Resmi açıklamayı okuyun

MACCORMAC KOLEJİ: CHICAGO'S GİZLİ MÜCEVHER

Chicago şehir merkezinde MacCormac Koleji seçkin bir geçmişi ve heyecan verici bir geleceği var. Öğrencilerin öz-güven oluşturma ve yaşam boyu öğrenme teşvik ederken 1904 yılında kurulan MacCormac, istisnai bir eğitim ile farklı öğrenci nüfusu vermeyi taahhüt edilmiştir. Biz uygun sadece Millennium Park ve mükemmel ulaşım bağlantılarına birkaç adım uzaklıkta, tarihi Heyworth binanın ikinci katında yer almaktadır.

Kolej Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve onaylanmış ulusal ajanslar tarafından çok sayıda programın onay tutar. Mahkeme Raporlama, Ceza Adaleti, İş İdaresi ve Hukuk Asistanı Çalışmaları: Illinois eyaletinde, özel, kar amacı gütmeyen kurum, iki yıllık, eski gibi, MC Associate Derece sunmaktadır. Çalışmanın tüm programlarında öğrenciler başka iki yıllık yüksekokul tarafından benzersiz bir kapsamlı, uygulamalı eğitim alırlar.

Çalışmanın tüm programlarında öğrenciler başka iki yıllık yüksekokul tarafından benzersiz bir kapsamlı, uygulamalı eğitim alırlar.

MacCormac destekler ve, öğrencilerin öz-güven artırıcı yaşam boyu öğrenmeyi teşvik ve bizim sürekli değişen, karmaşık bir toplumda excel için gerekli becerileri öğreterek onun farklı öğrenci nüfusu teşvik etmektedir. Misyonumuz akademik ve kariyer takipçiliği excel ve küreselleşen bir dünyada yaşam boyu öğrenen ve sorumlu yurttaşlar olarak onları hazırlamak öğrencilere mücadele etmektir.

NEDEN MC?

MacCormac Koleji'nde her öğrenci potansiyellerini tam olarak ulaşmak istiyorum. Bir MacCormac mezunlarının dört yıllık bir kuruma geçiş veya işgücü girmek için hazırlar. iş ve sanayi ile güçlü bağlar bizim staj programları aracılığıyla istihdama öğrencilerimizin yumuşak bir geçiş sağlamak mümkün sağlamak. Size Amerikan Rüyası gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Ne olursa olsun hırs, MacCormac akademik ve idari personel oraya yardım için varız.

YÜKSEK YERLEŞTİRME ORANI

MacCormac mezuniyet ay içinde işlerde veya dört yıllık kurumdaki mezunları yerleştirme için ününü inşa etmeye devam ediyor.

AKREDİTE

Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve Ulusal Mahkemesi Gazeteciler Derneği ve Amerikan Barolar Birliği tarafından onaylanmıştır.

Küçük sınıflar

Son derece nitelikli profesörler her öğrenciye biliyorum. Öğrencilerin tam potansiyeline ulaşmasını böylece bu eller öğretim bol sağlar.

İLKLERLE BİR YÜKSEKOKULU

1912 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk mahkeme raporlama programı kurulmuş ve ilk Paralegal çalışmaları programı Illinois 1973 yılında.

EKONOMİK

üst üste dört yıldır "Öğrenim Hero" organizasyonu tarafından tanınmıştır.

TRANSFER ANLAŞMALAR

Böyle Loyola University Chicago, DePaul Üniversitesi ve Roosevelt Üniversitesi gibi bizim birçok dört yıllık ortak kurumlardan birine aktararak eğitiminizi ilerletmek.

AKADEMİK DESTEK HİZMETLERİ

Akademik, Kişisel ve Profesyonel Mükemmellik Bizim Merkezi (CAPPE) öğrencilerin akademik başarısını, kişisel refahı beslemek için ve kariyer konusunda rehberlik sağlamak için vardır.

Biz onların eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak için kadın ve tek anneler desteklemek için bir üne sahiptir.

ESNEK ZAMANLAMA

Mevcut yaşam tarzı etrafında okula uyum ve gün, akşam, ya da çevrimiçi sınıflar ile ihtiyacı var.

MÜKEMMEL BİR YER

MacCormac tarihi Heyworth Binası'nda yer almaktadır. kişisel ve mesleki gelişimi arttırmak için Chicago'nun birinci sınıf konumlar ve Loop iş bölgesinde yararlanın.

ULAŞILABİLİRLİK

Biz toplu taşıma, College seyahat için uygun ve rahat bir şekilde kolayca erişilebilir.

KULÜPLERİ

Kampüste sunuyoruz öğrenci kulüpleri ve kuruluşları sayısında birinde yer almak. Eğer çıkarlarına uygun bir şey bulamazsa, kendi organizasyon oluşturabilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

MacCormac College

Ceza Adalet Ön Bilim lisans programının misyonu kolluk, düzeltme, özel güvenlik, çocuk adaleti ve denetimli serbestlik ve şartlı tahliye kariyer de dahil olmak üzere ceza ... [+]

Ceza Adalet Associate of Science

CEZA ADALET MİSYONUMUZ:

Ceza Adalet Ön Bilim lisans programının misyonu kolluk, düzeltme, özel güvenlik, çocuk adaleti ve denetimli serbestlik ve şartlı tahliye kariyer de dahil olmak üzere ceza adalet meslek istihdam elde etmek için gerekli araçları ile öğrencilere sağlamaktır.

CEZA ADALET VİZYONU:

MacCormac Koleji Ceza Adaleti Programı mezunlarının kalitesi için kabul edilecektir. Program becerileri ile öğrencilerin kariyer çabaları başarılı olmak için sağlayacak ve ceza adalet alanı sağlar zorlukları karşılamak için.

SİZ KARİYER EĞİTİM HAZIR MISINIZ? BULMAK! MACCORMAC "KARİYER EĞİTİMİ HAZIRLIK QUIZ" TAKE ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Chicago
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MacCormac College

Bilim lisans programı İşletme Associate misyonu çeşitli işle ilgili alanlarda excel için gerekli temel kavramlar, teknikleri ve becerileri öğrencilere yetiştirmektir. ... [+]

İşletme Associate of Science

İŞLETME MİSYONUMUZ:

Bilim lisans programı İşletme Associate misyonu çeşitli işle ilgili alanlarda excel için gerekli temel kavramlar, teknikleri ve becerileri öğrencilere yetiştirmektir.

İŞLETME VİZYONU:

Öğrenciler onları 21. yüzyılın global iş ortamında başarılı olabilmeleri için iş ahlakına ve davranışların temellerini anlamak hangi bir öğrenme ortamı oluşturmak için.

SİZ KARİYER EĞİTİM HAZIR MISINIZ? BULMAK! MACCORMAC "KARİYER EĞİTİMİ HAZIRLIK QUIZ" TAKE

eğlenceli, online quiz tamamlamak için 3-dakika sürer ve kişiselleştirilmiş bir rapor alırsınız. güçlü ve sosyal tarzı artı en uygun konum eğitim ve pozisyonları belirleyiniz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MacCormac College

Mahkeme Gazeteciler, yakalamak, korumak ve mahkeme yetkilileri ve avukatlar tarafından kullanılmak üzere bir transkript çevirmek mahkemede veya mahkeme öncesi yeminli sır ... [+]

Mahkeme Raporlama Associate of Applied Science

Mahkeme Gazeteciler, yakalamak, korumak ve mahkeme yetkilileri ve avukatlar tarafından kullanılmak üzere bir transkript çevirmek mahkemede veya mahkeme öncesi yeminli sırasında kelimesi kelimesine dava, kaydederek mahkemenin kaydını korumak uzmanları vardır.

MAHKEME MİSYON BİLDİRİMİ RAPORLAMA:

Idari, hükümet de dahil olmak üzere mekanları çeşitli, profesyonel bir yargı muhabiri olarak bir kariyer için öğrenci hazırlamak akademik bilgi ve teknik uzmanlık hem de oluşan güçlü bir temel sağlamak için Uygulamalı Bilimler lisans programının Mahkemesi Raporlama Associate misyonu ve yargı. En önemlisi nitelikleri arasında sınıf içinde ve dışında hem her zaman profesyonellik bir firma duygusu ve takdir edilmesidir geliştirilecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MacCormac College

Paralegal Çalışmaları Ön Bilim lisans programının misyonu yasal toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan katip olarak başarılı olmak için gerekli bilgi ve beceri ... [+]

Paralegal Çalışmaları Associate of Science

Paralegal ÇALIŞMALARI MİSYONUMUZ:

Paralegal Çalışmaları Ön Bilim lisans programının misyonu yasal toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan katip olarak başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri hazırlamaktır. programın mezunları temel hukuk terminolojisi ve prosedürlerine, belge hazırlanması, mesleki etik ve müşteri etkileşimleri bilgisine sahip, ve araştırma teknolojisini kullanan yetkin.

Paralegal VİZYON TABLOSU ÇALIŞMALARI:

Programın vizyonu, üstün bir akademik program sunmak hayat boyu öğrenme peşinde teşvik etmek ve sorumlu vatandaşlık teşvik etmektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

MacCormac College

Gerçek zamanlı adli raporlama, altyazı ve CART sağlamak dahil olmak üzere, bugün birçok uygulamada kullanılmaktadır. İletişim Erişim Gerçek Zamanlı Tercüme (CART), kurums ... [+]

İletişim Erişim Gerçek Zamanlı Tercüme Sertifika (CART)

Sepete VE Çekimde NEDİR?

Gerçek zamanlı adli raporlama, altyazı ve CART sağlamak dahil olmak üzere, bugün birçok uygulamada kullanılmaktadır. İletişim Erişim Gerçek Zamanlı Tercüme (CART) sağır ve birlikte sağlayıcıları iş zor işiten dahil olmak üzere birçok farklı ortamlarda, kurumsal eğitim, hukuk ve tıp; genellikle okula üzerinden ilerlemeye zor-of işitme bir kişi yardım, böyle bir üniversite veya yüksek okul olarak eğitim ortamlarında çalışır. Yeni teknoloji ile, CART sağlayıcıları bile evden çalışabilir ve sınıfta bireye internet üzerinden yazıları gönderin. Broadcast captioners izleyiciler televizyon ekranın alt kısmında gördüğünüz metni oluşturmak için mahkeme gazetecilere aynı teknolojiyi kullanır. Onlar canlı spor etkinlikleri, haberleri, ya da diğer televizyon programlama Resim yazısı olabilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku