Resmi açıklamayı okuyun

ManhattanPrep102

Onlar en iyi öğretmen varken Öğrenciler ellerinden gelenin en iyisini

2000 yılında, Amerika alumnus ve Yale mezunu Zeke Vanderhoek radikal bir fikri vardı için öğretin: Öğrenciler daha iyi öğretmenlerden daha iyi öğrenirler. Büyük eğitimciler tarafından öğretilen olabilir eğer nasıl test hazırlık yaptığı vizyonu 99 persentil puanları ve önemli öğretim deneyimi ile sadece bu işe, kalifiye öğretmen bir ekip bir araya götürdü. Ve onlarla birlikte, Manhattan Hazırlık doğdu.

ManhattanPrep103

geleneksel test hazırlık ötesinde

Biz test hazırlık gerçek bir eğitim olması gerektiğine inanıyoruz. Ve büyük bir öğretmen bütün fark. Eğitmenlerimiz size en yüksek potansiyele ulaşmasına yardımcı olmak için deneyime sahip yetenekli öğretmenler konum, sadece akıllı test tutanlar değildir.

Biz başladığından beri, Manhattan Hazırlık dünyanın önde gelen test hazırlık sağlayıcılarından birine bir butik ders şirketi büyüdü.

ManhattanPrep104

Biz test hazırlık gerçek bir eğitim olması gerektiğine inanıyoruz

Bizim müfredat bizim eğitmenler, biz size okulda ve ötesinde, test başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları becerileri öğretmek için çalışıyoruz.

ManhattanPrep105
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

GMAT için hazırlık için iyi bir yol yaşayın. Manhattan Hazırlık, biz test hazırlık test için değil, aynı zamanda size MBA kazanmak ve kariyer peşin olarak yüz edeceğiz zo ... [+]

En iyi GMAT hazırlık almak

Ne olursa olsun öğrenmek ya da ne kadar zaman test gününden önce olması gibi, nasıl biz hazır almak için hazırlık seçenekleri bol var.

yol hazırlayın - Mevcut çalışma seçenekleri GMAT Boot Camp 2 hafta içinde öğretim 35 saat Mevcut olarak kişi ya da çevrimiçi hızlandırılmış bir zaman çizelgesinde kapsamlı bir çalışma GMAT Kursu Live - Online veya şahsen Canlı öğretim 27 saat Çevrimiçi veya kişi sınıfları test öncesi 2+ ay için ideal ™ GMAT Kursu etkileşim talep üzerine 35+ interaktif video dersleri Bizim kitap ve çevrimiçi kaynaklara tümünü içerir Kapsamlı kendini tempolu çalışma için ideal özel Ders 1-on-1 kişiselleştirilmiş öğretim Mevcut yüz yüze ve çevrimiçi Çalışmanın için ideal beceri düzeyine uygun ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Eğer kendi hızınızda yapabileceğiniz çevrimiçi dersler yüz yüze canlı ve online GRE sınıflardan, biz sizin için mükemmel GRE hazırlık var. ... [+]

GRE - yüksek öğrenim sürdürülmesi En iyi GRE hazırlık almak

Ne olursa olsun öğrenmek ya da ne kadar zaman test gününden önce olması gibi, nasıl biz hazır almak için hazırlık seçenekleri bol var.

Özel GRE Ders

yüz yüze ve çevrimiçi hem de mevcut, Manhattan Hazırlık GRE Özel Ders bizim dünya çapında GRE eğitmenlerinden biri 1-on-1 talimat kişiselleştirilmiş veren esnek bir seçenektir. Bu, mevcut çalışmalarını tamamlamak veya bunu test gününde için hazırlık için all-in önünü açmak için harika bir yoldur.

İÇİN İDEAL:onların beceri düzeyine uygun 1-on-1 çalışmasında arıyor öğrenciler.

1-on-1 kişiselleştirilmiş öğretim Mevcut yüz yüze ve çevrimiçi Çalışmanın için ideal beceri düzeyinde uygun ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku