MacCormac College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MACCORMAC KOLEJİ: CHICAGO'S GİZLİ MÜCEVHER

Chicago şehir merkezinde MacCormac Koleji seçkin bir geçmişi ve heyecan verici bir geleceği var. Öğrencilerin öz-güven oluşturma ve yaşam boyu öğrenme teşvik ederken 1904 yılında kurulan MacCormac, istisnai bir eğitim ile farklı öğrenci nüfusu vermeyi taahhüt edilmiştir. Biz uygun sadece Millennium Park ve mükemmel ulaşım bağlantılarına birkaç adım uzaklıkta, tarihi Heyworth binanın ikinci katında yer almaktadır.

Kolej Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve onaylanmış ulusal ajanslar tarafından çok sayıda programın onay tutar. Mahkeme Raporlama, Ceza Adaleti, İş İdaresi ve Hukuk Asistanı Çalışmaları: Illinois eyaletinde, özel, kar amacı gütmeyen kurum, iki yıllık, eski gibi, MC Associate Derece sunmaktadır. Çalışmanın tüm programlarında öğrenciler başka iki yıllık yüksekokul tarafından benzersiz bir kapsamlı, uygulamalı eğitim alırlar.

Çalışmanın tüm programlarında öğrenciler başka iki yıllık yüksekokul tarafından benzersiz bir kapsamlı, uygulamalı eğitim alırlar.

MacCormac destekler ve, öğrencilerin öz-güven artırıcı yaşam boyu öğrenmeyi teşvik ve bizim sürekli değişen, karmaşık bir toplumda excel için gerekli becerileri öğreterek onun farklı öğrenci nüfusu teşvik etmektedir. Misyonumuz akademik ve kariyer takipçiliği excel ve küreselleşen bir dünyada yaşam boyu öğrenen ve sorumlu yurttaşlar olarak onları hazırlamak öğrencilere mücadele etmektir.

NEDEN MC?

MacCormac Koleji'nde her öğrenci potansiyellerini tam olarak ulaşmak istiyorum. Bir MacCormac mezunlarının dört yıllık bir kuruma geçiş veya işgücü girmek için hazırlar. iş ve sanayi ile güçlü bağlar bizim staj programları aracılığıyla istihdama öğrencilerimizin yumuşak bir geçiş sağlamak mümkün sağlamak. Size Amerikan Rüyası gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Ne olursa olsun hırs, MacCormac akademik ve idari personel oraya yardım için varız.

YÜKSEK YERLEŞTİRME ORANI

MacCormac mezuniyet ay içinde işlerde veya dört yıllık kurumdaki mezunları yerleştirme için ününü inşa etmeye devam ediyor.

AKREDİTE

Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve Ulusal Mahkemesi Gazeteciler Derneği ve Amerikan Barolar Birliği tarafından onaylanmıştır.

Küçük sınıflar

Son derece nitelikli profesörler her öğrenciye biliyorum. Öğrencilerin tam potansiyeline ulaşmasını böylece bu eller öğretim bol sağlar.

İLKLERLE BİR YÜKSEKOKULU

1912 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk mahkeme raporlama programı kurulmuş ve ilk Paralegal çalışmaları programı Illinois 1973 yılında.

EKONOMİK

üst üste dört yıldır "Öğrenim Hero" organizasyonu tarafından tanınmıştır.

TRANSFER ANLAŞMALAR

Böyle Loyola University Chicago, DePaul Üniversitesi ve Roosevelt Üniversitesi gibi bizim birçok dört yıllık ortak kurumlardan birine aktararak eğitiminizi ilerletmek.

AKADEMİK DESTEK HİZMETLERİ

Akademik, Kişisel ve Profesyonel Mükemmellik Bizim Merkezi (CAPPE) öğrencilerin akademik başarısını, kişisel refahı beslemek için ve kariyer konusunda rehberlik sağlamak için vardır.

Biz onların eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak için kadın ve tek anneler desteklemek için bir üne sahiptir.

ESNEK ZAMANLAMA

Mevcut yaşam tarzı etrafında okula uyum ve gün, akşam, ya da çevrimiçi sınıflar ile ihtiyacı var.

MÜKEMMEL BİR YER

MacCormac tarihi Heyworth Binası'nda yer almaktadır. kişisel ve mesleki gelişimi arttırmak için Chicago'nun birinci sınıf konumlar ve Loop iş bölgesinde yararlanın.

ULAŞILABİLİRLİK

Biz toplu taşıma, College seyahat için uygun ve rahat bir şekilde kolayca erişilebilir.

KULÜPLERİ

Kampüste sunuyoruz öğrenci kulüpleri ve kuruluşları sayısında birinde yer almak. Eğer çıkarlarına uygun bir şey bulamazsa, kendi organizasyon oluşturabilir.

Konumlar

Chicago

Address
MacCormac College
29 East Madison St.
2nd Floor

IL 60602 Chicago, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri