Magoosh

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1.5 Milyondan Fazla Öğrencinin Stressiz Eğitim Görmeye Merhaba Dedi

105976_Magoosh01.jpg

Test hazırlıklarını değiştiriyoruz

... ve bunu yaparken eğlenmek

Misyonumuz basit: Öğrencilere her yerde keyifli, uygun fiyatlı ve etkili bir test hazırlamasına erişen ürünler yaratın.

Yüksek sınav puanlarına olan talep arttıkça, en iyi okullara kabul, pahalı hazırlık sınıflarını ve öğretmenleri karşılayamayanlar için neredeyse ulaşılamaz hale gelmiştir. Milyonlarca öğrencinin konum, sosyal durum veya arka plandan bağımsız olarak kendi hızlarında ve kendi zamanlarında öğrenmelerine yardımcı olarak bunu değiştiriyoruz.

Daha fazla öğrencinin ileri eğitimin ödüllerini kazanma zamanı. Eğitimin daha erişilebilir olmasını sağlayarak ve daha ileri düzeyde bir hayal, daha iyi bir konum ve daha doyurucu bir yaşam tarzı hayal edenlerin daha fazla yardım etmesini sağlayarak toplumu zenginleştirmeyi amaçlıyoruz.


Erişilebilir: 185'ten fazla ülkede öğrencilerimiz var! Arka planınız, yaşadığınız yer veya yüksek öğrenim yolunuz ne olursa olsun, Magoosh ile Magoosh . Büyük fiyat etiketi olmadan yüksek kaliteli hazırlık sunmaktan gurur duyuyoruz.

Etkili: Sonuçlar özellikle test hazırlığı için önemlidir. Magoosh ile her zaman en güncel, en üst düzey materyallerle çalışacaksınız. Soruları ve dersleri geliştirmek için milyonlarca öğrencinin cevaplarına dayanan veri güdümlü teknikleri kullanıyoruz.

Keyifli: Öğrenmenin eğlenceli ve ödüllendirici olması gerektiğine inanıyoruz. Test hazırlık uzmanları ve eğitmenler ekibimiz sadece akıllı değil, aynı zamanda öğrenmeyi eğlenceli ve ilginç kılmak için isteklidir.

105977_Magoosh02.jpg

Geri vermek

Yüksek kaliteli test hazırlıklarını düşük hizmet alan topluluklara sunmak için 20'den fazla sivil toplum kuruluşuyla ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.

105975_Magooshgiveback.jpg

Liderlerimizden Düşünceler

Konumlar

Berkeley

Address
2020 Milvia St. Suite 220
94704 Berkeley, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: