Manatee Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Manatee Technical College , 50 yılı aşkın bir süredir, Manatee County ve çevresindeki alanlarda iş ve endüstri için vasıflı bir işgücü sağlarken, büyük kariyerler için olağanüstü eğitim deneyimleri sunarak öğrencilerimize gururla hizmet etmiştir.

Eğitim talebini karşılamak için MTC, Florida eyaletinde sunulan en geniş program yelpazesi olan 50'den fazla kariyer hazırlık programını içerecek şekilde tekliflerini genişletti. Kariyer seçenekleri Sağlık Bilimi, İşletme Teknolojisi, İnşaat Hizmetleri, Ulaşım, Dijital Teknoloji, Kamu Hizmeti, Mutfak Sanatları, İmalat ve Bilgi Teknolojisi alanlarındaki programları içerir ve Birçok program bir yıl veya daha kısa sürede tamamlanabilir. Her biri, öğrencileri daha iyi bir iş için eğitmeye ve iş ve endüstriye yetenekli, profesyonel bir işgücü sağlamaya odaklanır.

MTC ayrıca GED'lerini kazanmak isteyen yetişkinlere, diğer dilleri konuşanlara İngilizce (ESOL) ve mevcut becerilerini geliştirmek isteyen bireyler veya gruplar için sürekli eğitim programları sunmaktadır.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
East State Road 70,6305
34203 Bradenton, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin