir şekilde entegre olan transfer derecelerinden birini seçebilirler. . Bu, bir ya da iki yıla kadar iş gücüne katılmayı ya da bir işe ya da Bekar veya daha fazla, MMCC sizin için çalışacak bir şey var. Ve olağanüstü bir değerde.

Konumlar

Hoş Dağı

Mid Michigan Community College

Address
2600 S Summerton Rd, Mt Pleasant, MI 48858 United States
Hoş Dağı, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 (989) 773-6622