Massachusetts International Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MAIA hakkında

Massachusetts International Academy (MAIA), yurtdışı ABD'nin kolej ve üniversitelerde başarı için yenilikçi bir üniversite hazırlık okulu konumlandırma son lise ve üniversite mezunlarına hoş geldiniz.

Bir Bakışta MAIA

Marlborough 25 dönümlük kampüsünde yer alan Massachusetts otuz mil batısında Boston, MAIA bir yerleşim dil programının zenginliği ve bir çalışma titiz, yapılandırılmış akademik ders yoğunluğunu sağlar. MAIA öğrencilere tam öğretmen ve personel yardımıyla Amerikan kültürü ve dil öğrenmek için bir fırsat sunuyor.

MAIA Gerçekler

200+ Öğrenciler Mezunlarımız ayrım diğer Amerikan üniversiteleri yanı sıra Massachusetts, Boston, Lowell ve Amherst kampüsleri, Üniversitesi'nde okumaya gitti Boston sadece 30 mil ve New York City'den 3 saat

MAIA de Eğitim

Sınıf talimat öğrencilerin başarılı yardımcı bir çıkarı var öğretmenlere bakmakta tarafından sağlanmaktadır. Öğretmenlerimizin çoğu yüksek derecede tutun ve Massachusetts öğretmek için onaylanmıştır. Ayrıca, birçok yurt dışı İngilizce dil becerilerini öğretti. Maia'nın öğretmenleri ile birlikte, Öğrenci Danışmanları sınıf dışında öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Öğrenci hayatı

Öğrenci danışmanları dostluk ve ekip çalışmasını teşvik etmek için kampüs, öğrenciler için Boston ve müzelere geziler ve etkinlikler, eğitim ve sosyal faaliyetleri planlamak. okul etkinlikleri sınıf çalışma sayesinde ve sonrasında öğrenciler pratik ve İngilizce dil becerilerini güçlendirmek için bol fırsatlar var.

Kampüste Yaşam

MAIA bir yerleşim kampüs güvenliği, güvenlik, konukseverlik ve kolaylık sunuyor. Öğrenci danışmanları Yurtta denetim sağlamak ve güvenlik personeli 5 pm-9am ve 24 saat hafta sonları bir gün dan görev hafta içi geceleri vardır. Kampüs hem sınıf öğrenmesini geliştirir ve aynı zamanda bina güvenlik sağlayan ileri teknoloji ile donatılmıştır. Bazı öğrenciler, diğerleri bir oda arkadaşı ile bir çift kişilik oda tercih ederken kendi tek kişilik odada özel banyo ve çalışma alanı ile donatılmıştır var. Tesis hem Çin hem de Amerikan yemekleri sunan bir kafeterya bulunmaktadır. Öğrenciler, kampüs fitness salonunda egzersiz kapalı veya açık havada kortlarda basketbol oynamak, kütüphane ve çalışma alanlarında oyun odasında veya çalışmada bireysel ve takım sporlarında meşgul olabilir.

Misyonumuz

Massachusetts International Academy misyonu, öğrencilerin İngilizce dil yeterliliğini artırmak, başarılı bir akademik çalışma için gerekli becerileri kazandırmak ve kültürlenme sürecinde onlara yardımcı olmak için Amerikan yaşamı ve değerleri hakkında öğretmektir.

Vizyon

Massachusetts International Academy, okuma ve yazma, konuşma üniversite düzeyinde yetkinlik elde dinleme ortaöğretim sonrası İngilizce dil öğrenenleri destekler. Çalışmanın ders akademik kurs başarılı olmak için göstermek zorundadır sahip olmalıdır bilgi öğrenci ve becerilerine odaklanarak, titiz ve alakalı. Ders beceri ve içerik bilgisinin hem bina, ileri seviyelere ara ile acemi sıralanır.

bir yerleşim okul olarak, Massachusetts International Academy ayrıca ders dışı programları ve etkinlikler aracılığıyla sınıfın ötesine öğrenmeyi destekler. Öğrencilere teşvik yerel toplum teşvik kültürel farkındalık, duyarlılık, inisiyatif ve yaratıcılık ile anadili İngilizce, yapısal bir yerleşim programı ve bağlantıları ile etkileşimler ABD'de gelecek akademik çalışma katılımcıları meşgul olmak.

"MAIA, öğrenciler İngilizce dil dalmış olan ve onlara UMass Amherst başarılı bir geçiş için gerekir seviyeye becerileri, yazma, konuşma ve dinleme, okuma geliştirmeye olanak sağlayan bir ortamda öğrenirler."

  • James Roche, Doç Provost, Kayıt, Yönetim, UMass Amherst

Konumlar

Marlborough

Massachusetts International Academy

Address
Massachusetts International Academy
280 Locke Drive Marlborough

MA 01752 Marlborough, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 508-229-6300